
maciek_ssi [ pro evolutioned ]
CHAMPIONSHIP MANAGER 4 DEMO BETA
juz jest i jest wielki !!!
Luty Tur [ Generaďż˝ ]
co z grafika w meczu???
Funthom [ Always with Morith ]
Skad to wziac ?
maciek_ssi [ pro evolutioned ]
widziales roolling demo ?
to wlasnie to

maciek_ssi [ pro evolutioned ]
Funthom -> szukaj po mirrorach sigames.com
ja trafilem po pieciu probach

Funthom [ Always with Morith ]
Ja juz wlasnie od rana szukam.Ale nie poddam sie :-)
brzeszczot [ Generaďż˝ ]
Zobaczcie historie kariery Dudka - nacisnijcie na "Sokol"- zamiast Sokol Pniewy jest jakis Sokol Markovo a wszsycy gracze to jacys chorwaci, serbowie i inni na "-ić"

Mackay [ Red Devil ]
Tu jest linka do strony z mirrorami:
krrett [ Centurion ]
75% ja juz finishuje zachwile mi sie dociagnie yeyey ;] jak demo tzn tak jak inne demowki cma ? Only liga angielska i tylko polowa sezonu?
J0lo [ Legendarny Culé ]
"oficjalny" watek

neun [ Centurion ]
DA SIE W DEMKU ZMIENIC ROZDZIELCZOSC?
pao13(grecja) [ Generaďż˝ ]
macje tu link sciaga bardzo szybko w 2 godz.(modem)