LuKi__ [ Legionista ]
Kto
Kto zna fajne piosenki hiphop - owe

Surkatka [ Centurion ]
z Wp można legalnei ściągnąć fajne MP3 za free
Surkatka [ Centurion ]
Eminem zadowolony ??
Katane [ Useful Idiot ]
Ziomals Attack - Hip Hop Rules

Bili [ Generaďż˝ ]
HH :(
Kaeddar [ Pretorianin ]
Daj se spokój z tym szajsem... Już chyba jesteś na tyle duży, że możesz zacząć słuchać pożądnej muzyki? Hip-hop jest dla gówniarzy, którzy ubiorą szerokie spodnie, wyjdą na podwórko, zapalą skręta i będą myśleli że są kimś...
Katane [ Useful Idiot ]
Kaeddar --> Pożądna znaczy jaka?

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Kaeddar ---> To jaki jest wg Ciebie ten jeden jedynie słuszny rodzaj muzyki ??? Takimi tekstami tylko się kompromitujesz. HH jest dla gówniarzy ? Człowieku lecz się. Może zrobimy taki podział, że coś jest dla ludzi do 15 lat, cośtam od 15 do 18... a muzyka poważna tylko dla dorosłych. Kurde, ale mnie rozwaliłeś tym tekstem. Następnym razem zastanów się, czy Twój post nikogo nie obrazi, a jeżeli to było Twoim celem to żal mi Ciebie.
Katane [ Useful Idiot ]
Cainoor, spokojnie. Zaraz dowiemy się (może...) jaka jest muzyka zacna i ambitna.
To będzie metal jak mniemam.

SULIK [ olewam zasady ]
A ja proponuje takie zespoły:
Vader
Cannibal Corpse
NighWish
Slayer
Testament
naprawde fajne piosnki :)

Caleb [ The Evil That Men Do ]
a ja jeszcze proponuje Iron Maiden, tylko że koło hip hopu to to nie stało... i dobrze!
Fett [ Avatar ]
no nie zaczyna się wojna na Metal i Hip-Hop. To sie robi nudne. A nie próbowaliście połączyć Hip-Hopu z metalem ?. Zjadający nietoperki Peja i rapujący Kiss... to mogło by być ciekawe :P
Globus [ Generaďż˝ ]
SULIK, to dopiero jest hip-hop, co nie? ;)
Cainnoor, Katane -> Kaeddar miał na myśli muzykę ambitną, czyli rock, metal i te klimaty, hip-hop wg mnie jest muzyką dresów identycznie jak badziewiackie techno
hip-hopowcy do karcerów!!
Katane [ Useful Idiot ]
Muzyka ambitna, czyli to co podal Sulik, za Cannibal Corpse na czele??
Dziekuje, postoje....
Cainoor [ Mów mi wuju ]
Globus ---> Szkoda słów. Powiedz mi tylko, czemu ta muzyka jest wg Ciebie ambitna ?
Katane [ Useful Idiot ]
Szczególnie Slayer czy Kanibale ze swoimi tekstami mogą konkurować z wieloma utworami poetyckimi....
SULIK [ olewam zasady ]
Fett --> jest już coś takiego:
Papa Roach
SlipKnot
Limp Bizkit
Linkin Park
Korn
i wiele innych

