ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]
Problem z Day of Defeat
chodzi oto ze gdy gram na lanie oklo 18 graczy to mam straszny fps 10-20 (moj komp 700C gf2mx 32mb 400 320mb ramu rozdzilaka 640x480) co chwila som lagi- 4fps nie da sie prawie grac a przecie to nie ma jakis strasznych wymagan
medal of ohnor np na minimalno-średnich ustawieniach chodzi mi plynnie 25-30 fps
help P:)

koxbox [ ]
to jest niestety jeden z wielu bledow DOD'a wynikajacy z braku optymalizacji kodu gry. Podobno takich zwolnien nie ma byc w nowej wersji - 4.0. Tymczasem pozostaje ci czekac do jej premiery.
Pozdrawiam, robert
ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]
o dzieki w cs mam to samo tzn mialem na necie (teraz jusz nie gram) ale po zmniejszeniue z 800 na 640 jeszcze jakos dalo sie grac
eh a to nowe gry powinny gorzej chodzic