GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Neverwinter Nights PL i okolice - część 48

01.03.2003
01:26
[1]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Neverwinter Nights PL i okolice - część 48

Neverwinter - uratowane!
Po wielu zaciekłych i krwawych bitwach, niecny plan Moragi
i jej mocodawców - Pradawnych, legł w gruzach.
Nieliczne watahy goblinów, orków i innych typów spod ciemnej gwiazdy,
co prawda, plądrują okoliczne wioski, ale z nimi radzą sobie doskonale
nowo przybyli najemnicy. W razie kłopotów my chętnie służymy radą i ostrzem.
W dowód wdzięczności za nasze starania, Lord Nasher Alagondar podarował nam zamek na odludziu, który
wspólnymi siłami został odrestaurowany i zamieniony na Twierdzę Najemników Faerunu.
Położenie twierdzy sprawia, że wszędzie mamy daleko, ale dzięki teleportom stworzonym przez nadwornych magów Neverwinter, możemy wysyłać
nasze podjazdy do najodleglejszych krain Faerunu, a nawet do innych Sfer.
Elitarny oddział Najemników Faerunu to:
Artuus - Krasnolud, wojownik, odznaczający się wielką rozwagą, cierpliwością i intuicją, nie znoszący chamstwa. Jak większość Krasnoludów lubi piwo
i dobrą zabawę. Zakochany jest w katanach, ale i inne miecze nie są mu obce;
Arttrue - dawno temu wyruszył na wyprawę do Sfery Multi, ale duchem jest wciąż z nami. Chyba tęsknota go zżera, bo coraz częściej wpada
opowiadać wrażenia i łyknąć krzepkiego krasnoludzkiego trunku;
Bajt - Człowiek, tajemniczy czarodziej w czarnej pelerynie z wielkim kapturem, spod którego czasami świecą dziwnym czerwonym światłem - oczy.
On sam twierdzi, że to nic takiego, ale inni mówią, że to wpływ Diablo;
Gilmar - Pół- Elf - obieżyświat, plotka głosi, że niedawno wrócił z Sigil jakiś odmieniony i bardziej niż zwykle melancholijny, ale nadal poleruje swój
miecz, jakby chciał zetrzeć z niego niewidoczne ślady po Krwawej Wojnie. Nikt nie wie po czyjej stronie walczył - Baatezu, czy Tanar'ri... i lepiej go o to nie pytać;
Mysia - Krasnolud, najsilniejszy jakiego znam; pewnie z uwagi na swoje zainteresowanie genetyką, ostatnio z powodzeniem krzyżuje Driady z
Krasnoludami - wygląd bastardów psują tylko elfie uszy, ale to żaden problem. Jego prace dla pewnej Gildii zakończyły się powodzeniem - został Mistrzem;
Shakka - Krasnolud, wojownik, przybywający z Candlekeep, porzucił księgi i papirusy a chwycił dwa dlugie miecze. Twierdzi ,że jest zły, ale walczy po
stronie dobra. Taki z niego krasnoludzki błedny wojownik. Jego motto, to"Lepiej umrzeć stojąc niż żyć na kolanach";
Speed_ - hardy, młody Krasnolud, szybciej działa niż myśli; zadaje mnóstwo pytań i już nie poszukuje ulubionego oręża - ma topór na którym wyryto
run " Najszybszy Topór Faerunu". W swoim krasnoludzkim klanie przechodzi właśnie ważną inicjację;
VisusAugustus - Elf - bard na każdym biwaku nuci pieśni i ballady, zwłaszcza sprośne, ale ostatnio wstąpił do klasztoru, żeby podszkolić się w
sztukach walki. Pokazał rowniez, że ma talent malarski i architektoniczny, co zostalo wykorzystane przy renowacji naszej twierdzy. Zachwyca się
wszelkimi odmianami piersi niewieścich i je klasyfikuje;
Bogas - Drow - zaklinacz - wojownik w służbie Lolth przybył z Wrót Baldura i tu, w Neverwinter, zrobił oszałamiającą, typowo faeruńską karierę: od
sprzątacza, poprzez ilustratora wątku, aż do eksperta w D&D i Forgotten Realms. Coś ostatnio wyraźnie nie lubi ko - boldów;
Cacuch - Pół - Elf - paladyn, nie grzeszy cierpliwością, nie chciał złożyć ofiary w postaci dziewicy ani nam, ani w żadnej karczmie, czy świątyni;
wykazuje się nowoczesnością wyznając wielu bogów w zależności od potrzeb. Ranny z niego ptaszek, jak tylko się przebudzi zaraz wszystkich wita;
Attyla - Człowiek, wojownik i sławny wódz, ostatnio specjalizujący się w rozbrajaniu. Rrozbroił nawet miecz z miecza. Jeżeli ktoś myśli, że zmienił swą
dziką naturę, to się myli - najpierw rozbraja, a później - Kęsim!. Zdeklarowany wróg magii, patrzy spode łba nawet na magów ze swojej wlasnej drużyny;
Drackula - Pół - Elf, łowca, cicho sza - podobno Harfiarz; złośliwcy twierdzą, że przyjęty został z powodu jakiegoś bliżej nie określonego
powinowactwa z Gilmarem, ale to pomówienia... Jest tu dzięki swojemu poczuciu humoru. Założył w twierdzy zamtuz i dba o rozrywki dla wszystkich;
War - Elf - łowca, tajemniczy osobnik, już pierwszego dnia służby poprosił o przydział do lochów, gdzie odprawia egzorcyzmy i wypędza demony z
młodych Elfek;

