GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Neverwinter Nights PL i okolice - część 49

02.03.2003
01:30
[1]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Neverwinter Nights PL i okolice - część 49

Neverwinter - uratowane!
Po wielu zaciekłych i krwawych bitwach, niecny plan Moragi
i jej mocodawców - Pradawnych, legł w gruzach.
Nieliczne watahy goblinów, orków i innych typów spod ciemnej gwiazdy,
co prawda, plądrują okoliczne wioski, ale z nimi radzą sobie doskonale
nowo przybyli najemnicy. W razie kłopotów my chętnie służymy radą i ostrzem.
W dowód wdzięczności za nasze starania, Lord Nasher Alagondar podarował nam zamek na odludziu, który
wspólnymi siłami został odrestaurowany i zamieniony na Twierdzę Najemników Faerunu.
Położenie twierdzy sprawia, że wszędzie mamy daleko, ale dzięki teleportom stworzonym przez nadwornych magów Neverwinter, możemy wysyłać
nasze podjazdy do najodleglejszych krain Faerunu, a nawet do innych Sfer.
Elitarny oddział Najemników Faerunu to:
Artuus - Krasnolud, wojownik, odznaczający się wielką rozwagą, cierpliwością i intuicją, nie znoszący chamstwa. Jak większość Krasnoludów lubi piwo
i dobrą zabawę. Zakochany jest w katanach, ale i inne miecze nie są mu obce;
Arttrue - dawno temu wyruszył na wyprawę do Sfery Multi, ale duchem jest wciąż z nami. Chyba tęsknota go zżera, bo coraz częściej wpada
opowiadać wrażenia i łyknąć krzepkiego krasnoludzkiego trunku;
Bajt - Człowiek, tajemniczy czarodziej w czarnej pelerynie z wielkim kapturem, spod którego czasami świecą dziwnym czerwonym światłem - oczy.
On sam twierdzi, że to nic takiego, ale inni mówią, że to wpływ Diablo;
Gilmar - Pół- Elf - obieżyświat, plotka głosi, że niedawno wrócił z Sigil jakiś odmieniony i bardziej niż zwykle melancholijny, ale nadal poleruje swój
miecz, jakby chciał zetrzeć z niego niewidoczne ślady po Krwawej Wojnie. Nikt nie wie po czyjej stronie walczył - Baatezu, czy Tanar'ri... i lepiej go o to nie pytać;
Mysia - Krasnolud, najsilniejszy jakiego znam; pewnie z uwagi na swoje zainteresowanie genetyką, ostatnio z powodzeniem krzyżuje Driady z
Krasnoludami - wygląd bastardów psują tylko elfie uszy, ale to żaden problem. Jego prace dla pewnej Gildii zakończyły się powodzeniem - został Mistrzem;
Shakka - Krasnolud, wojownik, przybywający z Candlekeep, porzucił księgi i papirusy a chwycił dwa dlugie miecze. Twierdzi ,że jest zły, ale walczy po
stronie dobra. Taki z niego krasnoludzki błedny wojownik. Jego motto, to"Lepiej umrzeć stojąc niż żyć na kolanach";
Speed_ - hardy, młody Krasnolud, szybciej działa niż myśli; zadaje mnóstwo pytań i już nie poszukuje ulubionego oręża - ma topór na którym wyryto
run " Najszybszy Topór Faerunu". W swoim krasnoludzkim klanie przechodzi właśnie ważną inicjację;
VisusAugustus - Elf - bard na każdym biwaku nuci pieśni i ballady, zwłaszcza sprośne, ale ostatnio wstąpił do klasztoru, żeby podszkolić się w
sztukach walki. Pokazał rowniez, że ma talent malarski i architektoniczny, co zostalo wykorzystane przy renowacji naszej twierdzy. Zachwyca się
wszelkimi odmianami piersi niewieścich i je klasyfikuje;
Bogas - Drow - zaklinacz - wojownik w służbie Lolth przybył z Wrót Baldura i tu, w Neverwinter, zrobił oszałamiającą, typowo faeruńską karierę: od
sprzątacza, poprzez ilustratora wątku, aż do eksperta w D&D i Forgotten Realms. Coś ostatnio wyraźnie nie lubi ko - boldów;
Cacuch - Pół - Elf - paladyn, nie grzeszy cierpliwością, nie chciał złożyć ofiary w postaci dziewicy ani nam, ani w żadnej karczmie, czy świątyni;
wykazuje się nowoczesnością wyznając wielu bogów w zależności od potrzeb. Ranny z niego ptaszek, jak tylko się przebudzi zaraz wszystkich wita;
Attyla - Człowiek, wojownik i sławny wódz, ostatnio specjalizujący się w rozbrajaniu. Rrozbroił nawet miecz z miecza. Jeżeli ktoś myśli, że zmienił swą
dziką naturę, to się myli - najpierw rozbraja, a później - Kęsim!. Zdeklarowany wróg magii, patrzy spode łba nawet na magów ze swojej wlasnej drużyny;
Drackula - Pół - Elf, łowca, cicho sza - podobno Harfiarz; złośliwcy twierdzą, że przyjęty został z powodu jakiegoś bliżej nie określonego
powinowactwa z Gilmarem, ale to pomówienia... Jest tu dzięki swojemu poczuciu humoru. Założył w twierdzy zamtuz i dba o rozrywki dla wszystkich;
War - Elf - łowca, tajemniczy osobnik, już pierwszego dnia służby poprosił o przydział do lochów, gdzie odprawia egzorcyzmy i wypędza demony z
młodych Elfek;

