GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

CS - Jak zaczac?

01.03.2003
15:11
smile
[1]

The LasT Child [ GoorkA ]

CS - Jak zaczac?

Mimo ze grac w CS'a mialem ochode duza ilosc razy to teraz dopiero zdecydowalem sie go zainstalowac, i jak mam zaczac, tzn jakie sewery beda dla mnie dobre itp

01.03.2003
15:13
smile
[2]

Annihilator [ ]

1. Pójść do sklepu (np. Empik)
2. Kupić Tribes 2
3. Wejść do wątku o Tribes 2 i zapomnieś o CS

01.03.2003
15:17
[3]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

Annihilator ----> hahah
ja polecam serw husaria & cofo, jak chce podam ci ip, jest tam wysoki poziom, dzięki czemu szybko się nauczysz :D
ps. nie sluchaj się go :)

01.03.2003
15:20
[4]

The LasT Child [ GoorkA ]

nie mam zamiaru, wlasnie siedze ,a fpp.pl ale tam nic nie ma, pelno linkow (szczegolnie do plikow) nie dziala, jest jakis inny dobry serwer o CS?

01.03.2003
15:21
[5]

The LasT Child [ GoorkA ]

servis a nie server oczywiscie

01.03.2003
15:26
smile
[6]

r_ADM [ Konsul ]

Jak najszybciej

01.03.2003
15:43
smile
[7]

fifalk [ fifalkowiec ]

The LasT Child --> njapierw proponuje pograc z botami (polecam podbota), a dopiero pozniej zaczac grac na necie.
unikniesz bluzgania Cie i sytuacji, ze to Ty bedzie bluzgal innych, bo bedziesz przekonany, ze inni czituja (tzn. np. jak dostaniesz heada przed drzwi/sciane/jednym strzalem itp.)

02.03.2003
11:39
[8]

ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]

sciongnij sobie the all seeing eye najlepszy program do wyszkukiwania servow i ustosunkuj sie do rad fifalka

02.03.2003
12:30
[9]

van [ ignoruj mnie ]

Moze mam straasznie glupia prosbe ale...
Czy ktos z was ma moze 2 orginalne CD-Key do half-life?
Jak tak to prosze na poczte [email protected]
JEst mi bardzo potrzebny:(

02.03.2003
12:34
[10]

Quicky [ Senator ]

van --> Widzisz ja też mam strasznie głupią prośbę, ale muszę się wybrać do sklepu, no i nie mam czym... jeśli ktoś mógłby podarować mi jakąś fajną brykę, to bardzo proszę... jest mi bardzo potrzebna. :(

The LasT Child --> Tak jak radzi fifalk: najpierw pograj z botami (ja grałem z nimi 4 miesiące zanim poszedłem na neta :)), żeby uniknąć sytuacji, w których po prostu odechce Ci się grać (bo wszyscy zabiją Cię zanim zdążysz zauważyć :P).

02.03.2003
12:37
smile
[11]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

Ja zaliczyłem debiut na necie :) Nie mówiąc o 2 grach w kafejce... Pamiętam to jak dziś, kupowałem broń myszką, poczym chodziłem na przybliżeniu z kriegiem, mysląc, ze to najlepsza broń... :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.