Nabór najemników wszelkich ras i klas trwa!!!
Przybywajcie po przygody, dreszczyk emocji, sławę i skarby.
Zapomniane Krainy stoją przed Wami otworem za sprawą gier cRPG.
W oczekiwaniu na nowe wspaniałe gry cRPG dyskutujemy o Neverwinter Nights i innych cRPG- ach, ktore zapadly nam w serca i pamięć.

demo gry oraz aktualne patche -------------------> www.cdprojekt.info

strony związane z tematem: (oficjalna) www.neverwinternights.com/
www.planetneverwinter.com/

po polsku:

https://nwn.cdprojekt.com/
https://www.neverwinter.4me.pl/
https://nwn.gry-online.pl

inne linki:
bg2.cdprojekt.com
icewind.cdprojekt.com
torment.cdprojekt.com
arcanum.sierra.com

link do poprzedniej części ------------------>

01.03.2003
01:28
smile
[2]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

pierwszy ? buhahahahahahaha :)) A zatem DOBRANOC !!!

01.03.2003
13:39
[3]

War [ dance of death ]

Witam !

Sorki że nie pisze ale mi sie coś net zepsuł, podobno ma poprawnie działać dopiero za tydzień, a tak to tylko na moment bede wpadał :-((((

Nie usuwajcie mnie ze wstepnieaka ;-) Obiecuje że jak bedzie OK to będe wpadał ;)

01.03.2003
14:39
smile
[4]

War [ dance of death ]

Sorki że dopiero teraz ale nie działał net i przegladałem dwa poprzednie wątki i zobaczyłem...:

Visus (choć jak ktos wie to niech mówi ;-) ---> jak rozwijac mnicha ? Jak mu dać na początek statsy ? Jakie brac atuty/umiejetnosci ? I czy krasnolud jest najlepszym mnichem ? I czy taki mnich ma szanse z np. smokiem ? I czy walczyc tylko pieściami czy czasme brac jakąś broń ?

01.03.2003
15:04
[5]

War [ dance of death ]

Oooo net na razie działa ;-) Może już naprawili ;-)

A wy co - śpicie ?? ;-PP

01.03.2003
15:32
smile
[6]

War [ dance of death ]

Nooooooooooo NWN PL zamówione !!!!!!! :-)))))))))))

Udało sie namówić rodziców na "małą pozyczke" ;-)) buhahahahah (smiech pełen zła ;-P)

Teraz tylko czekac trzeba na paczke ;-)

01.03.2003
15:40
[7]

Arttrue [ Konsul ]

Witam!
Niestety w życiu każdego przychodzi taka chwila. I mnie to też dotknęło. Straciłem pracę, także bracia nie będzie mnie przez pewien czas na necie (nie ma to jak firmowe łącze :)) Ale w miarę możliwości będe wpadał da Twierdzy by zobaczyć co u Was słychać.
Powodzenia o do zobaczenia!

01.03.2003
17:49
[8]

Gilmar [ Easy Rider ]

Arttrue ------> Witaj!
To bardzo zła wiadomość. Chciałbym Ci powiedzieć, że w tym wątku są ludzie, którym los innych nie jest obojętny.
Życzę Ci szybkiego rozwiązania problemu, zdobycia ciekawej i dobrze płatnej pracy z nieograniczonym, szybkim dostępem do netu.
Do rychłego zobaczenia w necie, wierzę, że szybko usłyszę dobre wieści. POWODZENIA!!!

01.03.2003
18:23
[9]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Witam !!!
Arttrue --> przyłanczam sie do życzeń Gilmar obyś jak najszybciej powrócił tutaj, ale co jednak jak by nie patrzeć ważniejsze znalazł porządną prace.
Gilmar --> Witaj ,bo narazie chyba tylko Ty tutaj

01.03.2003
18:30
[10]

Gilmar [ Easy Rider ]

Shakka ------> Cześć! Od dawna nie było takiej ciszy na wątku jak dzisiaj. Pewnie czytasz Awatarów, a ja dziś pracowałem od rana i niedawno zagladnąłem na wątek, żeby się rozerwać. Tymczasem złe wieści od Arttrue i cisza.