Nabór najemników wszelkich ras i klas trwa!!!
Przybywajcie po przygody, dreszczyk emocji, sławę i skarby.
Zapomniane Krainy stoją przed Wami otworem za sprawą gier cRPG.
W oczekiwaniu na nowe wspaniałe gry cRPG dyskutujemy o Neverwinter Nights i innych cRPG- ach, ktore zapadly nam w serca i pamięć.

demo gry oraz aktualne patche -------------------> www.cdprojekt.info

strony związane z tematem: (oficjalna) www.neverwinternights.com/
www.planetneverwinter.com/

po polsku:

https://nwn.cdprojekt.com/
https://www.neverwinter.4me.pl/
https://nwn.gry-online.pl

inne linki:
bg2.cdprojekt.com
icewind.cdprojekt.com
torment.cdprojekt.com
arcanum.sierra.com

link do poprzedniej części ------------------>

02.03.2003
01:32
[2]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

pierwszy?

02.03.2003
01:34
smile
[3]

Bogas [ Senator ]

mikmac- mógłbyś coś więcej napisać o tym modzie np. fabuła , ilość godzin?
Ile osób nad nim pracuje ile już go robicie jak daleko są posunięte prace nad nim?

02.03.2003
01:35
smile
[4]

Bogas [ Senator ]

Shakka- o co miałeś zapytać bo ja zachwilę spadam czytać Ludluma?

02.03.2003
01:35
smile
[5]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Bogas ---> Hmm tak myśle a jak tam bedzie z wyposażeniem ??? Bedziem bić wampiry pięściami ??????? :))))))

02.03.2003
01:36
smile
[6]

Bogas [ Senator ]

Ja mam wyposażenie swojej postaci z kampanii w NWN i tobie też mogę coś kupić tylko podaj co?

02.03.2003
01:36
smile
[7]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

wyposażenie we własnym zakresie :)))))))))

02.03.2003
01:38
smile
[8]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Bogas ---> acha a co Ty dopiero na 7 lvl w kampani NWN?? Jak tak to ja już sam zadbam o moje wyposażenie :)))))))

02.03.2003
01:40
smile
[9]

Bogas [ Senator ]

Shakka- mecze NWN już tydzień ale mam dopiero 8 poziom i szukam 4 potwora. Nie wiem dlaczego tak wolno mi idzie :)
A co do sprzętu to tylko bez toporów + 5 itp. :P
Dobra ja spadam. DOBRANOC.

