GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

piwo

01.03.2003
21:15
smile
[1]

alkaran [ Centurion ]

piwo

spotkalam sie ostatnio z taką opinią, że kobiety nie powinny pić piwa (wogóle) bo wyglądają durnie, a po dwóch już są kompletnie najeb***, ej no sorry, moim zdaniem to kompletna bzdura...eh...ten męski szowinizm...
p.s. właśnie wróciłam z pubu :-))))) fajnie jest :-)))))

01.03.2003
21:17
smile
[2]

Surkatka [ Centurion ]

TO daj PIWKO

01.03.2003
21:17
smile
[3]

Caleb [ The Evil That Men Do ]

a po dwóch już są kompletnie najeb***,
---> to stwierdzenie nie jest całkiem głupie i kilku znanych mi przypadkach sie sprawdza

01.03.2003
21:18
smile
[4]

SULIK [ olewam zasady ]

alkaran --> powidzmy tak... czemu nie....
ale co prawda to prawda że jakoś większości po 2 pifkach w barze jest "bardzo fajnie"...
a znam też taką co wymotowała po dwóch małch... więc wnioski wysówają sie natychmiast....

kobieta + piwo = fajna rozmowa do czasku kiedy tych piw za duzo nie wypije :)

01.03.2003
21:19
smile
[5]

Caleb [ The Evil That Men Do ]

aha no i oczywiście na zdrowie -------------------------------------------------------->

01.03.2003
21:19
smile
[6]

wysiu [ ]

Po dwoch niektore sa, niektore nie sa... kwestia wprawy..:) Ja widzialem kobiete, ktora po prostu usnela po wypiciu doslownie połowy piwa, faceta takiego nie widzialem:)

01.03.2003
21:22
smile
[7]

Caleb [ The Evil That Men Do ]

Bardzo mi sie podobała rekcje mojej kolażanki po wypiciu swojego pierwszego w życiu wściekłego psa. Ta wymowna mina i paniczne poszukiwanie czegos do picia

01.03.2003
21:26
[8]

alkaran [ Centurion ]

sulik i inni--->> okey musze przyznac w wiekszosci przypadków laski mają słabszą głowe niż faceci...
ale znam jedną laskę która w rankigu typu "kto więcej" pobiła kimpla, który uchodził za 100% twardogłowego... :-))), niezły wtedy ubaw miałam :))

01.03.2003
21:30
smile
[9]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Znam kolesia, który w wieku 18 lat zemdlał! po wypiciu jednego małego piwa :)

Znam koleżankę, która wiele razy przepijała mnie, gdy piliśmy wódkę (a jest normalną dziewczyną:)

Jaki z tego wniosek: Wyjątki potwierdzają regułę :)

01.03.2003
21:33
[10]

yazz_aka_maish [ Legend ]

Caleb czy to czasem nie Angelina Jolie??

A czy kobiety nie powinny pić piwa?? Bueheheheh, bzduuura

01.03.2003
22:03
[11]

alkaran [ Centurion ]

tak na marginesie, to wole słodkie piwo ( Warka Strong THE BEST) :))))

01.03.2003
22:11
[12]

ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]

ja jak ide po lekcjach z qmplami to idom z nami 3 kolezanki i pija tylko redsy ale to chyba nie piwo;/

01.03.2003
22:14
[13]

alkaran [ Centurion ]

nie REDSY!!!! boze juz bym se jakas oranzade wolala kupic!!! to jest straszne!!!, ale nie uwierzycie co wam powiem, taki jeden synek "kumpel" najeb*** sie po 1 redsie!!! wymiękam...

01.03.2003
22:22
[14]

Lilus [ Pretorianin ]

A ja nie lubie piwa ;]]] Chyba ze redds 'a to trawię.
Co do tych wyjątków to jakos nie zawsze sie potwierdzają. Kidys znajomi zlaozyli sie kto weicej wypije. Wypić-można ale skutki bywały różne. PO tkaim wypiciu inni musieli ich do autobusu wsadzic ijescze odprowadzic ;]]
Ale twierdzenie ze kobieta niepowinna bić nie sprawdza sie oraz czescxiej. Bo coraz czesciej psotykam sie z osobami ktore nalewają sie puszką. A i ybl taki co mieszał piwo z liftem, eby szpanowac ze ma iwecej. Jak sie wydalo to mowil ze mu nie smakowalo :>> Z resztą, oba śą w kolorze moczu.
Ale przecież piwo jest zdrowe na nerki iwec panie tesh muszą pić :))))

01.03.2003
22:22
smile
[15]

Satoru [ Child of the Damned ]

buehahahahs niiiiic mi nie mowcie, wlasnie bwrocilam zx pubu:DDDDDDD

01.03.2003
22:50
[16]

Kondzio74 [ Centurion ]

E tam niektóre kobiety potrafią więcej wypić od faceta. Co prawda aż tyle co facet nie wypiją (przynajmniej nie tak szybko) ale łep mają nie najgorszy. Dzisiaj byłem w pubie z taką jedną. Wypiła trochę ale tylko udawała, że jest pijana.
P.S. Caleb- wściekły pies jest super a jak dodasz trochę grenadin lub czegoś innego soko podobnego to nie czuje się tej mocy tabasco tylko ma się słodki posmak.

01.03.2003
23:47
smile
[17]

Caleb [ The Evil That Men Do ]

Kondzio ---> Ale tu właśnie o to chodzi, żeby było czuć. Wściekły pies ma byc wściekły, a nie łagodny!

01.03.2003
23:54
smile
[18]

Ponczek [ Generaďż˝ ]

A ja się dziś przekonałem, że nie zawsze należy pić, kiedy dają. Przed chwilą wróciłem po dwóch lufach (symbolicznych) od kumpla no i po chwili zadzwonił kumpel drugi, że chcą jechać na jakąś bibę. Stary pozwolił mi wziąć auto, ale przecież piłem więc za kółko nie siądę.... Pijcie więc tylko wtedy, kiedy jesteście pewni, że nic lepszego was nie czeka :-)

01.03.2003
23:59
[19]

maniek_ [ O_o ]

To już znależy od kobiety. Znam takie co po dwóch są gotowe się rozbierać, i znam takie co mnie przepiją.
Ostatnio jendak prowadziłem mały eksperyment (nie powiem, bardzi przyjemy), otóż piłem piwo po szkole (liceum 4 kl.), i jak po szkole to dwa piwa wystarczają to wprawienia w senny i moczopędny nastrój, to wieczorem moge wypić pieć i czuć się "rozluźnionym". Reasumując: piwo na każdego działa inaczej, jednakże, zwał jak zwał jest to napój bogóe. Piwo było, piwo wszędzie, nie porzuci, zawsze będzie!!!

02.03.2003
00:04
smile
[20]

Goozys[DEA] [ Virus ]

<pijany jestem>

To cuś się nie sprawdza... Ja jestem po 5 pifkach, a ONA po 9 i ja wyglądam bardziej do d**y niż ONA...

<dalej jestem pijany>

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.