01.03.2003
18:32
[11]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Gilmar ---> rzeczywiście strasznie pusto, tak troche poczytałem ,ale jak nigdy wkońcu sie dzisiaj wyspałem hłehłehłe :)) No cóż tak to jest, ale wierze że Arttrue znajdzie prace i wszystko wróci do normy.

01.03.2003
18:52
smile
[12]

Gilmar [ Easy Rider ]

Shakka -----> To o czym dziś pogadamy, bo nie mam jakoś konceptu. Aha, już dawno miałem się Ciebie zapytać, czy Twoja ksywka ma jakiś związek z Zulu Shakka - wodzem Zulusów, ktory dał się we znaki Anglikom?

01.03.2003
19:00
smile
[13]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Gilmar --> wiesz pierwszy raz słysze o Zulu Shakka nigdy nie byłem za dobry z histori heheh ,hmmm a to ciekawe no nie sądziełem. A co do ksywy to jest ona związana z moim znakiem zodiaku oraz jakos tak sie złożyło że kiedyś obejrzałem pewne anime czy manga nie pamiętam który to rodzaj i tam sie też przewineła taka ksywka także spodobała mi sie no i tak już zostało :))
Też za bardzo nie mam pomysła o czym by pogadać

01.03.2003
20:10
smile
[14]

Bogas [ Senator ]

Arttrue- obyś jak najszybciej znalazł jakąś dobrze płatną pracę.

01.03.2003
22:04
smile
[15]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Ejj no panowie czyżby dzisiaj naprade wątek umarł ?? A kto pilnuje Twierdzy ??

01.03.2003
22:05
[16]

War [ dance of death ]

Ja czuwam non-stop :-)))

01.03.2003
22:09
[17]

Gilmar [ Easy Rider ]

Shakka ------> siedzę na murach i piję piwo, cos wisi w powietrzu, chyba taki smętny dzień, dawno juz nie widziałem takich głupot na forum, wszyscy się nudza a niektórym odbija. Napijesz się???

01.03.2003
22:10
smile
[18]

Gilmar [ Easy Rider ]

War i Bogas --------> to czarodziejskie piwo, dla Was też wystarczy, zapraszam.

01.03.2003
22:12
smile
[19]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Gilmar ---> Krasnoluda sie pytasz czy sie napije :)))) odpowiedź jest jednoznaczna OCZYWIŚCIE. Taaa niektórym dzisiaj słonko przyświeciło mocniej szczególnie dwóm forumowiczom ,chyba wiesz kogo mam na myśli.
mam też coś ------>

01.03.2003
22:14
[20]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

uups nie ten obrazek takie coś to ja mam w lochach
teraz właściwy ----------->

01.03.2003
22:16
smile
[21]

Gilmar [ Easy Rider ]

Shakka ------> Moderatorzy chyba licza na opamiętanie "nowych" ale to juz wola o pomstę do nieba.

01.03.2003
22:17
[22]

War [ dance of death ]

Wybieram ten kufel w tle na obrazku Shakki ;-)

01.03.2003
22:19
smile
[23]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Gilmar ---> i bądź tu dla takiego miły, oczywiście nic nie mam do "nowych" ale tacy to już doprowadzają człowieka do... no nie powiem do czego i teraz też strach takiemu przygadać bo zaraz sie ban posypie :(((

01.03.2003
22:20
smile
[24]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

War ---> Ty tutaj sie nie podlizuj bo i tak Cie nie wezme do moich lochów buhahahahahaha, oczywiście żartuje co do tego podlizywania sie no nie, bo co do lochów no cóż :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))

01.03.2003
22:20
smile
[25]

Gilmar [ Easy Rider ]

Shakka ------> to nawet z Warem będzie po 15 piw na łeb, skończy się na spaniu pokotem w Twoich lochach, szczury będą nam gęby lizać, byle tylko na tym sie skończyło.
Te wyskoki nowych ożywiły nas trochę.

01.03.2003
22:22
smile
[26]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Gilmar ---> Ojjj niechciał byś zasnąć w moich lochach bo by bolało buhahahahahahaha :)))

01.03.2003
22:23
[27]

War [ dance of death ]

Ja mam niewrażliwość na upicie sie :-P więc jak wy sie spijecie ja sobie w spokoju zwiedze lochy, odczaruje pare elfeki itp. ;-PPPP

Aha jeśli można piszci z War'em ew. z Wojną bo tak jak Gilmar napisał głupio wyglada :-PPP

01.03.2003
22:26
smile
[28]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

War --> Zapewniam Cie że sam bez mojego nadzoru byś ich nie zwiedził a już w szczególności niczego nie zabrał :)))))))))

01.03.2003
22:27
smile
[29]

Gilmar [ Easy Rider ]

War ------> hehehe.... to Ty jesteś Wojna..... A ja myślałem, że po staropolsku ukrop buhahahah.... żaruję.!

