GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Awantura o kase

01.03.2003
19:28
[1]

krychas74 [ Legionista ]

Awantura o kase

Kro chce zagrać w Awanturze o kase.

01.03.2003
19:32
smile
[2]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Super, ale kim jest ten Kro?

01.03.2003
19:35
smile
[3]

SamHaukneS [ śliski dżons ]

o mój Boże....kolejna prowokacja...a może niewiedza Legionistów i Rekrótów...tak czy siak...APELUJE do Legionistów i Rekrutów aby przeczytali sobie Regulamin/FAQ i dopiero zamieszczali tu wątki....bo takim sposobem GOL zejdzie na psy :D

01.03.2003
19:37
[4]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

krychas74 ---> A co to jest Awantura o kase ?

SamHaukneS ---> Wspołczuje Ci. Chyba nie byłeś oostatnio na GOLu i nie wiesz, że za słowo na p... można dostać bana ? :)

01.03.2003
19:38
[5]

Kompoholik [ Designed by AI ]

SamHaukneS --> świetnie, ale kto wie Legionistów i 'Rekrótów' ??? Proponuję słownik ortograficzny, lub większa uwaga poświęcana publikowanemu postowi...

01.03.2003
19:39
[6]

Kompoholik [ Designed by AI ]

errata -> miało być ale kto nie wie Legionistów i 'Rekrótów'

01.03.2003
19:39
[7]

Soulcatcher [ Prefekt ]

SamHaukneS --> pisałem o tym wielokrotnie, widzę że nie miałeś okazji przeczytać. Umowa jest taka że jeżeli jeszcze raz zwrócisz komuś uwagę za normalnie zadane pytanie zdegraduję cię do rekruta.

01.03.2003
19:43
[8]

Kompoholik [ Designed by AI ]

O, pardon! Nie zrozumiałem wypowiedzi (za szybką ją zinterpetowałem :)). Dwa moje posty są nieważne :)

01.03.2003
20:13
smile
[9]

krychas74 [ Legionista ]

kto umie grać w Awanture o kase.

01.03.2003
20:27
[10]

sergi__ [ Underworld ]

eee zeby pozniej wygrac ogorka nei dzieki :)

01.03.2003
20:37
[11]

Kompoholik [ Designed by AI ]

Ja nie grałem, więc skąd mogę wiedzieć czy umiem grać :P

01.03.2003
20:45
smile
[12]

yuppie [ Generaďż˝ ]

No jak to? Nie wiecie o co chodzi? Na środku sceny stoi stolik, a na stoliczku dosyć pokaźna sumka pieniędzy. Następnie losują dwie osoby(na kogo padnie blask reflektorów). I te dwa osoby awanturują się o kasę. Kto "wyawanturuję" kasę wygrywa kasę :)

01.03.2003
20:56
[13]

1michał [ Generaďż˝ ]

~~~bnzzzz~~~
dobra krychas ja telepatycznie mogę się poawanturować o kasę z tobą

oto moje argumenty:
-bejsbol
-zamrażalnik
-siekiera
-młotek
-nóż
-sztylet
-Kałasznikow
-broń laserowa
-pół butelki (tulipan)
-piącha
-suszarka do wrzucenia pod przysznic
-deska z gwożdźmi
-igły
-koledzy z podobnym ekwipunkiem
-zapalniczka
-koktajl Mołotowa

masz mocniejsze argumenty?

~~~~bnzz~~~~

01.03.2003
21:02
smile
[14]

yuppie [ Generaďż˝ ]

Uwaga! Uwaga! W tym momencie toczy się emocjonująca rozgrywka między 1michał, a krychas74. Kto wygra? Kto zdobędzie te 10.000 złociszy?

01.03.2003
21:03
smile
[15]

Surkatka [ Centurion ]

graj ssee w pokera i będzie awantura

01.03.2003
21:10
[16]

1michał [ Generaďż˝ ]

~~~~~bnzzzz~~
prrrr bnzzzz bnnnnn prych bnzzzzzzzz prrrrrrr

mam dziwne zakkłócenia, mój zamrażalnikchyba zaczyna coś nawalać, więc tymczasowo przerzucę się na moją telepatyczność idącą przez akwarium
szerzej nnnnnnnnn szę o tym w bnnnn ątku "Gry "bnnnnzzz
bnzzzzzzzzz

bull bul bul grllll grlll bulb bulb krych prych

jestem wiec mam jeszcze pare innych argumentów

-znajomości u ms. Leppera, Janowskiego, i paru innych
-moja tajna broń żelazko model AS-464b
-deska klozetowa
-magia
-cyrkiel
-oszczep
-korbacz
-korek od szampana

bulbulbulbul

bnzzzz

02.03.2003
09:06
[17]

dj_lenin [ Pretorianin ]

A co dostałeś się ?? Bo chyba to nie łatwe zadanie. Weż zagraj z babcią albo mlodszym bratem

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.