02.03.2003
01:42
smile
[10]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

No to narazieeeeeeeeeeeee

02.03.2003
11:10
[11]

War [ dance of death ]

Witam !

Pobudka ;-)

Czemu we wstępniaku końcówka mojego opisu jest w linijce niżej ? ;-)

Jak już bede miał NWN to chętnie bym z wami zagrał ;-)

02.03.2003
11:34
[12]

mikmac [ Senator ]

bogas -->
troche dokladniejszych danych jest na stronie naszego serwera.
Ponadto macie tam bardzo aktywne forum (w wiekszosci GOL-cow) skierowane tylko i wylacznie na NWN

Ad modulu. W tej chwili mamy ustalone reguly rzadzace swiatem. Tak naprawde zaczynamy, jednak mamy baardzo duzo pracy wykonanej. Ja osobiscie zajmuje sie programowaniem calego modulu. Ustalilismy wlasne zasady smierci, resurekcji, odpoczynku, zmeczenia itp, zachowanie NPC itp. Ja mam przygotowane gdzies z 50-80 lokacji. Architekt Maxiu przerobi to sobie do swojej wizji. Docelowo ma byc okolo 500 lokacji lacznie z wnetrzami i podziemiami. To jakies 3 razy tyle co w kampani. Tworzymy prawa rzadzace swiatem. Za przestepstwa bedzie sie trafiac do wiezienia, wladcy beda wydawac wyroki. Na dzialalnosci jak rzemieslnictwo czy magia bede potrzebne zezwolenia.
Implementujemy takie rzeczy jak ATS - jest to zestaw 10 skilli - gornictwo, jubilerstwo, kowalstwo itp.
Bedzie bank, czy wlasne mieszkania graczy, gdzie moga w skrzynaich przechowywac swoje przedmioty.
Calosc ma byc oparta na zewnetrznej bazie mySQL aby swiat byl staly i niezalezny od zwisow i restartow komputera.

02.03.2003
11:34
[13]

mikmac [ Senator ]

za okolo 2 tyg powiem wiecej, a gdzies za miesiac powinna byc premiera :-)

02.03.2003
11:41
[14]

War [ dance of death ]

mikmac ---> a to będzie na serwie GOLa ?? i ile osób jednocześnie może grać ?

02.03.2003
11:48
[15]

mikmac [ Senator ]

War -->
w tej chwili mamy dwa serwery na 30 osob kazdy. Maja zainstalowany ten sam mod (Land of Nordock 1.63) ale roznia sie zasadami smierci i xp. Generalnie jeden jest prostszy i przeznaczony bardziej do nauki. Tam tez rzadziej spotkach MG.
Drugi to hardcore ruleset. Na nim podstawowa role pelni odgrywanie postacii. Lepiej na tym serwerze nie ginac - cofa level!!. Tam jest ciagle choc jeden MG. Epizody od MG sa nawet kilka razy dziennie. Wieksze przygody roznie. Niestety teraz 5 MG zajelo sie tworzeniem nowego moda i dlatego jest nas troszke mniej na serwerze.
Na obu serwerach non stop spotkacie okolo 20 osob.

Nordock bardzo sie rozni od znanego wiekszosci NWN - sami sprawdzcie

02.03.2003
12:45
[16]

War [ dance of death ]

mikmac ---> to wiem, ale mi chodzi o to czy ten mod co teraz robicie (pisałeś że premiera za ok.2 tyg - 1 miesiąca) będzie na serwerze GOLa ??

02.03.2003
12:53
[17]

mikmac [ Senator ]

a co masz na mysli mowiac serwer GOL-a? Generalnie tak - chociaz jest to wspolpraca z Multimedia i wlasnie tam, w Gdansku fizycznie serwer jest umiejscowiony.
Jesli pytasz czy bedzie dostepny na GOL-u lub nwvault do sciagniecia - to nie. Bedzie mialo do niego dostep tylko kilka osob, ale kazdy bedzie mogl grac.
Moze pozniej go udostepnimy.