Caleb [ The Evil That Men Do ]
Fett ---> Połączyc Metal z hh wielu już próbowało np Limp Bizkit, niestety bardzo mizerny skutek
SULIK [ olewam zasady ]
Dobra złe przykłady dałem ok. ale były dla zmyłki bo myślełem że nikt się nie kapnie i gość sobie ściągnie zapuści na full - a tu mu uszy zwiędły :)
tak jestem straszny...
ale jak chcecie naprawde dobre zespoły to tak:
Black Sabbath
Nightwish
Dżem
Accept
Artrosis
Closterkeller
Creed
Deep Purple
Iron Maiden
Death
KAT
Manowar
Megadeth
Metallica
Nirvana
Ozzy Osbourne
Queen
Tiamat
Turbo
Vader
i to są właśnie bardzo dobre zespoły z genialnymi tekstami :)
Adamss [ -betting addiction- ]
SULIK --> zapewne chodzi tobie o typ muzyki jakim jest New Metal. Sam go słucham i mnie się bardzo podoba, pewnie dlatego, że są tam połączone metal, rap i rock. No i może coś więcej. Każdy znajdzie coś dla siebie.
Co do hip-hopu to ostatnio zacząłem go słuchać i jakoś wpadł mi w ucho. Nierozumiem po co niektórzy z was się burzą z powodu, że ktoś tego słucha. Każdy słucha tego czego chce, a jak komuś ta muzyka nie odpowiada to nie musi się wypowiadać na ten temat.
n2n [ Pielgrzym ]
slucham tego co mi sie podoba a nie tylko tego co dobre, ambitne i nie komercyjne
mysle ze wy tez powinniscie zastosowac sie do takiej mysli...
Katane [ Useful Idiot ]
O taaaak, nieźle....
Zgodze sie moze co do Deep Purple i niektorych utworow Tiamatu... Queen chwilami.... reszta... cóż...
SULIK [ olewam zasady ]
Adamss --> dokładnie - niechcesz nie słuchaj.
mój post z był dany dla podpuch, aby gościa zmusić do posłuchania czegoś odmiennego :)

grzesiek16 [ Feluś ]
PAKTAFA!!! KALIBER 44!!!
ps co Cię tak nagle wzięło na HH???
anen [ Konsul ]
Ja zawsze mówie że Kto słucha HiP Hop'u ten jest debilem non stop !!!!!!!!!!
Metal RULEZ !!!!!!!!!!!!
HARD ROCK !!!!!!!!

wysiu [ ]
Eeee, toz polaczenie rap + metal (no, hardrock.. no rock..;) ) zaserwowali juz z 15 lat temu Run DMC i Aerosmith:)
A jak kogos ciekawi skad sie to WSZYSTKO wywodzi, to niech poslucha Floydów, Crimsonów, Beatlesów..:)
Katane [ Useful Idiot ]
anen --> A ja wnioskuję z twojego postu, ze to wlasnie ty jestes debilem...

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]
fajne hip-hopowe? to są takie wogóle?
Katane [ Useful Idiot ]
Wysiu --> Otóż to! :) Chociaż może to być zbyt ciężkostrawne dla normlanego słuchacza...
Globus [ Generaďż˝ ]
o gustach sie nie dyskutuje
sławne słowa, niesławnego człowieka
Cainoor [ Mów mi wuju ]
anen ---> Ktoś kto ocenia człowieka po rodzaju muzyki jaką ten słucha musi mieć naprawdę niepokolei w głowie.

n2n [ Pielgrzym ]
Cainoor --> oj dobrze powiedziane !!!

SULIK [ olewam zasady ]
wysiu --> Another Brick in the Wall - mój ulubiony teledysk/piosenka opowiadająca o szkole :)
Katane [ Useful Idiot ]
Oooo, dowiedziałem się, że Another Brick in the Wall opowiada o szkole! :)

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Ooo proszę, na Pink Floyd zeszło:)) Fantastyczna kapela, bez dwóch zdań. Choć akurat wyżej od albumu The Wall cenię "Wish you were here" i "The dark side of the moon".
Loczek [ Senator ]
polecam starsze kawalki Kalibra ("Psychoza", "Bo juz dawno nasze mozgi wypelnione sa Maria")
Slums Attack
OSTR
Molesta
zalezy co lubisz :)
grzesiek16 [ Feluś ]
jeszcze może
MOR W.A.
W Witrynach Odbicia
Wzgórze YaPa3
Usta Miasta Kast (kilka utworów świetnie opowiada o Katowicach :]]]] )
anen [ Konsul ]
eeee , niepokolei w głowie to ma ten co słucha czegoś co się powtarza i ma rytm UNC UNC UNC UNC
Sorry ale ja mam dość ludzi którzy walą na maxa basy i słychać tylko UNC UNC UNC
Metal RULEZ !!

