GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czemu nie moge czytac GOLa z historii:((

02.03.2003
00:04
smile
[1]

pasterka [ Paranoid Android ]

Czemu nie moge czytac GOLa z historii:((

Jestem na modemie i przewaznie robie tak, że wchodze na forum, otwieram watki ,a potem je czytam offline. ale mniej wiecej od miesiaca tak nie moge robic, bo zaden (prawie) watek mi sie w historii nie zapisuje. myslalam, ze moze za duzo to wszystko zajmuje, wszystko wykasowalam i nie pomoglo:((

02.03.2003
00:06
[2]

SULIK [ olewam zasady ]

pasterka --> używaj : plik- zapisz jako i zapisuj pod nazwami na dysku :) to powinno pomóc, a spowodowane to jest pewnie pewnymi przebudowami forum

02.03.2003
00:08
[3]

pasterka [ Paranoid Android ]

SULIK --> tak narazie robie, ale myslalam, ze moze jest na to rada, bo mi sie nie chce czekac, az to sie zapisze:((

02.03.2003
07:53
[4]

sergi__ [ Underworld ]

A nie czasem dałas zee Historie usuwają sie po np 2 dniach ?

02.03.2003
12:38
smile
[5]

pasterka [ Paranoid Android ]

sergi --> nie dalam, tym bardziej ze historie chce czytac zaraz po wyjsciu z netu i nic:((

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.