GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

JACKASS --- wrażenia z tego "brutalnego" programu

01.03.2003
22:45
[1]

SamHaukneS [ śliski dżons ]

JACKASS --- wrażenia z tego "brutalnego" programu

tj. w temacie....znacie ten program?? leci na MTV 2...moim zdaniem czasem przesadzają z żartami ale czasem są super...a co Wy sądzicie??

01.03.2003
22:49
[2]

Sephion [ One Winged Angel ]

Fajnie to czasem obejzec :) "Urban Kayak" byl dobry :)

01.03.2003
23:06
[3]

ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]

e ale CKY bardziej hardcorowy :)

01.03.2003
23:10
[4]

SULIK [ olewam zasady ]

a ja kiedyś na płytce miałem godzinne programu
CKY2K -> odlot
ale zmazałem bo po kilku oglądnięciach przestał mnie bawić

01.03.2003
23:11
[5]

Kondzio74 [ Centurion ]

Jackass jest wyrąbisty mam 2 filmy po 1h20min jakie oni tam numery odstawiają jeden drugiemu leje na twarz to drugi w zamian mu wciera gówno w twarz.Ale najlepsza jest scena jak gościu je jajecznice.Najpierw polyka surowe jajka i kiełbach a potem wymiotuje i zjada swe bełty to najobrzydliwsza rzecz jaką widzialem.

01.03.2003
23:12
smile
[6]

K_zul [ Centurion ]

jak dla mnie to jackass jest spoko, a cky wcale nie jest taki ostry(może motyw z śpiącym gościem)

01.03.2003
23:17
[7]

sepuku [ Junior ]

A ktos widziial Jackass the movie? Fajne to jest? Warto?

01.03.2003
23:22
smile
[8]

Weakando [ Senator ]

sepuku ------> ja widzialem nawet fajny film fajne są golfowe samochodziki :)))
reszta----> podobno jest taki program który przekracza granice dobrego smaku.... według mnie to już jest przesada ! CKY nie widziałem warto? lepszy jackass czy cky? i jeszcze jedno wkurzają mnie polscy naśladowcy Jackass`a tylko wstyd nam przynoszą ! robią bezsensowne rzeczy które nie są zabawne wręcz zasmucajace i nudne ponieważ wiekszosc to pomysly sciagniete z orginalnego Jackass`a

01.03.2003
23:24
[9]

mikhell [ Master of Puppets ]

Fajnie się jest pośmiać z ludzkiej głupoty :)

01.03.2003
23:25
[10]

H3ZEKI4H [ Homo Homini Lupus ]

ja padłem jak pokazywali faceta co sobie z odbytu odpalał rakietę taka jak na nowy rok. A najbardziej obrzydliwe dla mnie było jak gościu jadł szczura usmazonego w całości z bebechami, o jezu mam dreszcze jeszcze na samą myśl. Myślałem że sie pożygam jak patrzyłem jak jadł bebechy (on zresztą sie pożygał i to nieraz)

01.03.2003
23:30
[11]

Bili [ Generaďż˝ ]

Ja sam jestem wielkim fanem Jackassa i CKY. Nie porownujcie CKY do Jackassa bo to prawie to samo, przeciez w CKY sa czesy poprostu filmiki z Jackassa.Sam z kumplami staram sie robic podobne rzeczy i je nakrecac(niestety nie moge wyniesc kamery na miasto)- a po pijaku to juz wogole :) . Jednak jesli przyjdzie nam jakis pomysl z Jackassa to odrazu go kasujemy, 0 pozerstwa. A to co nasi ,,jackassowcy,, prezentuja to jest poprostu zenada, cos tak beznadziejnego ze szkoda gadac..

01.03.2003
23:32
[12]

Bili [ Generaďż˝ ]

H3ZEKI4H --> Ten pierwszy to Steve-O i Chris Pontius. a Drugie... eeee nie widzialem :D i wole nie

Dobre jest jeszcze jak sobie Ryan Dunn do tylka wsadzil samochodzik i poszedl na przeswietlenie :)

01.03.2003
23:34
[13]

Bili [ Generaďż˝ ]

Sepuku -> Ja The Movie ogladalem ale sie rozczarowalem. Ale i tak dobre bo to Jackass!

01.03.2003
23:40
[14]

Immothep [ Errare humanum est. ]

Mozecie rozwinąć skrót CKY i jakeś male info kiedy to leci i w jakiej TV :)))

01.03.2003
23:43
[15]

ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]

immothep----> nie wiem co znaczy skrot ale w tv to cos nie leci sicongnij przez kazee lub inny shit

01.03.2003
23:44
[16]

Immothep [ Errare humanum est. ]

aha thx

01.03.2003
23:46
[17]

Annihilator [ ]

Gdybym napisał moją opinię o tym programie to pewnie mój post poszedłby do kasacji...

02.03.2003
00:23
smile
[18]

Goozys[DEA] [ Virus ]

A ja ma filmik jak mój znajomy (internetowy kumpel) wraz ze swoimi koleszkami bawią się w polski Jackass. Film jest tak dojeb****y, że oglądam go kilka razy dziennie... Jackass przy tym to pestka...

Pozdro dla NecroCannibal'a !!!

02.03.2003
00:32
[19]

Bili [ Generaďż˝ ]

CKY - Camp Kill Yourself

02.03.2003
09:27
[20]

SamHaukneS [ śliski dżons ]

witam. a widzieliście wczoraj z gównem??:D:D goście wywalili łajna końskiego do baseniku i STEVE-O wszedł na drebine i sobie plackiem skoczył...na twarzy też to miał...wszędzie....a później próbował kolege wrzucić ..chyba pontiusa.....aż sztynksowało poza ekran :D:D i jeszcze pamiętam jak Steve wyskoczył sobie na roverku do...ściekoof...po chwili wyszedł....cały w gównach itp. zaczął rzygać..a jego kolega do niego " stary wracaj po rower"...musiał nurkować blee ;) później szedł do jakiegoś pobliskiego domu sie umyć i co ok. 5- 10 kroków rzygał :PPP

02.03.2003
10:23
[21]

snowman [ Konsul ]

JackAss & CKY RULEZ tha b.tch

02.03.2003
23:14
[22]

Bili [ Generaďż˝ ]

Rzygal Rzygal... ale z usmiechem na japie :)

03.03.2003
05:57
smile
[23]

volvo95 [ Legend ]

Ja obecnie mam tylko Season 1 : Episode 1 , ale mam nadzieje , że reszta się ściąga :)

tsunami --> Ściągaj te pliki szybciej :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.