
o^scar^^ [ GRWD ]
...:::Chcesz aby Cie zamrozili???:::...
Jak w topicu chcial bys aby w przyszlosci zamrozili cie aby za kilka dziesiat lat odmrozili i abys poznał przyszly swiat???? JAk by wtedy bylo? JAkie by byly wtedy nasze (Twoje) odczucia???
maniek_ [ O_o ]
Tak po pierwsze, to wątpię aby takie coś było wogóle możliwe, tzn. odmrożenie. Za dużo hibernatusów się ktoś naoglądał :P ALE JEŻELI było by to możliwe, to raczej bym podziękował, jak ktoś ma żyć, to będzie żył w takich czasach w jakich mu przyszło. A pozatym, smutno by Ci było z powodu np. chłodnego przyjęcia w przyszłości?? :P

o^scar^^ [ GRWD ]
Pomysl na zrtobienie takie Watku narodzil sie mi przy odladaniu jakiejs tam reklamy na Discovery czy tam na jakims przyrodniczym kanale:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

maniek_ [ O_o ]
o^scar^^ ---> Pijesz za dużo piwa przy oglądaniu Discovery :P

Surkatka [ Centurion ]
He a czym zamrosiż zamrożarko
Adamss [ -betting addiction- ]
Ja wogle wątpię, czy coś takiego by się udało. No, ale jak już byłoby coś takiego możliwe to raczej bym z tego nie skorzystał, bo skoro żyje w takich czasach jakich żyję to jakoś mi sie nie chce zmrozić mojego ciała i czekać aż mnie wybawią :D.

gacek [ Litzmannstadt ]
Oglądałem kiedys program na discovery i z przyczyn czysto bilogicznych jest to niemożliwe. Tkanka ludzka po zamrozeniu jest rozrywana przez kryształki lodu i ulega zniszczeniu po jej odmrożeniu jest martwa i niestety nic z niej nie będzie.
maniek_ [ O_o ]
Tak przy okazji. Jakimś tam małym ssakom obniżają temperaturę o parę stopni C i żyją skubańce dużo dłuzej. Coś takiego MOŻE miałoby zastosowanie w stosunku do ludzi. Ale jak to bedzie możliwe ze strony technicznej, to ja już długo będę 1m pod ziemią...

sheld0n [ Wujek Dobra Rada ]
po co?
reinkarnacja jest tansza! :)
QbaX [ Baron Vladimir Harkonnen ]
zamrozili, pocieli zapakowali w puszki i sprzedawali w supermarketach jako luxusowa zywnosc z wielkim napisem QbaX :P

Caleb [ The Evil That Men Do ]
Ja bym nie chciał, za dużo koncertów by mnie ominęło
SULIK [ olewam zasady ]
Nie chciałbym ponieważ wszystkie mi bliskie osoby by już dawno nieżyły a to by nie było fajne.... a pozatym podobają mi się czasy w których żyje i raczej lepszych w przyszłości nie będzie
SULIK [ olewam zasady ]
gacek --> jest mozliwe pod warunkiem że z całego ciała zostanie wypomowana woda i zastąpiona czymś niezamnarzalnym a następnie całeciało musi zamarznąć w ułamku sekundy np. poprzez wsadzenie do ciekłego zautu którego temperatura wynosi około -273 stopni C (0K) tj. bliska zeru absolutnemu... ale jak mówię musi być to przeprowadzone w ułamku sekundo bo w innym wypadku jak mówiłeś postaną kryształki które rozerwą naczynka krwionośne i komórki
Caleb [ The Evil That Men Do ]
no chyba że byłoby to takie chwilowe zamrożenie np tydzien, gora miesiac, to dlaczego by nie sprobowac?

sirQwintus [ Generaďż˝ ]
100 lat i wchodze z gwrancją ze mi muzgu nie przenicuje

Monther [ Generaďż˝ ]
SULIK ---> "[...] pod warunkiem że z całego ciała zostanie wypomowana woda i zastąpiona czymś niezamnarzalnym [...]"
hehehe, proponuje wypompować z ciała wodę i zastąpić ją wódką czystą Bols :-)
SULIK [ olewam zasady ]
Monther --> fajny sposób tylko że jak dobrze mi się wydaje niestety Bols jest 40% roztworem spirytusu i WODY więc niestety też zamaza i to chyba już przy temperaturze około -50 stopni C, a tutaj mamy doczynienia z około -200 stopniami C - co by mogło się tragicznie skończyć dla pacjenta
dobra by był rteć bo ma dość niską temp. krzepnięcia ale jeste niestety rakotwórcza :(
sergi__ [ Underworld ]
hmmmmmm za duzo Austina Powera...... :)
QbaX [ Baron Vladimir Harkonnen ]
ciezko byloby wypomopwac cala wode skoro to ponad 90% .........
przeciez to abusrd

grzesiek16 [ Feluś ]
ja bym nie chciał bo jak by mnie ogrzali to nikogo z bliskich bym nie miał :[
mikmac [ Senator ]
QbaX -->
okolo 75%.....
QbaX [ Baron Vladimir Harkonnen ]
mozliwe moj blad , w koncu ludzie to nie grzyby, przynajmniej nie wszyscy
dj_lenin [ Pretorianin ]
Pewnie zaraz po rozmrożeniu trzeba by było pujść do sklepu i zobaczyć p8-25 000 ghz, z 23 terabajtami ramu
bodekkw [ Pretorianin ]
Budzisz się do 500 latach patrzysz a tam wszyscy latają samolotami (lub czymś podobnym).....
A ty musisz znowu prawko robić..... na pojazdy latające.
A tak poważnie to chyba podziękuję, lepiej nie kombinować, co za dużo to nie zdrowo.