02.03.2003
12:56
[18]

War [ dance of death ]

No bo teraz na serwie GOLa jest mod Land of Nordock...I pytam sie czy jak ten mod co teraz robicie powstanie, będzie na serwie zamiast Land of Nordock ???

-> " Bedzie mialo do niego dostep tylko kilka osob, ale kazdy bedzie mogl grac. Moze pozniej go udostepnimy "

Każdy bedzie mógł grac ale bedzie miało go tylko klka osób ?! O co tu chodzi ? ;-P

02.03.2003
13:00
[19]

mikmac [ Senator ]

zle sie wyrazilem. Dostep kilku osob - chodzilo mi o fizyczny dostep do pliku. Np Nordock kazdy moze sobie sciagnac na wlasny komputer. Chcemy tego uniknac.

W tej chwili (od okolo miesiaca) sa dwa serwery Nordock na GOL-u. Prawdopodobnie na poczatku tylko jeden wymienimy na nasz mod. Przeciez jeszce przez dosc dlugi czas beda wychodzic bugi i exploity.
A potem to jak gracze beda chcieli.

02.03.2003
13:08
[20]

War [ dance of death ]

A który planujecie wymienić ? Ten łatwiejszy czy ten trudniejszy ? :-P

I czy ty jesteś MG na serwie GOLu ??? ;-)

02.03.2003
13:12
[21]

Bajt [ ]

Witam,

Shakka & Bogas ---> Ej, zapomnieliscie o mnie? Ja tez chce z wami grac :)

mikmac ---> Gram na Waszym serwerze od dosc dawna i szkoda, ze jeszcze nie spotkalem sie z zadaniami od MG...
Moze to dlatego, ze gram o zlej porze?

02.03.2003
13:12
[22]

Bajt [ ]

Witam,

Shakka & Bogas ---> Ej, zapomnieliscie o mnie? Ja tez chce z wami grac :)

mikmac ---> Gram na Waszym serwerze od dosc dawna i szkoda, ze jeszcze nie spotkalem sie z zadaniami od MG...
Moze to dlatego, ze gram o zlej porze?

02.03.2003
13:44
smile
[23]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Witam !!!
Bajt --> nie zapomnielismy poprostu byliśmy wczoraj we dwóch tylko. Jasne bedzie lepiej już 3 osoby. To twórz 8 lvl postać taką jak chcesz grać i bedziem startować w "Iglice Ravenloftu" jak tylko Bogas sie pojawi no chyba że coś wypadnie i nie :))

02.03.2003
13:59
smile
[24]

Bajt [ ]

Shakka ---> AZ 8 poziom? CZy to nie za duzo? Bedzie sie za latwo gralo...

02.03.2003
14:03
smile
[25]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Bajt --> Bogas coś wspominał że ma na tym poziomie postać z kampani NWN to dlatego hmm no nie wiem jak chcesz to dawaj na 5 lvl bo niżej to już chyba byśmy szybko polegli, wiesz ja w każdej chwili moge przerobić sie na niższy poziom ale jak tam Bogas to nie wiem :)))

02.03.2003
14:05
smile
[26]

Bajt [ ]

Shakka ---> ja gralem w Iglice w 3 osoby na 4 poziomach i bylo OK.

02.03.2003
14:07
smile
[27]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Bajt --> To może podejmiemy wyzwanie i zaczniemy na 1 lvl ??? Oczywiście żartuje tak jak wspomniałem ja w każdej chwili moge poziom zmienic :)))

02.03.2003
14:21
[28]

mikmac [ Senator ]

War -->
nie wiem ktory planujemy wymienic. Do czasu az mod bedzie gotowy moze sie jeszcze sporo zmienic na aktualnych serwerach.
Tak jasetem MG oraz Adminem na serwerze oraz stronie, ktora podawalem.