Caleb [ The Evil That Men Do ]
ja zdecydowanie najbardziej lubie The Wall.
a tutaj wspomniany txt Another Brick in the Wall part2:
Another Brick In The Wall Part II
We don't need no education.
We don't need no thought control.
No dark sarcasm in the classroom.
Teacher, leave those kids alone.
Hey, Teacher, leave those kids alone!
All in all it's just another brick in the wall.
All in all you're just another brick in the wall.
We don't need no education.
We don't need no thought control.
No dark sarcasm in the classroom.
Teachers, leave those kids alone.
Hey, Teacher, leave those kids alone!
All in all you're just another brick in the wall.
All in all you're just another brick in the wall.
wysiu [ ]
Katane --> 'normalny' sluchacz - masz na mysli tych ludkow od Britney czy Ich3?:) W takim razie - nie wątpie...:)
Sulik --> Posluchaj wiecej:) Polecam tez Rogera Watersa solo, jest genialny:)
Osobiscie polecam rowniez (chyba) mniej znany zespol Supertramp oraz nagrania solo jego lidera - Rogera Hodgsona. Jesli ktos lubi docenia swietna muzyke i teksty, to na pewno polubi..:)
Loczek --> 'Stary' Kaliber był świetny.. Nowy bez Magika to juz nie to samo..
grzesiek16 [ Feluś ]
ekchm, drogi użytkowniku "anen" hip-hop to nie unc unc unc,masz na myśli chyba techno, house i trance, poza tym nie obrażaj innych bo jesteś tu nowy i sam wiesz....
ps sorry ale ja MAM DOŚĆ BRUDASÓW Z DŁUGIMI I TŁUSTYMI WŁOSAMI [\B]
ps2 mam nadzieję, że nikogo nie obraziłem ;P
anen [ Konsul ]
P.S.
Cainoor Wiesz może ty masz już mózg zjechany przez te UNC UNC UNC
Cainoor --> Ty jestes debilem.
Jakoś ciebie nie obrażam więc się odwalcie !!!
n2n [ Pielgrzym ]
grzesiek16 --> nie nikogo nie obraziles... jedynie potwierdziles swoj debilizm
grzesiek16 [ Feluś ]
wysiu ---> dokładnie,bez Magika to już nie ten Kaliber44, echhh .... pamiętam jeszcze Plus i Minus, to był prawdziwy POLSKI HIP-HOP, a to teraz .... tez nie jest złe,ale mogło być lepsze ......
anen [ Konsul ]
Dobra , widać nic nie można was nauczyć
A ja mam DOŚĆ SZEROKICH SPODNI i NAPISU "FUBU"
FUBU - DEBIL
MAM NADZIJE ŻE KOGOŚ OBRAZIŁEM - grzesiek16 !!!
grzesiek16 [ Feluś ]
n2n ---> nie chodziło mi o Ciebie,to taka miała być taka mała aluzja do anena...
Cainoor [ Mów mi wuju ]
anen ---> Hahaha. Przepraszam, że Pana obraziłem.
grzesiek16 [ Feluś ]
anen ---> jeśli myślisz, że jestem skajtem to się przejechałeś, poprostu nie lubię jak ktoś kogoś obraża i tyle. sam nie jestem żadnym fanem jakiegoś konkretnego stylu,słucham tego na co mam w danej chwili ochotę. poprostu nie mogłem wytrzymać jak zacząłeś bluzgać na tych co nie słuchają tego co Ty :/
SULIK [ olewam zasady ]
wysiu --> co do słuchania Pinków to żaden problem bo starszy ma chyba cała płykotekę ich, a ja kiedyś w dzieciństwie też ich słuchałem
grzesiek16 --> nieobraziłeś mnie bo ja mam zawsze dobrze wypielengnowane włosy :P
anen --> daj sobie siana, jak masz innych obrażać to lepiej już idź z tatusiem pobawić się w waniie w doktora

grzesiek16 [ Feluś ]
Sulik ---> w wannie z doktorem, hihi dobre :P
Adamss [ -betting addiction- ]
anen [Generał] Gadu-Gadu: 580996 https://www.ut2003-klan.prv.pl
P.S.
Cainoor Wiesz może ty masz już mózg zjechany przez te UNC UNC UNC
Cainoor --> Ty jestes debilem.
Jakoś ciebie nie obrażam więc się odwalcie !!!
Hmm anen zastanów się tak porządnie co ty wogle napisałeś w tym poście? Moim zdaniem tylko pogłębiłeś swój debilizm.
n2n [ Pielgrzym ]
grzesiek16 --> ponioslo mnie, nie bede juz wpisywac sie do tego jakze glupiego watku, nie bede na sile sie denerwowalal i pouczal innych jednoczesnie tak malo wiedzac :-) ludzie i tak nie sluchaja ;-)
grzesiek16 [ Feluś ]
.....gościu się spytał co byśmy mu polecili i rozpetał wojnę.....

