Mark24 [ >>>Martinez751<<< ]
Nowa płyta a krata graficzna?????
Kupiłem przed chwilą nową płytę Soltek SL75FRN.
Wyczytałem w instrukcji, że płyta obsłyguje tylko AG x8/x4. Jest też taka uwaga: "To insert a 3.3V AGP 2x card into the AGP x4 slot will damage the system chip and burn the 1.5V circuity".
Posiadam natomiast starą kartę graficzną: "Creative Annihilator PRO GeForce 256 - DDRAM". Jako, że nie chcę spieprzyć tej płyty głównej wszedłem na stronkę i o to co pisze o mojej karcie: "architektura szyny: AGP x2 i x4 /Fast Writes"
Czy to oznacza, że spokojnie mogę składać do kupy sprzęta i się nie martwić???
P.S. Kartę planuję wymienić ale za dwa - trzy miesiące.