01.03.2003
22:28
smile
[30]

Bogas [ Senator ]

Witam. Coś dzisaj tu mały ruch.
Gilmar- napiję się chętnie :)

01.03.2003
22:29
[31]

Orrin [ Najemnik ]

Panowie dla mnie tez piwo przed chwila skaczylem pierwszy rozdzial NWN (gram od 25.02.03)

chlup chlup

no to czas sie zabrac dalej do roboty narazie

01.03.2003
22:29
smile
[32]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

nie wiem czy zauważyliście ale chyba padł rekord w średniej postów na jeden dzień jeszcze troche i bedzie generał za jeden dzień a moderatorzy gdzie ???????????????

01.03.2003
22:29
smile
[33]

War [ dance of death ]

Shakka --> nie bądz taki pewny bo skończysz jak indyk ;-PPP

Gilmar ---> dobra dobra ty mi tu nie "żaruj" ;-PPP

01.03.2003
22:31
smile
[34]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

War ---> Czy ja wiem buhahahaha (śmiech pełen zła) :)) nie wiesz ile tam jest pułapek eeeeee co ja gadam pułapki to małe piwo przed tym co byś tam spotkał :))

01.03.2003
22:33
smile
[35]

Bogas [ Senator ]

Orrin- gratulacje ja męcze NWN od niedzieli i dopiero szukam 4 stwora :)

01.03.2003
22:35
smile
[36]

Gilmar [ Easy Rider ]

War ------> nie rezonuj dzis taki dzień Ty tez napisałeś Elfeki, a u mnie mialo być żartuję - oczywiście.
Odpornych na alkohol nie ma, są tylko mało- ekonomiczni i ekonomiczni. Skoro uważasz się za odpornego to jestes mało - ekonomiczny.

01.03.2003
22:35
smile
[37]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Bogas ---> Witaj !!! I jak tam obrazki wybrałeś jakiegoś buhahahahaha :))))

01.03.2003
22:35
[38]

War [ dance of death ]

Zanim ty wytrzeźwiejesz to ja ci rozbroje całe lochy :-))

01.03.2003
22:37
smile
[39]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

War --> A kto powiedział że ja sie upije ja też jestem jak to powiedział Gilmar "mało - ekonomiczny" :)))

01.03.2003
22:38
[40]

War [ dance of death ]

Gilmar ---> wiedziałem że mi to wypomnisz (tzn. z tymi Elfkami ;-)). A co do alkoholu - to ty jesteś elfem i nie masz tej zdolności (tzn. niewrażliwość na alkohol ;-)) ??

A ja juz sie nie moge doczekać kiedy do mnie dojdzie NWN ;-)

01.03.2003
22:38
smile
[41]

Bogas [ Senator ]

Shakka- nie myslę nad dwoma i nie wiem który wybrać :)

01.03.2003
22:39
[42]

War [ dance of death ]

Oj sorki Gilmar - jesteś pół elfem więc dlatego nie posiadasz tej zdolności ;-)

01.03.2003
22:40
smile
[43]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Bogas ---> nie myslę fajne stwierdzenie :))))) OK to był żart

01.03.2003
22:43
smile
[44]

mayday7 [ Pretorianin ]

Witam
Ja też sie napije no to już nas o jednego więcej także nie bedzie tak źle

01.03.2003
22:46
smile
[45]

Gilmar [ Easy Rider ]

War -----> bo ja jestem tylko Pół- Elfem i piwem się upijam, a winem nie. Tyle, że Shakka podobno wypił cały zapas jaki był w Twierdzy, chyba, że już przywieżli z Halruai.
Bogas, Shakka -------> co Wy sobie za fotki przesyłacie? Czyżby zdjęcia, hmm rodzinne?

01.03.2003
22:46
smile
[46]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

mayday7 --> Witaj !!! Pozwole Ci nawet wejść do moich lochów i tam popijemy z resztą :)))))))))

01.03.2003
22:47
smile
[47]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Gilmar ---> Wiesz stwierdziliśmy że jesteśmy spokrewnieni i dlatego :))))))))))))))

01.03.2003
22:50
[48]

War [ dance of death ]

A właśnie - wiecie skąd ściągnąć jakieś fajne zdjęcia elfów ? Bo w demku było i maaało i niezbyt ciekawe...może w full jest lepiej, ale tak na wszelki wypadek ;-)

I powie ktoś jak grac itp. (zresztą pisałem kilka postów wyżej pytania) mnichem ??????????

01.03.2003
22:51
smile
[49]

Bogas [ Senator ]

Gilmar- mamy wspólnych przodków Drowokrasnali :))))

01.03.2003
22:52
smile
[50]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Bogas --> Drowokrasnali BUHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA... COOL

01.03.2003
22:53
smile
[51]

Bogas [ Senator ]

War- może chcześ portrety z BG lub IWD?