Loczek [ Senator ]
Moge jeszcze polecic nowy kawalek Owala... niestety nie pamietam jak sie nazywa,ale zacytuje :
"Przepraszam, nie chodze na solare, nie pale, nie robie disco, i ze mam dobry wyskok, ze talent dal mi Bóg..."
"Przepraszam, ze nie jestem czarny, nie wtrącam "yo" by byc fajnym, nie udaje chlopakow z ferajny"
:D
ten kawalek wymiata!!!
sergi__ [ Underworld ]
bleeeeeee z HH...
Jak ci sie nudzi to posłuchaj sobie Fisza

Liberty [ Pretorianin ]
sergi_ -->
ten człowiek musi być naprawdę zmęczony życiem. do jakiegokolwiek wątku z jego postem nie zerkne, wszystkie rozpoczynają się od "eeee" "bleee" "nieee". :-D
tekst z pogłębiąjącym się 'debilizmem' był całkiem sympatyczny ;)) heheheh

Aen [ MatiZ ]
Dlaczego zawsze metale musza sie wpiepszac na watki o HH? Sam slucham metalu ale to wtrynianie troszeczke zaniza go w oczach innych
skilow_na_wygnaniu [ Legionista ]
Aen --> Bo jesli ktos ma wyolbrzymione zdanie o wielkosci i lepszosci swojej muzyki to bedzie to, albo jakis operowy meloman, albo metal. Niestety, ale to tylko stwierdzenie faktow, pojecia nie mam gdzie lezy tego przyczyna.

Seboos [ BIKE-INEEDMIQ-CLIMB ]
anen -> opowiedz mi o wyzszosci metalu nad innymi typami muzyki ... sam sluchalem techniawek , metalu , hiphopu , jazzu ,REGE , klasyki ... no poprostu wszystkiego co sie da
->sluchajac metalu , obracalem sie w takim towarzystwie ... ze jak ty sie w takim tez znajdujesz to ja ci wspoolczuje ... ortodoxy i stereotypy - "co ja nie moge bo metalu slucham , albo co moge bo metalu slucham..."
i w duzej mierzy dlaczego nie slucham juz teraz meNtalu to poprostu ludzie ktoorzy go sluchaja ... jak tu sie z nimi bawic ? jak sie bawic przy takiej muzyce ? - oczywiscie nie neguje ... metal jest muzyka tak jak kazda inna ja tylko wyrazam moja opinie - moj gust
a jesli ktos rzuca miechem na inne rodzaje muzyki - lub sluchaczy :P to dowodzi tylko o swoim niedoborze w korze moozgoowej ... - powiedz mi anen .. jak to jest miec musk wielkosci orzeszka ? - oczywiscie ... nie chcialem ciebie obrazic ... - ale jak cos ci sie nie podoba... to to olej bo widze ze tobie sie nudzi .. i uwielbiasz gnoic innych ... pozatym dobrze jest byc anonimowym za ekranem monitora .. bo powiedzialbys to czlowiekowi ... to bys dostal chyba becki :P - przez to musze przechodzic przez twoje durnowate posty ... obrazac to mozesz swoich kolegoof - gnojkoof
grzesiek16 [ Feluś ]
Sebpps ---> mam dokładnie takie samo zdanie jak Ty,no może prawie :P
grzesiek16 [ Feluś ]
och sorry, Seboos ofkors!!!
a co do HH to jeszcze Pezet Noon
Adamss [ -betting addiction- ]
ja z HH polecam:
Slums Attack - Nie Zmienia Się Nic
Pezet / Noon - parę utworów : Seniorita, Re-fleksje, To tylko ja, 5-10-15 i Rap Robię
Liroy - A gdzie była Policja
Kazik - Prohibicja
Kaliber44 - Konfrontacje
To tyle na razie :).