GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

...:::Chcesz aby Cie zamrozili???:::...

01.03.2003
17:53
smile
[1]

o^scar^^ [ GRWD ]

...:::Chcesz aby Cie zamrozili???:::...

Jak w topicu chcial bys aby w przyszlosci zamrozili cie aby za kilka dziesiat lat odmrozili i abys poznał przyszly swiat???? JAk by wtedy bylo? JAkie by byly wtedy nasze (Twoje) odczucia???

01.03.2003
18:00
[2]

maniek_ [ O_o ]

Tak po pierwsze, to wątpię aby takie coś było wogóle możliwe, tzn. odmrożenie. Za dużo hibernatusów się ktoś naoglądał :P ALE JEŻELI było by to możliwe, to raczej bym podziękował, jak ktoś ma żyć, to będzie żył w takich czasach w jakich mu przyszło. A pozatym, smutno by Ci było z powodu np. chłodnego przyjęcia w przyszłości?? :P

01.03.2003
18:03
smile
[3]

o^scar^^ [ GRWD ]

Pomysl na zrtobienie takie Watku narodzil sie mi przy odladaniu jakiejs tam reklamy na Discovery czy tam na jakims przyrodniczym kanale:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

01.03.2003
18:04
smile
[4]

maniek_ [ O_o ]

o^scar^^ ---> Pijesz za dużo piwa przy oglądaniu Discovery :P

01.03.2003
18:06
smile
[5]

Surkatka [ Centurion ]

He a czym zamrosiż zamrożarko

01.03.2003
18:07
[6]

Adamss [ -betting addiction- ]

Ja wogle wątpię, czy coś takiego by się udało. No, ale jak już byłoby coś takiego możliwe to raczej bym z tego nie skorzystał, bo skoro żyje w takich czasach jakich żyję to jakoś mi sie nie chce zmrozić mojego ciała i czekać aż mnie wybawią :D.

01.03.2003
18:11
smile
[7]

gacek [ Litzmannstadt ]

Oglądałem kiedys program na discovery i z przyczyn czysto bilogicznych jest to niemożliwe. Tkanka ludzka po zamrozeniu jest rozrywana przez kryształki lodu i ulega zniszczeniu po jej odmrożeniu jest martwa i niestety nic z niej nie będzie.

01.03.2003
18:14
[8]

maniek_ [ O_o ]

Tak przy okazji. Jakimś tam małym ssakom obniżają temperaturę o parę stopni C i żyją skubańce dużo dłuzej. Coś takiego MOŻE miałoby zastosowanie w stosunku do ludzi. Ale jak to bedzie możliwe ze strony technicznej, to ja już długo będę 1m pod ziemią...

01.03.2003
18:36
smile
[9]

sheld0n [ Wujek Dobra Rada ]

po co?
reinkarnacja jest tansza! :)

02.03.2003
02:02
[10]

QbaX [ Baron Vladimir Harkonnen ]

zamrozili, pocieli zapakowali w puszki i sprzedawali w supermarketach jako luxusowa zywnosc z wielkim napisem QbaX :P

02.03.2003
02:04
smile
[11]

Caleb [ The Evil That Men Do ]

Ja bym nie chciał, za dużo koncertów by mnie ominęło

02.03.2003
02:29
[12]

SULIK [ olewam zasady ]

Nie chciałbym ponieważ wszystkie mi bliskie osoby by już dawno nieżyły a to by nie było fajne.... a pozatym podobają mi się czasy w których żyje i raczej lepszych w przyszłości nie będzie

02.03.2003
02:35
[13]

SULIK [ olewam zasady ]

gacek --> jest mozliwe pod warunkiem że z całego ciała zostanie wypomowana woda i zastąpiona czymś niezamnarzalnym a następnie całeciało musi zamarznąć w ułamku sekundy np. poprzez wsadzenie do ciekłego zautu którego temperatura wynosi około -273 stopni C (0K) tj. bliska zeru absolutnemu... ale jak mówię musi być to przeprowadzone w ułamku sekundo bo w innym wypadku jak mówiłeś postaną kryształki które rozerwą naczynka krwionośne i komórki

02.03.2003
02:35
[14]

Caleb [ The Evil That Men Do ]

no chyba że byłoby to takie chwilowe zamrożenie np tydzien, gora miesiac, to dlaczego by nie sprobowac?

02.03.2003
03:17
smile
[15]

sirQwintus [ Generaďż˝ ]

100 lat i wchodze z gwrancją ze mi muzgu nie przenicuje

02.03.2003
03:59
smile
[16]

Monther [ Generaďż˝ ]

SULIK ---> "[...] pod warunkiem że z całego ciała zostanie wypomowana woda i zastąpiona czymś niezamnarzalnym [...]"
hehehe, proponuje wypompować z ciała wodę i zastąpić ją wódką czystą Bols :-)

02.03.2003
04:06
[17]

SULIK [ olewam zasady ]

Monther --> fajny sposób tylko że jak dobrze mi się wydaje niestety Bols jest 40% roztworem spirytusu i WODY więc niestety też zamaza i to chyba już przy temperaturze około -50 stopni C, a tutaj mamy doczynienia z około -200 stopniami C - co by mogło się tragicznie skończyć dla pacjenta

dobra by był rteć bo ma dość niską temp. krzepnięcia ale jeste niestety rakotwórcza :(

02.03.2003
07:40
[18]

sergi__ [ Underworld ]

hmmmmmm za duzo Austina Powera...... :)

02.03.2003
11:45
[19]

QbaX [ Baron Vladimir Harkonnen ]

ciezko byloby wypomopwac cala wode skoro to ponad 90% .........
przeciez to abusrd

02.03.2003
11:55
smile
[20]

grzesiek16 [ Feluś ]

ja bym nie chciał bo jak by mnie ogrzali to nikogo z bliskich bym nie miał :[

02.03.2003
11:58
[21]

mikmac [ Senator ]

QbaX -->
okolo 75%.....

02.03.2003
12:01
[22]

QbaX [ Baron Vladimir Harkonnen ]

mozliwe moj blad , w koncu ludzie to nie grzyby, przynajmniej nie wszyscy

02.03.2003
13:03
[23]

dj_lenin [ Pretorianin ]

Pewnie zaraz po rozmrożeniu trzeba by było pujść do sklepu i zobaczyć p8-25 000 ghz, z 23 terabajtami ramu

02.03.2003
13:12
[24]

bodekkw [ Pretorianin ]

Budzisz się do 500 latach patrzysz a tam wszyscy latają samolotami (lub czymś podobnym).....
A ty musisz znowu prawko robić..... na pojazdy latające.

A tak poważnie to chyba podziękuję, lepiej nie kombinować, co za dużo to nie zdrowo.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.