Bajt -->
Takuma oraz Gambit przygotowuja cos codziennie. Teraz do tego doszla Sinya. Wiem ze MacDante oraz Krzysztof tez sie staraja jak mogai czesto cos robia. Do tego czasem dochodzi Mordal oraz Navarro.
Jak wspomnialem wczesniej, reszta jest zaangazowana w prace nad modem.
Przygody zazwyczaj sa na serwerze hcr w godzinach popoludniowych-wieczornych. Nie licz na przygody rano - bo pracujemy, lub w nocy bo spimy :-)

02.03.2003
14:31
smile
[29]

Bogas [ Senator ]

Już jestem. Możemy grać ale wy muszicie robić serwer.

02.03.2003
14:32
smile
[30]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Bogas --> Witaj!!!
Bajt --> To może Ty stworz serwer bo kiedyś coś wspominałeś :)))

02.03.2003
14:33
[31]

War [ dance of death ]

A jeżeli ktoś ma sieć i ma Fire Walla to jak zrob serwer to sie nie da do niego dołaczyć ?

02.03.2003
14:35
smile
[32]

Bajt [ ]

Ok, moge zalozyc tylko powiedzcie najpierw jakie poziomy, klasy i jaki modul :)

02.03.2003
14:36
[33]

mikmac [ Senator ]

War -->
to zalezy. Ja mam Zone Alarm i jak stawiam serwer to musze go wylaczyc, mimo tego ze sa zezwolenia na NWN. Po prostu nie widac mnie w GameSpy.

02.03.2003
14:36
smile
[34]

Bogas [ Senator ]

Iglice, ja garm czarownikiem a jaki poziom to nie wiem.

02.03.2003
14:37
smile
[35]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Bajt --> krasnolud-wojownik, mod nie wiem niech bedą "Iglice Ravenloftu" hmm to może 5 lvl, jeżeli 5 to chwile to potrwa bo zanim go przygotuje :))tego woja oczywiście

02.03.2003
14:39
smile
[36]

Bogas [ Senator ]

To niech będzie ten 5 poziom ale ja też musze taką postać stworzyć.

02.03.2003
14:41
smile
[37]

Bajt [ ]

Niech beda wiec Iglice, 5 poziom, serwer postawie za okolo 10 minut. Zanim przygotuje wszystko to minie troche czasu itd.

Bogas ---> Ja chcialem grac czarownikiem, ale zagram juz kaplanem :)

02.03.2003
14:41
smile
[38]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

No to jak my tworzymy postacie a Bajt serwer ?? :)))

02.03.2003
14:41
smile
[39]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

dobra to biore sie za tworzenie postaci

02.03.2003
14:49
smile
[40]

Bajt [ ]

Zapomnialbym najwazniejszego: serwer bedzie sie nazywal Iglice i znajdzie sie w pokoju Opowiesc.

PS. Bedzie okolo 15 :)

02.03.2003
14:53
[41]

War [ dance of death ]

Ja jeszcze nie mam NWN ale zapytam sie tak na przyszłość ;-)

Shakka napisał :" dobra to biore sie za tworzenie postaci"

To postać robi sie wcześniej ? Jak ?

02.03.2003
14:57
smile
[42]

BEERman [ Pretorianin ]

Utknąłem niestety w finale 2 aktu, nie mam jak otworzyć bramy na szczycie wieży.
Wg poradnika GO powinienem mieć dwa różne kamienie strażnicze mnie jednak wypadły dwa takie same (założenie twórców czy błąd gry) Jak otworzyć tą ‹bluzg› bramę?

Pliss nie odsyłajcie mnie do wcześniejszych wątków(chwilowo nie mam dostępu do stałego)

02.03.2003
15:00
smile
[43]

Bogas [ Senator ]

Bajt- podaj adres IP.

02.03.2003
15:03
smile
[44]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Bajt --> wlasnie IP bo nie widze tam nic takiego jak Iglice

02.03.2003
15:05
[45]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

BEERman ---> ta brama sie sama otworzy po rozmowie Aribeth z Moragą, wtedy oni znikną i zacznie sie zabawa :)))), a jak nie chce sie otworzyć to jakiś bład w grze bo mi zawsze sie otwierała

02.03.2003
15:06
smile
[46]

Bajt [ ]

172.16.0.70

02.03.2003
15:16
smile
[47]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Tylko że coś nie moge sie z serwerem połączyć, Bogas a Ty weszłeś ??

