GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z Day of Defeat

01.03.2003
23:55
[1]

ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]

Problem z Day of Defeat

chodzi oto ze gdy gram na lanie oklo 18 graczy to mam straszny fps 10-20 (moj komp 700C gf2mx 32mb 400 320mb ramu rozdzilaka 640x480) co chwila som lagi- 4fps nie da sie prawie grac a przecie to nie ma jakis strasznych wymagan
medal of ohnor np na minimalno-średnich ustawieniach chodzi mi plynnie 25-30 fps
help P:)

02.03.2003
00:23
smile
[2]

koxbox [ ]

to jest niestety jeden z wielu bledow DOD'a wynikajacy z braku optymalizacji kodu gry. Podobno takich zwolnien nie ma byc w nowej wersji - 4.0. Tymczasem pozostaje ci czekac do jej premiery.

Pozdrawiam, robert

02.03.2003
00:31
[3]

ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]

o dzieki w cs mam to samo tzn mialem na necie (teraz jusz nie gram) ale po zmniejszeniue z 800 na 640 jeszcze jakos dalo sie grac
eh a to nowe gry powinny gorzej chodzic

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.