GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Masz SonnyEricsson T68i ? Potrzebuję właśnie TWOJEJ pomocy!

28.02.2003
22:48
[1]

xywex [ mlask mlask! ]

Masz SonnyEricsson T68i ? Potrzebuję właśnie TWOJEJ pomocy!

Właśnie stałem się bardzo szczęśliwym posiadaczem tego właśnie telefonu, ale mam pytanie: czy do się jakoś zwiększyć głośność sygnału nadejścia smsa?
Bo tego obecnego pierdnięcia prawie nie słychać... i czy można jakoś zmienić sygnał? ja mam do wyboru tylko TON i KLIKNIĘCIE, czy to jest normalne?

28.02.2003
22:52
smile
[2]

wysiu [ ]

xywex --> MOJEJ pomocy chcesz, zdrajco Siemensow??:PP:)

28.02.2003
22:56
[3]

FAJEK [ CD Projekt ]

mam T68i i tego co sie zorientowałem to sie nie da :(

możesz natomiast go jeszcze ściszyc :)

28.02.2003
23:03
[4]

xywex [ mlask mlask! ]

wysiu --> To wszystko przez idee! jakby dali s55 to nadal byłbym wierny siemensowi :) wygrywa lepszy :)
FAJEK --> A jak ogólne wrażenia? jakieś poważne wady? niedociągnięcia, bugi? ogólnie jak się sprawuje?

28.02.2003
23:14
[5]

FAJEK [ CD Projekt ]

ja jestem bardzo zadowolony. moje ziomki maja 7650 i narzekaja ze wielka cegłówka. tymczasem t68i ma to samo (no moze mniej kolowrow na wyswietlaczu i mniejsza rozdziałka) a jest jakies 3 razy mniejszy :)

generalnie lubie jak telefon jest funkcjonalny bez zbednych bajerow a w ogole wyzsze modele ericssonów (teraz sony-ericsson) taki wlasnie sa.

28.02.2003
23:55
[6]

FEMALE.BODY.iNSPECTOR [ Konsul ]

ja wlasnie jutro planuje go kupic - troszke tylko boli ze nie ma JAVY

myslalem nad N3510i - ale tej z kolei nie mozna podlaczyc do pc - a to jest dla mnie warunek konieczny ;)

28.02.2003
23:59
[7]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

ja mam ubozszego kuzyna - T300, ale tez nie potrafie tego podglosic (menu jest chyba takie samo)

01.03.2003
00:10
[8]

xywex [ mlask mlask! ]

FBI --> Słyszałem plotki że Java może się pojawić w kolejnych wersjach oprogramowania, nie wiem na ile to prawda.
Czyli zostaje często patrzyć na wyświetlacz czy nic nowego nie przyszło - trzeba będzie się przyzwyczaić :)

01.03.2003
00:19
[9]

FEMALE.BODY.iNSPECTOR [ Konsul ]

heh z doswiadczenia wiem ze nikt tego nie bedzie oglaszal :) sprzeda sie jako nowy model :)

01.03.2003
00:44
[10]

FEMALE.BODY.iNSPECTOR [ Konsul ]

hmm niech mnie ktos oswieci jeszcze

t68i kosztuje 50+vat w ofercie TOP z karta

o co chodzi???

01.03.2003
07:44
smile
[11]

ciemek [ Senator ]

FBI - dobrze rozumiem ? T68i na karte 50 zl ? Mogę, linka, bo to bylaby kuszaca propozycja...ale cos chyba inaczej jest prawda ?

01.03.2003
14:14
[12]

zarowka [ ]

mam t300 i nie wiem czemu narzekacie na brak javy jak mozna wgrywac dzwonki gry tapety wygaszacze itd nawet na stronie sonyericssona som te rzeczy

03.03.2003
00:00
[13]

xywex [ mlask mlask! ]

hmmmm, podniosę wątek i jednocześnie zadam kolejne pytanie :)
w poprzednim telefonie nie używałem wbudowanej książki telefonicznej, jedynie tej na karcie sim. i teraz mam problem, bo numery na komórke są oznaczone przez telefon jako "Dom" i trochę to utrudnia :/ i mam taki pytanie:
czy da się zmienić oznaczenie numer z "DOM" na "KOMÓRKA" bez przepisywania numerów? bo nie uśmiecha mi się przepisywanie ponad 100 numerów :( i jakie ryzyko pomyłki! tak więc HELP!

03.03.2003
00:09
smile
[14]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

xywex - spoko, przynajmniej na moim T300 tak zrobiłem... musisz edytowac dany numer.
Podczas edycji zamiast wstukiwac numery, znajdujesz je po prostu z... ksiazki telefonicznej :) Mozesz wybierac nawet numery z wlasnie edytowanego kontaktu (o ile pamietam, tak to zrobilem)

Czyli edytujesz jakis kontak, wybierasz numer mobile - wyszukujesz ten sam kontak i z niego wybierasz domowy, a potem konczac domowy, jak masz juz go zapisany jako mobile, kasujesz ten oznaczony jako domowy :)

03.03.2003
00:51
smile
[15]

xywex [ mlask mlask! ]

a.i.n... --> Najprostrze rozwiązania są genialne... to jest niesamowicie proste... :D DZIĘKI!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.