
alkaran [ Centurion ]
piwo
spotkalam sie ostatnio z taką opinią, że kobiety nie powinny pić piwa (wogóle) bo wyglądają durnie, a po dwóch już są kompletnie najeb***, ej no sorry, moim zdaniem to kompletna bzdura...eh...ten męski szowinizm...
p.s. właśnie wróciłam z pubu :-))))) fajnie jest :-)))))

Surkatka [ Centurion ]
TO daj PIWKO

Caleb [ The Evil That Men Do ]
a po dwóch już są kompletnie najeb***,
---> to stwierdzenie nie jest całkiem głupie i kilku znanych mi przypadkach sie sprawdza

SULIK [ olewam zasady ]
alkaran --> powidzmy tak... czemu nie....
ale co prawda to prawda że jakoś większości po 2 pifkach w barze jest "bardzo fajnie"...
a znam też taką co wymotowała po dwóch małch... więc wnioski wysówają sie natychmiast....
kobieta + piwo = fajna rozmowa do czasku kiedy tych piw za duzo nie wypije :)

Caleb [ The Evil That Men Do ]
aha no i oczywiście na zdrowie -------------------------------------------------------->

wysiu [ ]
Po dwoch niektore sa, niektore nie sa... kwestia wprawy..:) Ja widzialem kobiete, ktora po prostu usnela po wypiciu doslownie połowy piwa, faceta takiego nie widzialem:)

Caleb [ The Evil That Men Do ]
Bardzo mi sie podobała rekcje mojej kolażanki po wypiciu swojego pierwszego w życiu wściekłego psa. Ta wymowna mina i paniczne poszukiwanie czegos do picia
alkaran [ Centurion ]
sulik i inni--->> okey musze przyznac w wiekszosci przypadków laski mają słabszą głowe niż faceci...
ale znam jedną laskę która w rankigu typu "kto więcej" pobiła kimpla, który uchodził za 100% twardogłowego... :-))), niezły wtedy ubaw miałam :))

Cainoor [ Mów mi wuju ]
Znam kolesia, który w wieku 18 lat zemdlał! po wypiciu jednego małego piwa :)
Znam koleżankę, która wiele razy przepijała mnie, gdy piliśmy wódkę (a jest normalną dziewczyną:)
Jaki z tego wniosek: Wyjątki potwierdzają regułę :)
yazz_aka_maish [ Legend ]
Caleb czy to czasem nie Angelina Jolie??
A czy kobiety nie powinny pić piwa?? Bueheheheh, bzduuura
alkaran [ Centurion ]
tak na marginesie, to wole słodkie piwo ( Warka Strong THE BEST) :))))
ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]
ja jak ide po lekcjach z qmplami to idom z nami 3 kolezanki i pija tylko redsy ale to chyba nie piwo;/
alkaran [ Centurion ]
nie REDSY!!!! boze juz bym se jakas oranzade wolala kupic!!! to jest straszne!!!, ale nie uwierzycie co wam powiem, taki jeden synek "kumpel" najeb*** sie po 1 redsie!!! wymiękam...
Lilus [ Pretorianin ]
A ja nie lubie piwa ;]]] Chyba ze redds 'a to trawię.
Co do tych wyjątków to jakos nie zawsze sie potwierdzają. Kidys znajomi zlaozyli sie kto weicej wypije. Wypić-można ale skutki bywały różne. PO tkaim wypiciu inni musieli ich do autobusu wsadzic ijescze odprowadzic ;]]
Ale twierdzenie ze kobieta niepowinna bić nie sprawdza sie oraz czescxiej. Bo coraz czesciej psotykam sie z osobami ktore nalewają sie puszką. A i ybl taki co mieszał piwo z liftem, eby szpanowac ze ma iwecej. Jak sie wydalo to mowil ze mu nie smakowalo :>> Z resztą, oba śą w kolorze moczu.
Ale przecież piwo jest zdrowe na nerki iwec panie tesh muszą pić :))))

Satoru [ Child of the Damned ]
buehahahahs niiiiic mi nie mowcie, wlasnie bwrocilam zx pubu:DDDDDDD
Kondzio74 [ Centurion ]
E tam niektóre kobiety potrafią więcej wypić od faceta. Co prawda aż tyle co facet nie wypiją (przynajmniej nie tak szybko) ale łep mają nie najgorszy. Dzisiaj byłem w pubie z taką jedną. Wypiła trochę ale tylko udawała, że jest pijana.
P.S. Caleb- wściekły pies jest super a jak dodasz trochę grenadin lub czegoś innego soko podobnego to nie czuje się tej mocy tabasco tylko ma się słodki posmak.

Caleb [ The Evil That Men Do ]
Kondzio ---> Ale tu właśnie o to chodzi, żeby było czuć. Wściekły pies ma byc wściekły, a nie łagodny!

Ponczek [ Generaďż˝ ]
A ja się dziś przekonałem, że nie zawsze należy pić, kiedy dają. Przed chwilą wróciłem po dwóch lufach (symbolicznych) od kumpla no i po chwili zadzwonił kumpel drugi, że chcą jechać na jakąś bibę. Stary pozwolił mi wziąć auto, ale przecież piłem więc za kółko nie siądę.... Pijcie więc tylko wtedy, kiedy jesteście pewni, że nic lepszego was nie czeka :-)
maniek_ [ O_o ]
To już znależy od kobiety. Znam takie co po dwóch są gotowe się rozbierać, i znam takie co mnie przepiją.
Ostatnio jendak prowadziłem mały eksperyment (nie powiem, bardzi przyjemy), otóż piłem piwo po szkole (liceum 4 kl.), i jak po szkole to dwa piwa wystarczają to wprawienia w senny i moczopędny nastrój, to wieczorem moge wypić pieć i czuć się "rozluźnionym". Reasumując: piwo na każdego działa inaczej, jednakże, zwał jak zwał jest to napój bogóe. Piwo było, piwo wszędzie, nie porzuci, zawsze będzie!!!

Goozys[DEA] [ Virus ]
<pijany jestem>
To cuś się nie sprawdza... Ja jestem po 5 pifkach, a ONA po 9 i ja wyglądam bardziej do d**y niż ONA...
<dalej jestem pijany>