
pasterka [ Paranoid Android ]
Czemu nie moge czytac GOLa z historii:((
Jestem na modemie i przewaznie robie tak, że wchodze na forum, otwieram watki ,a potem je czytam offline. ale mniej wiecej od miesiaca tak nie moge robic, bo zaden (prawie) watek mi sie w historii nie zapisuje. myslalam, ze moze za duzo to wszystko zajmuje, wszystko wykasowalam i nie pomoglo:((
SULIK [ olewam zasady ]
pasterka --> używaj : plik- zapisz jako i zapisuj pod nazwami na dysku :) to powinno pomóc, a spowodowane to jest pewnie pewnymi przebudowami forum
pasterka [ Paranoid Android ]
SULIK --> tak narazie robie, ale myslalam, ze moze jest na to rada, bo mi sie nie chce czekac, az to sie zapisze:((
sergi__ [ Underworld ]
A nie czasem dałas zee Historie usuwają sie po np 2 dniach ?

pasterka [ Paranoid Android ]
sergi --> nie dalam, tym bardziej ze historie chce czytac zaraz po wyjsciu z netu i nic:((