
sirQwintus [ Generaďż˝ ]
Jakiego firewalla używasz podczas łazenia po necie
jak wyżej
nie wiem na co sie zdecydować ... szeroka gama
wdzięczny bede za uwagi na temat dośfiadczeń z uzywania
wskazanego firewalla
sirQwintus [ Generaďż˝ ]
mały błąd sie wkradł w pisowni.....sorki
Azorski [ Centurion ]
Norton Internet Security Professional. Licencja. Polecam
sergi__ [ Underworld ]
hmmmmm zapomniałem jedenej nazwy firewalla któa jest dobra a tak to Zone Alarm
dj_lenin [ Pretorianin ]
Outpost Firewall jest dosyć dobrym firewallem. Ma ciekawe funkcjie, i jescze jeden to Black Ice protection
dj_lenin [ Pretorianin ]
Outpost Firewall jest dosyć dobrym firewallem. Ma ciekawe funkcjie, i jescze jeden to Black Ice protection
dj_lenin [ Pretorianin ]
Outpost Firewall jest dosyć dobrym firewallem. Ma ciekawe funkcjie, i jescze jeden to Black Ice protection
dj_lenin [ Pretorianin ]
Outpost Firewall jest dosyć dobrym firewallem. Ma ciekawe funkcjie, i jescze jeden to Black Ice protection

_Robo_ [ Generaďż˝ ]
ipchains

Dayton [ Generaďż˝ ]
dj_lenin ==> nie musisz sie tak powtarzac :)
a ja uzywam firewalla Zone Alarm jest bardzo dobry moim zdaniem :) Zreszta w xp jest juz wbudowany firewall mozna go wlaczyc i juz jest ale co do jego dzialania to nie czuje sie przekonany :)
Slain PL [ Chor��y ]
Ja używam Zone Alarm i jestem z niego zadowolony,z licencją też go możesz mieć jak chcesz tylko,że wersję pro.
Nie tylko Norton ma licencje ;)
mikmac [ Senator ]
ZA
tygrysek [ behemot ]
NIS, czyli Norton Internet Security
polecam
xywex [ mlask mlask! ]
Black Ice Protection
ShadowNET [ SNC WS1 ]
tak z ciekawosci.. czy ktokolwiek z Was kiedykolwiek chociaz WIDZIAL testy jakiegokolwiek FW? oczywiscie nie mowie tutaj o testach z KS..
najlepszym FW w tej chwili jest.. Windows XP FW (czyli ten wbudowany) zamurowalo? no wlasnie.. jednak drazni mnie gdy nic nie widze wiec uzywam Black ICE.
Adamss [ -betting addiction- ]
Hmm, a ja na razie nie mam żadnego :D. Czasami taki firewall może być strasznie denerwujący :/. Chyba jednak będę musiał coś zainstalować, aby móc się skutecznie obronić przed np. wirusami z Kaazy :|.
Cainoor [ Mów mi wuju ]
Ja bez FireWalla czułbym się jakiś taki - 'goły' :) Mam ZoneAlarm Pro. Chyba jestem lekko przeczulony. Jednak czasami jak chcę postawić serwer muszę wyłączyć FireWalla i wtedy to jakoś tak dziwnie się czuje :)