
Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]
EMPIRE EARTH - kupię
Spodobała mi się ta gierka jak cholera, pomimo, że nie jest najnowasza :)
Jeżeli ktoś chciałby się pozbyć oryginału, chętnie kupię w cenie do 50 zł. Niestety sprawdzałem w sklepach różnistych - są w cenie ok 100 zł. Ale liczę na to, że ktoś chce sobie zrobić miejsce na półce, a przy okazji trochę kasy zarobić :)
Powód jest prosty - tylko oryginały da się patchować, a do gry przez net jest potrzebny patch 2.0 :)

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]
up up :)

Caleb [ The Evil That Men Do ]
Pomyliłeś adres www.gry-online.pl z adresem www.allegro.pl

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]
Nie pomyliłem. Po prostu zapytałem. Nie wszyscy chodzą na allegro - potrafisz to sobie wyobrazić ? Myślałem, że może ktoś z Was ma i akurat nie chce mu się tego na allegro wystawiać ...
Jeżeli nie masz, to po co się odzywasz ?