
grzesiek16 [ Feluś ]
50 000 Wątek i mała propozycja :]
mam małą propozycję. otóż jak wszyscy możemy zaobserwować,liczba wątków dochodzi już do jubileuszowego stanu 50 000. no i może nasza kochana firma GoL zrobiłaby jakiś konkurs (jeśli to tak można nazwać) albo ufundowała by nagrody dla zwycięzcy i tych,którzy byli bardzo blisko założenia jubileuszowego wątku.nie wiem czy nie jest już za późno,ale jeśli jesteście za to piszcie (jak nie to też)miłe by były widziane opinię prefektów,adminów,mordek i wszystkich innych ;P.

Arahno [ Senator ]
Zeby przezyc pozniej atak "a moze to juz teraz?" watkow? Zartujesz!

fifalk [ fifalkowiec ]
bez przesady! watek to nie post.......

grzesiek16 [ Feluś ]
wiem, że jak liczba osiągnie wynik 49995 wątków to będzie szok ze stresem,no ale można by dodać,że nagrodzony wątek musi być sensowny ;P nio wiecie o co mi chodzi :]

Arahno [ Senator ]
grzesiek - - > nie wysilaj sie, niewypal:)
grzesiek16 [ Feluś ]
Aranho ---> wiem,ale tak potowrnie mi się nudziło, że nie wiedziałem co napisać ;PPP

Kompoholik [ Designed by AI ]
Nie przejdzie...

volvo95 [ Legend ]
Wtedy powstałoby drugie 50 000 wątków statsiarskich :D