02.03.2003
15:19
smile
[48]

Bajt [ ]

Ech, spodziewalem sie tego...
Moze ktos inny zalozy?

02.03.2003
15:21
[49]

mikmac [ Senator ]

Bajt -->
wylacz firewalla

02.03.2003
15:22
[50]

Bajt [ ]

A jaka macie wersje gry? Musicie miec taka sama jak ja, a ja mam 1.28

02.03.2003
15:23
[51]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Bajt --> U mnie 1.28

02.03.2003
15:23
smile
[52]

Bogas [ Senator ]

J ateż nie weszłem :(

02.03.2003
15:24
smile
[53]

Bogas [ Senator ]

Shakka- ty zakładaj serwer.

02.03.2003
15:26
[54]

Bajt [ ]

mikmac---> Tylko ze nie wiem jak mam to zrobic, nawet nie wiem czy mam firewalla... ale to chyba nie chodzi o to...

Shakka --> Moze ty zaloz...

02.03.2003
15:26
smile
[55]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Hmmm moge spróbować ale najpierw ktoś poda krótką instrukcje zakładania serwera ???? :))))))))))))

02.03.2003
15:27
smile
[56]

Bogas [ Senator ]

Ja już dzisaj długo nie pogram bo mam czas do 16.00 może jutro sprubujemy tak koło 14.00-15.00.

02.03.2003
15:31
smile
[57]

Bajt [ ]

Shakka --> Wybierasz Gra wieloosobowa > Nowa gra w internecie/sieci lokalnej > wybierasz modul > ustawiasz rozne rzeczy: (liczba graczy, nazwa itp.) no i uruchamiasz
pisalem z pamieci wiec moglem cos przekrecic

02.03.2003
15:32
smile
[58]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Ok zaraz spróbuje

02.03.2003
15:35
[59]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

no nie wiem czy sie udało ale próbować panowie
IP : 192.168.10.3:5121

02.03.2003
15:48
smile
[60]

Gilmar [ Easy Rider ]

Witajcie!
Shakka ------> próbowałem połączyc się z Tobą ale nic z tego, serwer nie odpowiada przy połączeniu bezpośrednim.

02.03.2003
15:54
smile
[61]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Gilmar ---> Witaj
No to ładnie może ktoś wytłumaczyć dlaczego tak jest może ktoś coś źle robi ??

02.03.2003
15:54
smile
[62]

Bajt [ ]

Mi tez nie dziala... chyba dam sobie z tym spokoj. :(

02.03.2003
15:56
[63]

Gilmar [ Easy Rider ]

Mnie nie pytajcie jestem ciemny, raz mi zameldowalo o niezgodności wersji.

02.03.2003
15:57
smile
[64]

Bogas [ Senator ]

Mi też się nie da.

02.03.2003
15:59
[65]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Gilmar --> bo pewnie masz wersje 1.26 a ja mam 1.28 musisz mieć tą samą wersje

02.03.2003
16:04
[66]

Gilmar [ Easy Rider ]

Shakka -------> nie, właśnie przed wejściem ściągnąłem uaktualnienie i mam 1.28. Chce wejść tzn. dołączyć do gry w necie, połączenie bezpośrednie, Twój adres i serwer nie odpowiada.

02.03.2003
16:06
smile
[67]

Bajt [ ]

To moze pogramy razem w Land of Nordock na serwerze GOLa? :)

02.03.2003
16:16
[68]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Gilmar --> Hmm a może Ty byś spróbował postawić serwer... ??

02.03.2003
16:25
[69]

Gilmar [ Easy Rider ]

Shakka ------> powiedziałem Wam, że jestem ciemny, nigdy nie grałem nawet w sieci, więc nie sadzę abym sobie poradził.

02.03.2003
16:29
[70]

mikmac [ Senator ]

zapomnijcie o stawianiu serwera przez interfejs gracza.

