GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jakiego firewalla używasz podczas łazenia po necie

02.03.2003
03:20
smile
[1]

sirQwintus [ Generaďż˝ ]

Jakiego firewalla używasz podczas łazenia po necie

jak wyżej
nie wiem na co sie zdecydować ... szeroka gama
wdzięczny bede za uwagi na temat dośfiadczeń z uzywania
wskazanego firewalla

02.03.2003
03:23
[2]

sirQwintus [ Generaďż˝ ]

mały błąd sie wkradł w pisowni.....sorki

02.03.2003
05:29
[3]

Azorski [ Centurion ]

Norton Internet Security Professional. Licencja. Polecam

02.03.2003
07:38
[4]

sergi__ [ Underworld ]

hmmmmm zapomniałem jedenej nazwy firewalla któa jest dobra a tak to Zone Alarm

02.03.2003
08:46
[5]

dj_lenin [ Pretorianin ]

Outpost Firewall jest dosyć dobrym firewallem. Ma ciekawe funkcjie, i jescze jeden to Black Ice protection

02.03.2003
08:47
[6]

dj_lenin [ Pretorianin ]

Outpost Firewall jest dosyć dobrym firewallem. Ma ciekawe funkcjie, i jescze jeden to Black Ice protection

02.03.2003
08:48
[7]

dj_lenin [ Pretorianin ]

Outpost Firewall jest dosyć dobrym firewallem. Ma ciekawe funkcjie, i jescze jeden to Black Ice protection

02.03.2003
08:49
[8]

dj_lenin [ Pretorianin ]

Outpost Firewall jest dosyć dobrym firewallem. Ma ciekawe funkcjie, i jescze jeden to Black Ice protection

02.03.2003
09:54
smile
[9]

_Robo_ [ Generaďż˝ ]

ipchains

02.03.2003
10:25
smile
[10]

Dayton [ Generaďż˝ ]

dj_lenin ==> nie musisz sie tak powtarzac :)

a ja uzywam firewalla Zone Alarm jest bardzo dobry moim zdaniem :) Zreszta w xp jest juz wbudowany firewall mozna go wlaczyc i juz jest ale co do jego dzialania to nie czuje sie przekonany :)

02.03.2003
11:31
[11]

Slain PL [ Chor��y ]

Ja używam Zone Alarm i jestem z niego zadowolony,z licencją też go możesz mieć jak chcesz tylko,że wersję pro.
Nie tylko Norton ma licencje ;)

02.03.2003
11:35
[12]

mikmac [ Senator ]

ZA

02.03.2003
11:36
[13]

tygrysek [ behemot ]

NIS, czyli Norton Internet Security

polecam

02.03.2003
11:54
[14]

xywex [ mlask mlask! ]

Black Ice Protection

02.03.2003
11:59
[15]

ShadowNET [ SNC WS1 ]

tak z ciekawosci.. czy ktokolwiek z Was kiedykolwiek chociaz WIDZIAL testy jakiegokolwiek FW? oczywiscie nie mowie tutaj o testach z KS..
najlepszym FW w tej chwili jest.. Windows XP FW (czyli ten wbudowany) zamurowalo? no wlasnie.. jednak drazni mnie gdy nic nie widze wiec uzywam Black ICE.

02.03.2003
11:59
[16]

Adamss [ -betting addiction- ]

Hmm, a ja na razie nie mam żadnego :D. Czasami taki firewall może być strasznie denerwujący :/. Chyba jednak będę musiał coś zainstalować, aby móc się skutecznie obronić przed np. wirusami z Kaazy :|.

02.03.2003
12:05
[17]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Ja bez FireWalla czułbym się jakiś taki - 'goły' :) Mam ZoneAlarm Pro. Chyba jestem lekko przeczulony. Jednak czasami jak chcę postawić serwer muszę wyłączyć FireWalla i wtedy to jakoś tak dziwnie się czuje :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.