
Danio99 [ Dedektyw Inwektyw ]
Oceńcie moją nową stronkę
Stworzyłem z kumplem Kadetem stronkę o sprzęcie. Ja zajmuje się prockami, testami i artykułami a on płytaki głównymi i artykułami. To dopiero wersja beta i jeszcze nie wszystko się otwiera ale i tak proszę was o ocenę naszego dzieła :)
grzesiek16 [ Feluś ]
Kadet??? miałem taki samochód ;P
grzesiek16 [ Feluś ]
nie wszystko się otwiera ??? czy tam wogóle się coś otwiera???? ten napis u góry (chipset) mógłby być na środku,lepiej by wygładało,a szata ... hmmmm... może być,ja daję +4/10
Danio99 [ Dedektyw Inwektyw ]
grzesiek16---> Ja się zajmuje prockami i wszystki się otwierają, współpracownik zajmuje się płytami które się nie otwierają

Kompoholik [ Designed by AI ]
Ładny, czytelny lay, tylko zmienić czcionkę na bardziej pasującą do otoczenia :). Bardzo ładna, oby szybko się rozwinęła. Ocena 7/10 (gdyby było coś więcej - byłoby wyżej :))
PS. Kadet? Mi się kojarzy tylko z takim pewnym zinem....
Caleb [ The Evil That Men Do ]
Ciekawy Layout, tylko kilka linków nie działa. Aha i na samej górze popraw tego rozciągnietego athlona o płyte główną.
Caleb [ The Evil That Men Do ]
errata: miało być i płyte główną
mikmac [ Senator ]
Design graficzny IMHO fatalny - malo czytelny i jakis taki odpychajacy. To tak jak by ogladac film z lat '70-tych...
Druga sprawa to tresc. Aby zrobic porzadny serwis o sprzecie komp. trzeba miec dostep do sprzetu. Czyli wspolpraca z wieloma dystrybutorami. Tylko kilka serwisow w Polsce ma takie mozliwosci. Same newsy zerzniete z innych serwisow zagranicznych to padaka. Na takich serwisach najwazniejsza jest tresc - a tego wraz z kumplem na bank nie mozecie zapewnic.
Po co wiec robic takie strony? IMHO to bez sensu.

Richie Schley [ Konsul ]
Nie wnikajac w webmastersko/wizualne sprawy to fakt nieaktualnych informacji zawartych na stronie skazuje ja na ocene 0/10.
grzesiek16 [ Feluś ]
sorki ale mi sie nic nie otwiera, nie wiem dlaczego

Kapitan KloSs [ Ramzes VII MiĆki ]
good

Przewodnik Syriusza [ Magazyn Grafik ]
nice, nice ale lay troche nie pasuje dla www o sprezecie....
moze przyjma was do federacji GOLa?
Markos [ Konsul ]
Lay mi się podoba, tylko nie pasuje mi ten obrazek na górze. 3+/5
Za mało jednak treści 2-/5
Danio99 [ Dedektyw Inwektyw ]
Markos----> Jak mówiłem to dopiero wersja beta strony

free_13 [ Centurion ]
WITAM to ja Kadet. Jak juz danio wspominal to jest dopiero pocatek strony wiec niewszystko dziala ale jezeli jest ktos zainteresowany ta strona i chcialby współpracowac a goraca zachecam to piszcie : GG 2076608!
free_13 [ Centurion ]
re <--> sorki za bledy i jeszcze jedno bedziemy wpsółpracowac z CDRINFO - jezeli sie uda i zrealizuje plany !
Surkatka [ Centurion ]
POracuj Chłopcze bo to nei byle bzik :P

K@mil [ Wirnik ]
4/10. Widziałem gorsze, ale ta rewelacyjna nie jest.
Cuphay [ Mroczna Dusza ]
4/10 - uboga treściowo, bardzo wkurzające puste URL'e (lepiej waląć "under construction")
free_13 [ Centurion ]
Jezeli chcesz aby byli pelne linki pomoz redagowac :)
pawkaz [ Konsul ]
Wybaczcie ale treść to mocne nieporozumienie. Zapomnijcie.
Markos [ Konsul ]
No to jeszcze raz się wpiszę, bo zauważyłem, że zmieniliście logo na górze.
Obrazek mi się podoba, ale ... nie pasuje do reszty laya - jest za ciemny i kolory nie te.
To jest oczywiscie moje zdanie, bo innym moze się podobać.
van [ ignoruj mnie ]
Zielone z czerwonym>>>>????
eeee
Marcio [ Muchożerny Ścianołaz ]
ten pomarańczowy okropnie wygląda...

Danio99 [ Dedektyw Inwektyw ]
Zapisaliśmy się do konkursu webmaster.bajo.pl. Bardzo proszę was o pomoc :)
Danio99 [ Dedektyw Inwektyw ]
Wystarczy kliknąć na ich button na naszej stronie :)
sergi__ [ Underworld ]
Krótko i na temat: 2/10

sirQwintus [ Generaďż˝ ]
mozna lepiej ocena 4/10
-mało czytelne
-słabe barwy
-za długo sie wczytuje
-pomysł średni - szablonowy
- troche pracy i bedzie lepiej

B.Maciek [ Centurion ]
ty a o czym ta strona wogóle jest?????? ( wejdzcie na tą )