GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

splinter

01.03.2003
22:52
[1]

Master Blaster Szmaster [ Legionista ]

splinter

nie wiem co zrobic many z walizka idzie a mnie nie moze zauwarzyc a jak dojdzie do konca nic nie moge zrobic help

01.03.2003
22:56
[2]

Caleb [ The Evil That Men Do ]

Szanowny centurionie: założyłeś 2 takie same wątki. Zapewne 2x wdusiłeś opublikuj, dlatego napisz maila do Soulcatchera i poproś aby jeden z nich usunął.

01.03.2003
22:57
smile
[3]

Caleb [ The Evil That Men Do ]

nie, nawet 3

01.03.2003
22:58
[4]

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]

2? Chyba ze cztery albo 5...

01.03.2003
23:00
smile
[5]

anen [ Konsul ]

Różni ludzie , różne potrzeby jedna rada KILL HIM !!!

:)

01.03.2003
23:03
[6]

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]

Zaraz się pewnie ktoś obrazi, ale autor wątku IMO wygrywa w kategorii "najgłupszy nick na forum"

01.03.2003
23:06
[7]

Caleb [ The Evil That Men Do ]

gladius ---> przed chwila założył splinter - część druga, a to dowód, że wcale nie chcący nie wdusil kilka razy, tylko zrobil to z premedytacja

01.03.2003
23:07
[8]

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]

To jest centurion, więc chyba mozna mu bezkarnie joby posłać? tym bardziej, że raczej na nie zasługuje.

01.03.2003
23:08
[9]

Caleb [ The Evil That Men Do ]

ależ przecież ja na niego nie bluzgam, tylko kulturalnie zwracam uwage

01.03.2003
23:09
[10]

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]

Ale jak widzisz kulturalnie nie pomaga :-/

02.03.2003
03:20
[11]

Master Blaster Szmaster [ Legionista ]

mam problemy z łączem

02.03.2003
03:50
[12]

SULIK [ olewam zasady ]

Master Blaster Szmaster --> jak na moje oko to masz problemy z czym innym a nie z łączem :) np. z ty czymś na końcu szyi :) ale to tylko IMHO

02.03.2003
18:00
[13]

Dark Evil [ Legionista ]

Master Blaster Szmaster ty masz raczej problemy z ....

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.