GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Oceńcie moją nową stronkę

01.03.2003
15:25
smile
[1]

Danio99 [ Dedektyw Inwektyw ]

Oceńcie moją nową stronkę

Stworzyłem z kumplem Kadetem stronkę o sprzęcie. Ja zajmuje się prockami, testami i artykułami a on płytaki głównymi i artykułami. To dopiero wersja beta i jeszcze nie wszystko się otwiera ale i tak proszę was o ocenę naszego dzieła :)

01.03.2003
15:28
[2]

grzesiek16 [ Feluś ]

Kadet??? miałem taki samochód ;P

01.03.2003
15:31
[3]

grzesiek16 [ Feluś ]

nie wszystko się otwiera ??? czy tam wogóle się coś otwiera???? ten napis u góry (chipset) mógłby być na środku,lepiej by wygładało,a szata ... hmmmm... może być,ja daję +4/10

01.03.2003
15:32
[4]

Danio99 [ Dedektyw Inwektyw ]

grzesiek16---> Ja się zajmuje prockami i wszystki się otwierają, współpracownik zajmuje się płytami które się nie otwierają

01.03.2003
15:33
smile
[5]

Kompoholik [ Designed by AI ]

Ładny, czytelny lay, tylko zmienić czcionkę na bardziej pasującą do otoczenia :). Bardzo ładna, oby szybko się rozwinęła. Ocena 7/10 (gdyby było coś więcej - byłoby wyżej :))

PS. Kadet? Mi się kojarzy tylko z takim pewnym zinem....

01.03.2003
15:33
[6]

Caleb [ The Evil That Men Do ]

Ciekawy Layout, tylko kilka linków nie działa. Aha i na samej górze popraw tego rozciągnietego athlona o płyte główną.

01.03.2003
15:34
[7]

Caleb [ The Evil That Men Do ]

errata: miało być i płyte główną

01.03.2003
15:35
[8]

mikmac [ Senator ]

Design graficzny IMHO fatalny - malo czytelny i jakis taki odpychajacy. To tak jak by ogladac film z lat '70-tych...

Druga sprawa to tresc. Aby zrobic porzadny serwis o sprzecie komp. trzeba miec dostep do sprzetu. Czyli wspolpraca z wieloma dystrybutorami. Tylko kilka serwisow w Polsce ma takie mozliwosci. Same newsy zerzniete z innych serwisow zagranicznych to padaka. Na takich serwisach najwazniejsza jest tresc - a tego wraz z kumplem na bank nie mozecie zapewnic.
Po co wiec robic takie strony? IMHO to bez sensu.

01.03.2003
15:35
smile
[9]

Richie Schley [ Konsul ]

Nie wnikajac w webmastersko/wizualne sprawy to fakt nieaktualnych informacji zawartych na stronie skazuje ja na ocene 0/10.

01.03.2003
15:36
[10]

grzesiek16 [ Feluś ]

sorki ale mi sie nic nie otwiera, nie wiem dlaczego

01.03.2003
15:40
smile
[11]

Kapitan KloSs [ Ramzes VII MiĆki ]

good

01.03.2003
16:01
smile
[12]

Przewodnik Syriusza [ Magazyn Grafik ]

nice, nice ale lay troche nie pasuje dla www o sprezecie....
moze przyjma was do federacji GOLa?

01.03.2003
16:25
[13]

Markos [ Konsul ]

Lay mi się podoba, tylko nie pasuje mi ten obrazek na górze. 3+/5
Za mało jednak treści 2-/5

01.03.2003
16:32
[14]

Danio99 [ Dedektyw Inwektyw ]

Markos----> Jak mówiłem to dopiero wersja beta strony

01.03.2003
17:45
smile
[15]

free_13 [ Centurion ]

WITAM to ja Kadet. Jak juz danio wspominal to jest dopiero pocatek strony wiec niewszystko dziala ale jezeli jest ktos zainteresowany ta strona i chcialby współpracowac a goraca zachecam to piszcie : GG 2076608!

01.03.2003
17:47
[16]

free_13 [ Centurion ]

re <--> sorki za bledy i jeszcze jedno bedziemy wpsółpracowac z CDRINFO - jezeli sie uda i zrealizuje plany !

01.03.2003
17:48
[17]

Surkatka [ Centurion ]

POracuj Chłopcze bo to nei byle bzik :P

01.03.2003
18:31
smile
[18]

K@mil [ Wirnik ]

4/10. Widziałem gorsze, ale ta rewelacyjna nie jest.

01.03.2003
18:50
[19]

Cuphay [ Mroczna Dusza ]

4/10 - uboga treściowo, bardzo wkurzające puste URL'e (lepiej waląć "under construction")

01.03.2003
19:01
[20]

free_13 [ Centurion ]

Jezeli chcesz aby byli pelne linki pomoz redagowac :)

01.03.2003
19:14
[21]

pawkaz [ Konsul ]

Wybaczcie ale treść to mocne nieporozumienie. Zapomnijcie.

01.03.2003
19:55
[22]

Markos [ Konsul ]

No to jeszcze raz się wpiszę, bo zauważyłem, że zmieniliście logo na górze.
Obrazek mi się podoba, ale ... nie pasuje do reszty laya - jest za ciemny i kolory nie te.
To jest oczywiscie moje zdanie, bo innym moze się podobać.

01.03.2003
19:59
[23]

van [ ignoruj mnie ]

Zielone z czerwonym>>>>????
eeee

01.03.2003
20:06
[24]

Marcio [ Muchożerny Ścianołaz ]

ten pomarańczowy okropnie wygląda...

02.03.2003
00:43
smile
[25]

Danio99 [ Dedektyw Inwektyw ]

Zapisaliśmy się do konkursu webmaster.bajo.pl. Bardzo proszę was o pomoc :)

02.03.2003
00:44
[26]

Danio99 [ Dedektyw Inwektyw ]

Wystarczy kliknąć na ich button na naszej stronie :)

02.03.2003
02:57
[27]

sergi__ [ Underworld ]

Krótko i na temat: 2/10

02.03.2003
03:15
smile
[28]

sirQwintus [ Generaďż˝ ]

mozna lepiej ocena 4/10
-mało czytelne
-słabe barwy
-za długo sie wczytuje
-pomysł średni - szablonowy
- troche pracy i bedzie lepiej

02.03.2003
08:36
smile
[29]

B.Maciek [ Centurion ]

ty a o czym ta strona wogóle jest?????? ( wejdzcie na tą )

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.