GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

???????

01.03.2003
18:00
smile
[1]

silverdrake [ Junior ]

???????

Cze od nie dawna gram w Morrorwinda iw wersji angieskiej. CZy ktoś może mi powiedzieć o co wogóle chodzi w tej grze???

01.03.2003
18:04
[2]

SamHaukneS [ śliski dżons ]

prosze nie prowokój....poczytaj sobie posty na Forum bo jest tu już dłuugo ciągnący sie atek o Morrowindzie...wystarczy troszke chęci....

01.03.2003
18:14
[3]

yediii [ also known as duszek ]

aaah ci legionisci :P

01.03.2003
18:31
smile
[4]

volvo95 [ Legend ]

Już kiedyś była mowa na ten temat . Chodziło o jakiegoś trola , którego trzeba nakarmić ( czy jakoś tak ) ...

BTW. Bardzo wymowny tytuł wątku ...

01.03.2003
18:34
smile
[5]

Surkatka [ Centurion ]

Heeeee a ja nie mam gry ale wiem

01.03.2003
18:53
[6]

weds [ Ocean Soul ]

czemu jak widze głupi wątek to od razu myślę że to rekrut albo legionista?

01.03.2003
18:55
smile
[7]

Belt [ 210 backstab damage ]

weds - bo jesteś równie głupi jak tak myślisz

01.03.2003
18:55
smile
[8]

Surkatka [ Centurion ]

Idiotyczneee wąteeeeeeeekkkkkkkkk heee

01.03.2003
19:12
[9]

sergi__ [ Underworld ]

ech poszuka Solucji w necie jak bardzo ci na tym zalezy

01.03.2003
19:31
smile
[10]

SamHaukneS [ śliski dżons ]

może skończcie krytykować rekrutów,Legionistów(czasem Centurionów :)) bo tego głópiego wątku 2 część autor założy ;D

01.03.2003
19:32
[11]

Marcio [ Muchożerny Ścianołaz ]

powiem w ogromniastym skrócie : jesteś neverajczykiem i musisz kropnąc dagoth ura...

01.03.2003
20:27
[12]

QbaX [ Baron Vladimir Harkonnen ]

takie watki pojawiaja sie z 1 powodu. mianowicie kiedy wejdziemy w opis gry w encyklopedi gier mozna dodac komentarze. Dajemy tytul komentarza i pojawioa sie on jako nowy watek na forum. Wot i caly problem.......

01.03.2003
21:07
[13]

weds [ Ocean Soul ]

QbaX- ten nie pojawił się z tego powodu, został normalnie założony
Belt- sam jestes głupi a tak na marginesie zobacz czasami na liste wątków i popatrz na tematy np takie jak teraz widze
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=1148607&N=1
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=1148851&N=1
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=1148753&N=1
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=1138290&N=1

BTW nie mówię że każdy rekrut zakłada głupi wątek bo tak nie jest, ale że większość głupich wątków jest zakładana przez nowych

02.03.2003
18:28
[14]

Dark Evil [ Legionista ]

heh lepiej poszukaj solucji

03.03.2003
11:52
[15]

blood_x [ Skinhead oi! ]

moze lepiej sprawdz w solucji o co w tym chodzi

03.03.2003
12:46
[16]

Orrin [ Najemnik ]

Solucja (poradnik?)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.