
silverdrake [ Junior ]
???????
Cze od nie dawna gram w Morrorwinda iw wersji angieskiej. CZy ktoś może mi powiedzieć o co wogóle chodzi w tej grze???
SamHaukneS [ śliski dżons ]
prosze nie prowokój....poczytaj sobie posty na Forum bo jest tu już dłuugo ciągnący sie atek o Morrowindzie...wystarczy troszke chęci....
yediii [ also known as duszek ]
aaah ci legionisci :P

volvo95 [ Legend ]
Już kiedyś była mowa na ten temat . Chodziło o jakiegoś trola , którego trzeba nakarmić ( czy jakoś tak ) ...
BTW. Bardzo wymowny tytuł wątku ...

Surkatka [ Centurion ]
Heeeee a ja nie mam gry ale wiem
weds [ Ocean Soul ]
czemu jak widze głupi wątek to od razu myślę że to rekrut albo legionista?

Belt [ 210 backstab damage ]
weds - bo jesteś równie głupi jak tak myślisz

Surkatka [ Centurion ]
Idiotyczneee wąteeeeeeeekkkkkkkkk heee
sergi__ [ Underworld ]
ech poszuka Solucji w necie jak bardzo ci na tym zalezy

SamHaukneS [ śliski dżons ]
może skończcie krytykować rekrutów,Legionistów(czasem Centurionów :)) bo tego głópiego wątku 2 część autor założy ;D
Marcio [ Muchożerny Ścianołaz ]
powiem w ogromniastym skrócie : jesteś neverajczykiem i musisz kropnąc dagoth ura...
QbaX [ Baron Vladimir Harkonnen ]
takie watki pojawiaja sie z 1 powodu. mianowicie kiedy wejdziemy w opis gry w encyklopedi gier mozna dodac komentarze. Dajemy tytul komentarza i pojawioa sie on jako nowy watek na forum. Wot i caly problem.......
weds [ Ocean Soul ]
QbaX- ten nie pojawił się z tego powodu, został normalnie założony
Belt- sam jestes głupi a tak na marginesie zobacz czasami na liste wątków i popatrz na tematy np takie jak teraz widze
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=1148607&N=1
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=1148851&N=1
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=1148753&N=1
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=1138290&N=1
BTW nie mówię że każdy rekrut zakłada głupi wątek bo tak nie jest, ale że większość głupich wątków jest zakładana przez nowych
Dark Evil [ Legionista ]
heh lepiej poszukaj solucji
blood_x [ Skinhead oi! ]
moze lepiej sprawdz w solucji o co w tym chodzi
Orrin [ Najemnik ]
Solucja (poradnik?)