GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

co to?? dziwne pliki - pomocy

02.03.2003
00:50
[1]

SULIK [ olewam zasady ]

co to?? dziwne pliki - pomocy

Co to jest --->
bo nie moge tego usunąć, a zajmuje około wszystko 70 MB
i chciałbym się pozbyć

pomóżcie
dzięki z góry

02.03.2003
00:58
[2]

Loczek [ Senator ]

moze jakis virusik??? sprobuj potraktowac to jakims MKS'em :P

02.03.2003
01:01
[3]

NicK [ Smokus Multikillus ]

Wygląda zupełnie tak, jakby się czcionka poprzestawiała :)

02.03.2003
01:17
[4]

SULIK [ olewam zasady ]

Niestety zaczynam mieć podejżenia ze to jakiś badsektor na dysku - bo ostatnio sam mi się dysk zaczyna wyłanczać i zawiesza tym samym kompa :( i musze twardo resetować więc prędej to - tylko jak się tego pozbyć :(

Loczek -> spróbuje

02.03.2003
01:28
smile
[5]

xmaster [ Konsul ]

Też kiedys cos takiego miałem :)
Dysk poszedł wtedy do muzeum :(
Myślałem że to czcionki ale miałem tyle badów na dysku że głowa mała, csie potem okazało oprucz badów miałem też wirusika

02.03.2003
01:46
[6]

Caleb [ The Evil That Men Do ]

Tak, zdecydowanie coś niedobrego dzieje sie z dyskiem. Ale przeprowadź jakieś testy. Przykładowo w Norton Utilities jest Disk Doctor i on takie rzeczy wykrywa, jeśli mozna naprawia.

02.03.2003
01:53
[7]

SULIK [ olewam zasady ]

Loczek --> antyvir nic nie wykazał :(
Caleb --> Disk Doctor też nic nie znalazł :(

02.03.2003
02:07
[8]

Caleb [ The Evil That Men Do ]

no to zdejmij z tego dysku co sie da potrzebnego i zrob format, to moze pomoze

02.03.2003
02:31
[9]

SULIK [ olewam zasady ]

Celab - łatwo powiedzieć trudniej zrobić tam jest około 10 GB danych i jescze przez jakiś około miesiąc muszą tam poleżeć bo nie mam ich gdzie wywalić :( jak bym mógł to już bym dawno format zrobił :(
no cóż ale pomysł i tak dobry i pewnie prędzej czy później go zastosuję :)

03.03.2003
02:51
smile
[10]

SULIK [ olewam zasady ]

Dziękuję wszystkim za pomoc, ale sam wymyśliłem coś lepszego co pomogło :D
a mianowicie:

twardy reset
scandisk z winXP przed zalogowaniem
scandisk wykrył błędy i zapisał jako pliki
sacanisk wykrył następne błędy na innym dysku, ale strasznie mulił więc twardy rest
skandisk znowu chce skanować no to mu anuluj
logowanie do windozy
sprawdzanie dysków
brak tego lolderaka - wzamian folder file000.coś tam i jeden pliczek
folder i pliczek delete
i już mam spowrotem około 200MB więcej :D

ale i tak dzięki za pomoc

a co do anty wira to przeskanowałem cały dysk za pomocą skanera online MKS'a i coś tam znalazł, ale nie na tej partycji co trzeba :D - to były jakieś pliki z CDA - także uważajcie na bonusy w CDA

03.03.2003
03:17
smile
[11]

măđţ®â©k™ [ Pretorianin ]

kiedys zrobilem taki malutki programik o nazwie " je**cz systemu " dzialo sie podobnie co widze na screenie z 1 posta ale niestety mnie przebija :DDDD

03.03.2003
04:10
smile
[12]

volvo95 [ Legend ]

SULIK --> Trzeba było nieinstalować koreańskiej wersji Windowsa z przemytu :D

03.03.2003
08:08
[13]

shubniggurath [ Lost Soul ]

mogles zformatowac dysk i porobocie nic by nie zostalo:)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.