01.03.2003
22:54
smile
[52]

Gilmar [ Easy Rider ]

Shakka ------> Spokrewnieni??? Drow z Krasnoludziem??? A cholera wie, może i tak, jedni i drudzy lubują się w podziemiach. To i mayday7 musi należeć do rodziny.

01.03.2003
22:56
smile
[53]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Gilmar --> A jak oczywiście że mayday7 należy do rodziny przecież mnie zastępuje w lochach jak jestem w terenie i szukam jakiś zabłąkanych duszyczek :))))))

01.03.2003
23:03
smile
[54]

Gilmar [ Easy Rider ]

Shakka -----> z calym szacunkiem, ale Ty przyczyniasz się bardziej do sprowadzania duszyczek na złą drogę niż odwrotnie. Z jedna duszyczką tylko Ci sie nie udało, ale to zasługa blach.

01.03.2003
23:06
smile
[55]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Gilmar ---> Auuuu prosze nie przypominaj o tych blachach bo jeszcze mnie boli :)))
Bogas --> Aha masz moze jeszcze jakiegoś linka do strony skąd można ściągnąć mp3 oprócz tego co mi podałeś ??

01.03.2003
23:08
smile
[56]

Bogas [ Senator ]

Dodatek do NWN ma składać się z 3 rozdziałów i mają dojść bronie podobne do granatów.
Mam nadzieję ze nie zmienią się wymagania bo mi jeszcze gra nie pójdzie.

01.03.2003
23:09
smile
[57]

Bogas [ Senator ]

Shakka- niestety nie znam.

01.03.2003
23:10
smile
[58]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

EEEE to moim zdaniem przesada broń podobna do granatu, hmmm ale w działaniu czy wyglądzie ?

01.03.2003
23:20
smile
[59]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

No to sie rozpedziliśmy , zatrzymalismy sie na drzewie i nie możem przez to dalej ruszyć , no panowie rzucać jakimś pomysłem to pogadamy :))))))))))

01.03.2003
23:24
smile
[60]

Bogas [ Senator ]

Co wam się najbradziej podoba z rzeczy które mają dojść w dodatku?

01.03.2003
23:26
smile
[61]

Gilmar [ Easy Rider ]

Ja mam adres dla War'a z portretami do ID2, zapowiadają, że będą inne. Strona buduje się ponownie.

01.03.2003
23:29
smile
[62]

Bogas [ Senator ]

Gilmar- podałem ten adres na poprzednim wątku :)))
Mamy chyba podobne pomysły i wchodzimy na podobne strony :)))

01.03.2003
23:34
[63]

Gilmar [ Easy Rider ]

Bogas ------> te dotychczasowe zapowiedzi mnie malo rajcują, wolałbym aby lepiej przyłożyli sie do fabuły niż do gadżetow w postaci granatow, czy nawet bogatszego rozwoju postaci. Wydaje mi się, że te sprawy w 3 edycji już są bardzo dobrze postawione nawet w NWN, gdzie nie bylo przeciez wszystkiego, za to fabuła powinna być barwniejsza.
Taki rozwoj postaci jak w ID2 to wg. mnie aż za dużo i nie ma co bardziej udziwniać.

01.03.2003
23:38
smile
[64]

Gilmar [ Easy Rider ]

Bogas ------> tak wiem, ale specjalnie wkleiłem go dla War'a, zeby nie szukał. Jego pytania zostały bez odpowiedzi, nie chcialem tego tak zostawiać a nic innego nie przyszło mi do glowy. W sprawie gry Mnichem to niestety skazany jest chyba na Drackule, ktory w tej chwili gra chyba mnichem

01.03.2003
23:44
smile
[65]

Bogas [ Senator ]

Gilmar- mój brat grał mnichem, więc trochę wiem o graniu tą postacią i mogę mu trochę pomóc a co do jego odpowiedzi to się go spytałem czy chce portrety z BG i IWD, bo mogę je mu przesłać:)
A co dodatku to piszą ze fabuła będzie bardziej rozbudowana. A co z tego, jeżeli będzie można się nią nacieszyć tylko 40 godzin? A bardziej rozbudowane rozwijanie postaci się moim zdaniem bardziej przyda gdyż będzie można te nowości wykorzystać w modach, które powstaną.

