GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jakie tortuty stosuje nauczycielka Matematyki ?? Bo umnie to horror show. No nie

01.03.2003
18:39
smile
[1]

Surkatka [ Centurion ]

Jakie tortuty stosuje nauczycielka Matematyki ?? Bo umnie to horror show. No nie

U mnie jests gorzej niż krytycznie naucycielka uczni który pomylił się przy tablicy dusi przez 30 miiin moczy w gorącej wodzie i wyrzuca w świat to tylko część z ogromnego wachlaża spaosobów ukarani bezbronego ucznia Straszne co nie

01.03.2003
18:42
smile
[2]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

A kiedy udusi Cię na amen?

01.03.2003
18:42
[3]

Surkatka [ Centurion ]

Heeeeee troche przesadziłęm :PPP

01.03.2003
18:42
[4]

Kapitan KloSs [ Ramzes VII MiĆki ]

torturra ?? Jej wyglad...tak to to aaaaa znowu mnie atakuja wspomnienia, nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

01.03.2003
18:43
smile
[5]

Surkatka [ Centurion ]

Ona martwe ciał w gorącej wodzie moczy

01.03.2003
18:43
[6]

Kompoholik [ Designed by AI ]

Ee, człowieku, żebyś wiedział co u mnie się dzieje!

Jeśli dany uczeń nie zna odpowiedzi na zadane pytanie, to nauczycielka wyjmuje podręcznego pluszowego misia i ciska nim w ucznia. Uczeń w tym czasie zalewa się octem, co pozwala woźnej na starcie czerwonych ogórków z posadzki w ubikacji dla okiennic na czwartym piętrze (podziemnym). Co później następuje - chyba wszyscy się domyślają. Następuje erupcja karmazynowego borsuka tuż przed nosem nauczycielki, a to umożliwia uczniowi wypicie czterech bochenków bagietek. Mówię Ci człowieku - masakra!

01.03.2003
18:44
smile
[7]

Surkatka [ Centurion ]

Life's Brutal

01.03.2003
18:44
smile
[8]

Kapitan KloSs [ Ramzes VII MiĆki ]

Jej twarzzzzzz, lepsze widoki sa na www.rotten.com :] mowie ci to koszmar !!

01.03.2003
18:45
smile
[9]

zarith [ ]

moja matfica miała taki wielki toster, zapiekała uczniów z żółtym serem i pomidorkiem i zjadała.

01.03.2003
18:45
smile
[10]

Kapitan KloSs [ Ramzes VII MiĆki ]

baba jaga comE BacK !!!! aaaaaa

01.03.2003
18:53
smile
[11]

Surkatka [ Centurion ]

czasami bierze bazuke i osztrzeliwuje ministerstwo w celu uzyskania podwyżki a ona sie leni i je pączki

01.03.2003
19:01
[12]

Adamss [ -betting addiction- ]

Surkatka --> LOL? ROTFL? Oba razem :D.

01.03.2003
19:11
[13]

sergi__ [ Underworld ]

eeeeee tam .. Life is Brutal :)

01.03.2003
19:59
smile
[14]

yuppie [ Generaďż˝ ]

Hehehe. Nie ma lekko:
"Life is brutal, full of zasadzkas and sometime kopas w du**s"

02.03.2003
09:10
[15]

dj_lenin [ Pretorianin ]

Nie narzekaj bo ja w 6-klasie i 1-gimnazjum to miałem nauczycielkę która wyjmowała gazetę na lekcji i czytala ją,oprócz tego jadła na lekcji i spala [to nie żart] kiedyś usneła i obudziła się po 15 min, tak poza tym to graliśmy w karty na lekcji i skakalismy po ławkach.
No i efekt tego był taki że nie wiedzialem jak się dodaje ułamki :((

02.03.2003
10:43
[16]

Lilus [ Pretorianin ]

w pewnejj klasie to praktycznie nie mialam matemtyki. 2 latka pozniej skończyłam z 2 na semestr. Kobieta kosi ludzi az nieprzyjemnie, zadaje kretyńskie pytania z teorii na ktore nikt niezna odpowiedzi, a poza tym wygląda tak że lpeij niep atrzec. poza tym mi ciągle gazety zabiera ;] (osattnio zabrala kumplowi CKM. zaczytala dsie i...byl spokoj na 5 imn :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.