Wchodzicie do katalogu NWN tam jest plik nwserwer.

Uruchamiacie go . Wpisujesz naswe serwera, wybierasz czy ma korzystac z servervaulta czy nie, czy jest ILR itp, wybierasz modul i klikasz wgraj. Po jakims czasie na dole jest napisane - MOzna sie logowac.

Od tego momentu serwer jest widziany na GameSpy - pamietaj o wylaczeniu firewalla.
Teraz sam sie mozesz zalogowac jako gracz lub jako MG.

Powodzenia

02.03.2003
16:33
smile
[71]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

mikmac --> dzieki własnie coś takiego widzialem ale dokladnie nie wiedzialem jak to uruchomic :)))

02.03.2003
16:35
smile
[72]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

serwer "Raven" to jest zrobiony odemnie trzeba spróbować sie teraz połączyć" pokój opowieść"

02.03.2003
16:35
[73]

mikmac [ Senator ]

moge wam postawic serwer i wejsc jako MG
tylko jaki modul mam sciagnac ?

02.03.2003
16:56
[74]

Gilmar [ Easy Rider ]

Shakka ------> ja nie widzę tego serwera, w opowieściach nie ma serwera Raven

02.03.2003
17:08
[75]

następny [ Rekrut ]

GdZie moge znalezc Karathisa?

02.03.2003
17:11
smile
[76]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Dobra zagramy po 22 bo teraz jakaś taka pora dziwna

02.03.2003
17:12
smile
[77]

Bajt [ ]

Hehe, udalo sie mniej wiecej postawic serwer. Bogas i Shakka weszli na moj serwer, ale nie pogralismy sobie, bo niestety nie moglem grac. :))
Jakos nam nie wyszlo ale sprobujemy innym razem :)

02.03.2003
17:14
smile
[78]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Bajt --> Ale nas tam było wiecej kto tam sie jeszcze dolączyłył ?? Gilmar może Ty ?? Bo ja już sie troche tam pogubiłem hehe :)))

02.03.2003
17:19
[79]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

następny ---> po zakończeniu questa z tymi trzema chłopakami co byli zamienieni w wilkołaki wróc znowu do tej samej jaskini gdzie miał być podobno za pierwszym razem Karathis i teraz już powinien być :))

02.03.2003
17:26
[80]

Bajt [ ]

Shakka --->to byl moj kolega :)

02.03.2003
17:27
smile
[81]

Gilmar [ Easy Rider ]

O opoje, basałyki, łamignaty, spotykają się w tajemnicy a mnie biednego wysyłają szukać jakiegoś Ravena....
Probowałem wejść w Iglice ale powiedziało, że złe hasło. Gdzie byliście? Jeżeli ktoś dołączył to nie ja.

02.03.2003
17:35
smile
[82]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Gilmar ---> ja postawiłem tego serwera ale widać coś nie tak było, potem przez przypadek trafiłem na serwer "Iglice" skojarzyłem nazwe z tą co Bajt chciał zakładać weszłem i działało, no ale teraz już wiemy że działa także może sie uda po 22 zagrać nie wiem

02.03.2003
17:41
smile
[83]

Gilmar [ Easy Rider ]

Shakka ------> widziałem te Iglice ale tam było chyba 4/4 i jak probowałem wejść to coś zameldowało, że złe hasło.
A tego Ravena to szukałem wszędzie, nawet próbowałem wejść w mod Raven ale tam potrzebne haslo.

02.03.2003
17:51
[84]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Gilmar ---> było 4/4 bo teraz sie dowiedziałem że jeszcze był oprócz Bogasa, mnie i Bajta jeszcze jego kolega, hasła nie trzeba tylko Cie nie wpuściło bo był pełny serwer

02.03.2003
17:56
smile
[85]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Gilmar --> A tak na marginesie to zauważyłeś co to dzisiaj dzieje sie na forum chyba jeszcze gorzej niż wczoraj no ja tego nie rozumie czyżby słońce jeszcze gorzej przygrzało :((((

02.03.2003
18:12
smile
[86]

Gilmar [ Easy Rider ]

Shakka ----> przyznam sie szczerze, że tak mnie zajęliście tym szukaniem serwera, że nie śledziłem co się dzieje na forum. A co takiego ciekawego?