01.03.2003
23:46
[66]

War [ dance of death ]

THX all ! ;-)

Poprzeglądam sobie ;-) Widze Gilmar że szybko się uczysz ;-PPP

01.03.2003
23:51
smile
[67]

mayday7 [ Pretorianin ]

No i o to chodzi fabuła ma być i koniec jeżeli nie ma odpowiedniej fabuły to poprostu sie szybko zapomina i nie chce sie wracać ponownie to gry. Co do rozwijania postaci to także ważne ,ale najlepiej jak by ten rozwój jakoś był połączony z fabuła gry to wtedy by było COOL !!! :)))

01.03.2003
23:52
[68]

Gilmar [ Easy Rider ]

Bogas -----> pewnie masz dużo racji, tylko ja się boję aby ten rozwój nie poszedł za daleko tak jak w Morrowindzie, ktorego nadal nie trawię. To taka moja uwaga na przyszlość gier w świecie FR. Mieszanka M&M, BG, Tormenta, Diablo i fallouta wcale nie musi oznaczać dobrej drogi i wspaniałej gry. Takiego trendu się boję.

01.03.2003
23:53
smile
[69]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

mayday7 ---> zgadzam sie z Tobą w zupełność wiesz co chyba naprawde jesteśmy spokrewnieni :))

01.03.2003
23:57
smile
[70]

War [ dance of death ]

Portret z IWD 1 i BG2 widziałem i nie chce ich ;-)

A co do mnicha to możesz odpowiedziec na moje wcześniejsze pytania jak znasz odpowiedz ;-)

Nie było mnie przez chwilke bo musiałe troche pomachać mieczem swietlnym i miałem kontakt z obcą cywilizacją :-DDD

01.03.2003
23:58
[71]

War [ dance of death ]

Hmm na tej stronce nie za bardzo nic ciekawego...

02.03.2003
00:03
smile
[72]

Bogas [ Senator ]

War- co do statsów na początek to moim zdaniem powinły wyglądać tak:
Sił 14
Kon 12
Zre 15
Mąd 15
Int 10
Cha 10
Jeżeli się uda tak je rozmieścić bo to zależy od rasy itp.

02.03.2003
00:09
smile
[73]

War [ dance of death ]

Ale jaka rasa ?? I jakie wziąźć atuty i umiejętności ?? I czy walczyc samymi pieściami ?? I czy taki mnich ma szanse pokonac najsilniejszych wrogów ??

02.03.2003
00:09
[74]

Gilmar [ Easy Rider ]

War -----> mam jeszcze jeden adres do portretów, tam też jest odsyłacz do kolejnej strony z portretami.

02.03.2003
00:15
smile
[75]

Bogas [ Senator ]

War- lepiej walczyć pięściami. Ma szansę pokonać silnych wrogów. Mój brat przeszedł mnichem całą grę.
Rasa najlepsza to chyba człowiek a co do atutów to najlepiej dające przewagę w walce np. Rozbrajanie, powalenie ( czy jak się to tam nazywa :) itp.

02.03.2003
00:23
[76]

mikmac [ Senator ]

Ja na wstepie przepraszam, ale nie do konca jestem w temacie waszych dyskusji.

Chcialem sie tylko zapytac na jakich serwerach gracie?
I powiedziec, ze juz jest nowa laka 1.29, ktora w przeciwienstwie do latki 1.28 przyspiesza gre.

Jak dopiero skonczyliscie singla i przymierzacie sie do multi to zapraszam na serwer GOL-a.

W tej chwili piszemy wlasny mod. Za miesiac, poltora cicha rewolucja. Jak na razie zaden polski serwer nie pracuje na wlasnym modzie.

02.03.2003
00:24
smile
[77]

Gilmar [ Easy Rider ]

Panowie, ja od 5.00 na nogach, więc już się pożegnam. DOBRANOC!

02.03.2003
00:27
[78]

War [ dance of death ]

A umiejętności ???

I co daje wybieranie Profilów (profili ? i nie chodzi mi konkretnie o mnicha) przy tworzeniu postaci...

Wybieracie Zalecena umiejętności ?

Oki, ja jeszcze chwilke pogram w demko CM4 i ide spac ;-)

Gilmar ---> dobranoc ! ;-)

02.03.2003
00:27
smile
[79]

Bogas [ Senator ]

Mikmac- witaj ja gram na 1.28.
Jak to przyspiesza grę w przeciwienstwie do 1.28?

02.03.2003
00:28
[80]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Gilmar --> No to do dzisiaj !!!
mikmac --> Witaj . Z tego co wiem to chyba jeszcze nie ma 1.29 tylko narazie 1.28, ja nie gram jeszcze w multi ale może niedługo sie na to zdecyduje, jak by co to napewno wpadne na ten serwer GOL-a

02.03.2003
00:29
smile
[81]

Bogas [ Senator ]

Gilmar- dobranoc.
War- ja sam wybieram umiejętności. A profity wybierają za ciebie umiejętnośći dla twojej postaci.
Shakka- jesteś?

02.03.2003
00:31
smile
[82]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Bogas ---> no jak by nie patrzeć :))))

02.03.2003
00:33
smile
[83]

Bogas [ Senator ]

Shakka- Gilmar poszedł spać więć o czym gadamy?

