GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

SimCity 4 --> gra tylko na cheaty ?

01.03.2003
16:21
smile
[1]

Mateush [ Pretorianin ]

SimCity 4 --> gra tylko na cheaty ?

Gram od jakiegoś tygodnia w nowe SimCity i jeszcze nigdy nie miałem bilans na plusie... Czytałem już różne poradniki ale nie bardzo mi pomogły :/ Co zrobić (nielicząc cheatów) aby bilans był na plusie??? Jakieś porady?

01.03.2003
16:24
[2]

Kompoholik [ Designed by AI ]

Cóż, jeśli czytałeś różne poradniki i nic Ci nie pomogły, to są nikłe szanse, że nasze porady Ci pomogą...

01.03.2003
16:38
[3]

Mateush [ Pretorianin ]

Kompoholik --> tak, tylko po angielsku czytał te porady, także zrozumiałem 1/8 ;]

01.03.2003
16:40
[4]

Kompoholik [ Designed by AI ]

Aaa, to zmienia postać rzeczy :). Ja Ci jednak niestety nie pomogę, bo na granie w SimCity ostatnio nie mam czasu (CM4...)

01.03.2003
19:06
[5]

Mateush [ Pretorianin ]

No to widać jak nikt nie używa cheatów :D


UP ^^

01.03.2003
23:44
[6]

Mateush [ Pretorianin ]

UP

02.03.2003
00:14
[7]

Ekthelion [ Pretorianin ]

Mi się udaje wyść na plusa, ale tylko nieznacznie (jakiś tyściąc, przy kilkudziesięciu tyśiącach ludzi). Trzeba po prostu walnąć podatek 8.5 - 9% i na początku poobcinać wydatki głównie na elektrownie i pompy. (np. przy małym mieście wystarczą 3 tys megawatow, a elektrownia węglowa daje 6tys). Można też przyciąć edukacje i zdrowie, potem będą strajkować, ale na początku może być. Policje i straż pozarna tak samo do połowy, potem stopniowo zwiększać. I chyba tyle.
P.S Można postawic daleko (bardzo daleko) koszary wojskowe, wyrzutnie rakiet, czy toksyczne składowisko, co da w sumie jakiś 1000 $ dochodu.

02.03.2003
00:20
[8]

Zenedon [ Oi! Boots&Braces Oi! ]

Ja naprawde nie mogę z wami!!! W porównaniu z SC3000 to SC4 jest proste jak drut. Przepis na sukces? Nie budujcie wcześnie szkół i wodociągów. Obcinajcie wszystkiemu fundusze i budujcie zoneujcie dużo terenu na samym początku bo na małe miasto nie można mieć wielkiej infrastruktury!!!

02.03.2003
00:25
[9]

Ekthelion [ Pretorianin ]

Można jeszcze wypróbować taktykę z sc2k - bierzesz max pożyczkę, zonujesz caly obszar, na chybił trafił stawiasz nieco infrastrutury i czekasz. Przy odrobinie szczęścia wyrosinie Ci półmilionowe miasto. (Na sc4 jeszcze tej metody nie probowałem)

02.03.2003
11:27
[10]

Mateush [ Pretorianin ]

Ekthelion problem w tym, że te składowisko odpadów i koszary można (chyba że coś przeoczyłem) zbudować dopiero jak jest się bankrutem ;] Wtedy to proponują...
Ale thx, na pewno skorzystam z tych porad :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.