GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

EMPIRE EARTH - kupię

01.03.2003
22:43
smile
[1]

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]

EMPIRE EARTH - kupię

Spodobała mi się ta gierka jak cholera, pomimo, że nie jest najnowasza :)
Jeżeli ktoś chciałby się pozbyć oryginału, chętnie kupię w cenie do 50 zł. Niestety sprawdzałem w sklepach różnistych - są w cenie ok 100 zł. Ale liczę na to, że ktoś chce sobie zrobić miejsce na półce, a przy okazji trochę kasy zarobić :)

Powód jest prosty - tylko oryginały da się patchować, a do gry przez net jest potrzebny patch 2.0 :)

01.03.2003
23:48
smile
[2]

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]

up up :)

01.03.2003
23:55
smile
[3]

Caleb [ The Evil That Men Do ]

Pomyliłeś adres www.gry-online.pl z adresem www.allegro.pl

02.03.2003
12:52
smile
[4]

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]

Nie pomyliłem. Po prostu zapytałem. Nie wszyscy chodzą na allegro - potrafisz to sobie wyobrazić ? Myślałem, że może ktoś z Was ma i akurat nie chce mu się tego na allegro wystawiać ...

Jeżeli nie masz, to po co się odzywasz ?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.