02.03.2003
00:35
smile
[84]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Bogas --> Co do tego grania przez sieć. To jak to wygląda ,tworzysz postać normalnie jak w singlu ? A potem jak storzyszs to jak ?? Ty pierwszy poziom tam ludziska na 10 -tych aha i jak walka wyglada ?? Może coś w zarysie powiesz ?

02.03.2003
00:38
[85]

mikmac [ Senator ]

ok to teraz troszke wiecej szczegolow.
Dzis rano Ryslaw przeslal mi najnowszego spolszczonego patcha. Nie ma go jeszcze w aktualizacji automatycznej. Jego numerek to 1.29_6758

Wersja 1.28 znacznie spowolnila gre. Bylo to odczuwalne zarowno w singlu na slabszych maszynach jak i w multi. Dlatego tak szybko wyszla wersja 1.29. Co zabawne w notatce nic nie ma o poprawie tego bledu. Skubance sie nie przyznali :-)

Jesli chodzi o gre w multi. NWN to zdecydowanie nie BG czy PT czy nawet IWD. Tutaj IMHO singiel lezy. W sumie to dobrze gdyz to jest gra SKIEROWANA na multi. Singiel ma byc tylko rozgrzewka. Ja osobiscie przeszedlem tylko wstep - do wyjscia ze swiatyni. Wiecej singla nie wlaczylem. Od 4 miesiecy praktycznie w codziennie w multi. Teraz dodatkowo jest programista w naszym projekcie autorskkiego moda.

Naprawde warto pograc w multi. Singiel to tylko rozgrzewka...

02.03.2003
00:40
[86]

mikmac [ Senator ]

Jeszcze jedno zapomnialem dopisac. W multi na dobrym serwerze znikome znaczenie ma jaki masz sprzet czy statystyki. Tam sie o tym nie mysli, tylko odgrywa postac. Jest to rzec kompletnie niespotykana w cRPG, gdzie jestes nastawiona/y na przejscie epizodu - czyli pokonanie wrogow.

Tutaj gros XP dostaje sie od MG po prostu za dobra gre...

02.03.2003
00:41
smile
[87]

Bogas [ Senator ]

Nie wiem nie grałem bo mi Game Spy nie działa a na GOLu odkąd mi IP nie pasował nie prubowałem grać, ale chyba postać się tworzy normalnie a walka jest taka sama jak w grze tylko bez mozliwości pauzy ( chyba ze zasady na to pozwalają )
Jak chceś to możemy zagrać w jakiegoś moda. Ja mogę postawić serwer jak chceś :)

02.03.2003
00:43
[88]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Bogas ---> W sumie czemu nie można by i spróbować

02.03.2003
00:44
smile
[89]

Bogas [ Senator ]

Shakka- kiedy i jaki mod? :)
Może Gilmar by zagrał i reszta ludzi z wątku :)

02.03.2003
00:47
[90]

mikmac [ Senator ]

bogas -->
nie masz racji. Za pomoca skryptow zupelnie zmienia sie rozgrywke. Np na naszych serwerach (a sa dwa - latwiejszy i trudniejszy) totalnie sie rozni od singla. Inne zasady smierci, odpoczynku, XP, bogow, podrasy, walki drowy kontra ludzie, nie wiem co jeszcze wyliczac.

Powiedziales postawie serwerek. Ekhem... nasze serwery ida na dwoch Xeonach, 2 GB RAM, dyskach SCSI i laczu 10Mbit. Czasem ledwo zipie.

Poza tym NWN to nie arena 1x1 tylko przygoda dla 20-30 postaci.

P.S. Serwrow GOL-a nie ma na Game Spy. Wejscie jest tylko przez polaczenie bezposrednie i podanie hasla. Wszystko jest opisane na stronie

02.03.2003
00:47
smile
[91]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Bogas ---> Hmm co do Gilmara to nie wiem bo coś sie nie może przełamać. Kiedy ?? A nawet jutro (tfu dzisiaj) mod hmm do wyboru dużo nie mamy myśle że na spróbowanie dobra by była "Dezynsekcja" a potem jak by dobrze poszło to może "Iglice Ravenloftu" ?? Co ty na to ?? Tak tylko jezeli jutro to ewentualnie było by nas dwóch no chyba że Gilmar to trzech ,a może niespodzeiwanie goście ?????

02.03.2003
00:48
[92]

mikmac [ Senator ]

ach.. nie spytalem czy chcecie abym sie pojawial na tym watku. Ja jestem skierowany tylko i wylacznie na multi.