02.03.2003
18:16
[87]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Gilmar ---> oto mały przykład tego co sie do tej pory działo, a to jest tylko jeden taki wątek a było ich uuuuuuuuuuuu i jeszcze troche chyba niektóre już moderatorzy pokasowali
----------------->

02.03.2003
18:20
[88]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

drugi przykład który sie jeszcze uchował
----------------->

02.03.2003
18:24
smile
[89]

Gilmar [ Easy Rider ]

Shakka -----> w Warszawie przez cały dzień zachmurzenie duże, więc to nie od słońca. A dziś mam jakiś inny nastrój i mnie to nie drażni, tak jak wczoraj.

02.03.2003
18:26
smile
[90]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Gilmar ---> Ja też staram sie nie zwracać na takie coś uwagi i nie ważne jaki nastrój no chyba że rzeczywiście jestem ekhm no zdenerwowany :))

02.03.2003
18:28
[91]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

A tak swoją drogą to zwróciłeś uwage jaką Surkatka ma średnią ,nawet ja sie przy tym chowam, no comment

02.03.2003
18:30
smile
[92]

Gilmar [ Easy Rider ]

Shakka ----> a widziałeś jaką ten Surkatka ma średnią? Ty i mayday7 to małe piwo..... on chyba od wczoraj jest pod wpływem, tylko cholera wie czego?

02.03.2003
18:31
smile
[93]

Gilmar [ Easy Rider ]

Co to telepatia?

02.03.2003
18:32
smile
[94]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Gilmar --> hahahaha wyprzedziłem Ciebie z tym pytaniem , no widzisz to nie jest ze mną jeszcze tak źle widać są ludzie bardziej ekhm...

02.03.2003
18:33
smile
[95]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Gilmar --> nic nie dzieje sie przypadkowo :)))

02.03.2003
18:36
smile
[96]

Gilmar [ Easy Rider ]

Shakka ------> nie no, nabijaliśmy obaj bo bylo nam tak pisane, dobry humor, rozmowa w konwencji utarczki slownej, dowcipaski itp, ale nie totalne glupoty.
Aha, czy u Ciebie wstępniak jest OK bo teraz ja mam jakieś dziwne odstepy?

02.03.2003
18:40
[97]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Gilmar --> U mnie też jest odstęp miedzy moją ksywką a Speed_ 'a, hmm ciekawe czyżby coś nie pasowało czy jak ?

02.03.2003
18:43
[98]

Gilmar [ Easy Rider ]

Ja mam tego jeszcze wiecej, poniewaz zbliżamy sie do 100, warto by to poprawić, tylko pytanie dlaczego tak sie dzieje. Wczesniej sygnalizowal coś War, czyli na kazdym kompie to inaczej wygląda?

02.03.2003
18:48
[99]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

No właśnie zbliżamy sie do setki i do części 50 czyli małego jubileuszu, także spróbuj to poprawić bo to Twoje zadanie bedzie założyć cześć 50 narazie nikogo wiecej nie ma teraz :)) Nie wiem czemu tak jest dziwne

02.03.2003
18:50
[100]

War [ dance of death ]

War - Elf - łowca, tajemniczy osobnik, już pierwszego dnia służby poprosił o przydział do lochów, gdzie odprawia egzorcyzmy i wypędza demony z
młodych Elfek;

u mnie to tak wygląda - tzn. młode Elfki są linijke niżej :-(

02.03.2003
18:53
smile
[101]

Gilmar [ Easy Rider ]

Dobra, spróbuję zalożyć i moze to poprawię, zaznaczę w tytule, że jubileusz. Zabieram sie do roboty.

02.03.2003
19:24
[102]

Gilmar [ Easy Rider ]

link do nowej części--------->

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.