GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nowa płyta a krata graficzna?????

01.03.2003
12:15
[1]

Mark24 [ >>>Martinez751<<< ]

Nowa płyta a krata graficzna?????

Kupiłem przed chwilą nową płytę Soltek SL75FRN.
Wyczytałem w instrukcji, że płyta obsłyguje tylko AG x8/x4. Jest też taka uwaga: "To insert a 3.3V AGP 2x card into the AGP x4 slot will damage the system chip and burn the 1.5V circuity".

Posiadam natomiast starą kartę graficzną: "Creative Annihilator PRO GeForce 256 - DDRAM". Jako, że nie chcę spieprzyć tej płyty głównej wszedłem na stronkę i o to co pisze o mojej karcie: "architektura szyny: AGP x2 i x4 /Fast Writes"

Czy to oznacza, że spokojnie mogę składać do kupy sprzęta i się nie martwić???

P.S. Kartę planuję wymienić ale za dwa - trzy miesiące.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.