02.03.2003
00:50
smile
[93]

Bogas [ Senator ]

mickmac- ja mówie o grze w 2-3 osoby anie o 20-30 :)

02.03.2003
00:50
smile
[94]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

mikmac --> zawsze mile witamy nowych w naszych szeregach, jasne bedziem mieli sie kogo doradzić w sprawie multi (przynajmniej takie jest moje zdanie)

02.03.2003
00:51
smile
[95]

Bogas [ Senator ]

mickamac- jeśli chcesz to się udzielaj chyba nikomu to nie zaskodzi :)

02.03.2003
00:51
[96]

War [ dance of death ]

A nie da sie pograc poprostu wpisując IP kogos kto zrobi gre ? ;-)

Dobra meczyk wygrany, mozna iść spać - Dobranoc !

02.03.2003
00:53
smile
[97]

Bogas [ Senator ]

War- właśnie mamy tak zamiar zrobić bo przecież można grać w multi nie korzystająć tylko z wieklich serwerów :)))

02.03.2003
00:54
smile
[98]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Bogas ---> To jak jutro ?????

02.03.2003
00:56
smile
[99]

Bogas [ Senator ]

Mikmac- a w NWN równie dobrze można się dobrze bawić grajać singla na jakimś poządnym modzie.

02.03.2003
00:58
smile
[100]

Bogas [ Senator ]

Shakka- dobra jutro ale dopiero popołudniutak koł 14.00- 15.00 bo w Niedzielę mam tylko chwilę na robienie czegoś na kompie.

02.03.2003
01:01
smile
[101]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Bogas ---> Hmm 14-15 troche kiepska godzina ale może nic mnie nie zaskoczy. To jak u mnie bedzie ok to gramy. Tylko wszystko podaj (IP itp) żebym sie nie zgubił :)))))))

02.03.2003
01:02
[102]

mikmac [ Senator ]

bogas -->
mozna AFAIK Witch Wake jest niezly - ale nie wypowiadam sie bo nie gralem.

Mnie po prostu ujely mozliwosci jakie daje postac MG w grze cRPG. Np podchodzisz do straznika miejskiego i zaczynasz z nim rozmowe. W tym momencie wciela sie w niego MG i straznik prowadzi z Toba normalna konwersacje!. Jest to najbardziej banalny przyklad jaki moglem wymyslec.

Jesli chodzi o serwerek w domu to oczywiscie macie racje. Sam bardzo czesto stawiam moda na kilka osob aby testowac to co zrobilismy. Mam Neo+ i baaardzo laguje. Moze moja siec kiepska...

War-->
da sie. to jest wlasnie polaczenie bezposrednie. Czasem tylko trzeba jeszcze wpisc haslo jak wlasciciel serwera sobie tego zazyczy.

02.03.2003
01:03
smile
[103]

Bogas [ Senator ]

Shakka- jutro podam IP ( chyba ze ty zakładasz bo masz lepszy sprzęt :) na forum i ustalimy resztę a jak mnie nie będzie no to w poniedziałek.

02.03.2003
01:05
[104]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Bogas --> A jakie masz połączenie (Neo+, Astercity, SDI) ????

02.03.2003
01:09
smile
[105]

Bogas [ Senator ]

Mam stałe łaczę o nic więcej nie pytaj bo się na tym nie znam zdaję się na mądrość starszego brata :)))

02.03.2003
01:10
smile
[106]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Bo ja mam SDI i to jeszcze przez Lan także mogło by być ciężko choć nie jestem do końca przekonany, narazie sprawdzim, Ty założysz i sie zobaczy :)))))

02.03.2003
01:12
smile
[107]

Bogas [ Senator ]

Dobra. Bądz na forum w okoliczach 14- 15 to ustalimy resztę rzeczy. Gramy postaciami na 1 poziomie? :)

02.03.2003
01:15
smile
[108]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Tak bedzie zabawniej, jak polecimy szybko :)))))Bo wiesz jak ja bym wrzucił swoją postać na 20 lvl do dezynsekcji to co to by była za zabawa :)))

02.03.2003
01:16
smile
[109]

Bogas [ Senator ]

A może od razu zagramy w Iglice bo dezynfekcja to chyba tylko walka z goblinami?

02.03.2003
01:18
smile
[110]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Mogą być Iglice, ale beeedzie truuuudniej szczególnie postaciami na 1 lvl :))) A co tam

02.03.2003
01:21
smile
[111]

Bogas [ Senator ]

A nie masz nikogo, na 7-8 bo na 1 to nawet wilki nasz zjedzą?
A w modzie kryształowa wieża można awansować od razu na 7 więc wchodzisz robisz postać na 7 poziomie zapisujesz i gramy w Iglice :)

02.03.2003
01:22
smile
[112]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Dobra zaraz coś wymysle i bedzie krasnolud-wojownik na 7 lvl :)))))

02.03.2003
01:24
[113]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Dobra zaraz złoże następną częśc i sie jeszcze coś zapytam bo to już długo ładuje

02.03.2003
01:31
[114]

Shakka [ Pogromca Chomików ]

Nowa część
-------------------------->

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.