krychas74 [ Legionista ]
Awantura o kase
Kro chce zagrać w Awanturze o kase.

a.i.n... [ Kenya believe it? ]
Super, ale kim jest ten Kro?

SamHaukneS [ śliski dżons ]
o mój Boże....kolejna prowokacja...a może niewiedza Legionistów i Rekrótów...tak czy siak...APELUJE do Legionistów i Rekrutów aby przeczytali sobie Regulamin/FAQ i dopiero zamieszczali tu wątki....bo takim sposobem GOL zejdzie na psy :D
Cainoor [ Mów mi wuju ]
krychas74 ---> A co to jest Awantura o kase ?
SamHaukneS ---> Wspołczuje Ci. Chyba nie byłeś oostatnio na GOLu i nie wiesz, że za słowo na p... można dostać bana ? :)
Kompoholik [ Designed by AI ]
SamHaukneS --> świetnie, ale kto wie Legionistów i 'Rekrótów' ??? Proponuję słownik ortograficzny, lub większa uwaga poświęcana publikowanemu postowi...
Kompoholik [ Designed by AI ]
errata -> miało być ale kto nie wie Legionistów i 'Rekrótów'
Soulcatcher [ Prefekt ]
SamHaukneS --> pisałem o tym wielokrotnie, widzę że nie miałeś okazji przeczytać. Umowa jest taka że jeżeli jeszcze raz zwrócisz komuś uwagę za normalnie zadane pytanie zdegraduję cię do rekruta.
Kompoholik [ Designed by AI ]
O, pardon! Nie zrozumiałem wypowiedzi (za szybką ją zinterpetowałem :)). Dwa moje posty są nieważne :)

krychas74 [ Legionista ]
kto umie grać w Awanture o kase.
sergi__ [ Underworld ]
eee zeby pozniej wygrac ogorka nei dzieki :)
Kompoholik [ Designed by AI ]
Ja nie grałem, więc skąd mogę wiedzieć czy umiem grać :P

yuppie [ Generaďż˝ ]
No jak to? Nie wiecie o co chodzi? Na środku sceny stoi stolik, a na stoliczku dosyć pokaźna sumka pieniędzy. Następnie losują dwie osoby(na kogo padnie blask reflektorów). I te dwa osoby awanturują się o kasę. Kto "wyawanturuję" kasę wygrywa kasę :)
1michał [ Generaďż˝ ]
~~~bnzzzz~~~
dobra krychas ja telepatycznie mogę się poawanturować o kasę z tobą
oto moje argumenty:
-bejsbol
-zamrażalnik
-siekiera
-młotek
-nóż
-sztylet
-Kałasznikow
-broń laserowa
-pół butelki (tulipan)
-piącha
-suszarka do wrzucenia pod przysznic
-deska z gwożdźmi
-igły
-koledzy z podobnym ekwipunkiem
-zapalniczka
-koktajl Mołotowa
masz mocniejsze argumenty?
~~~~bnzz~~~~

yuppie [ Generaďż˝ ]
Uwaga! Uwaga! W tym momencie toczy się emocjonująca rozgrywka między 1michał, a krychas74. Kto wygra? Kto zdobędzie te 10.000 złociszy?

Surkatka [ Centurion ]
graj ssee w pokera i będzie awantura
1michał [ Generaďż˝ ]
~~~~~bnzzzz~~
prrrr bnzzzz bnnnnn prych bnzzzzzzzz prrrrrrr
mam dziwne zakkłócenia, mój zamrażalnikchyba zaczyna coś nawalać, więc tymczasowo przerzucę się na moją telepatyczność idącą przez akwarium
szerzej nnnnnnnnn szę o tym w bnnnn ątku "Gry "bnnnnzzz
bnzzzzzzzzz
bull bul bul grllll grlll bulb bulb krych prych
jestem wiec mam jeszcze pare innych argumentów
-znajomości u ms. Leppera, Janowskiego, i paru innych
-moja tajna broń żelazko model AS-464b
-deska klozetowa
-magia
-cyrkiel
-oszczep
-korbacz
-korek od szampana
bulbulbulbul
bnzzzz
dj_lenin [ Pretorianin ]
A co dostałeś się ?? Bo chyba to nie łatwe zadanie. Weż zagraj z babcią albo mlodszym bratem