GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

CHAMPIONSHIP MANAGER 4 DEMO BETA

28.02.2003
12:21
smile
[1]

maciek_ssi [ pro evolutioned ]

CHAMPIONSHIP MANAGER 4 DEMO BETA

juz jest i jest wielki !!!

28.02.2003
12:26
[2]

Luty Tur [ Generaďż˝ ]

co z grafika w meczu???

28.02.2003
12:28
[3]

Funthom [ Always with Morith ]

Skad to wziac ?

28.02.2003
12:29
[4]

maciek_ssi [ pro evolutioned ]

widziales roolling demo ?
to wlasnie to

28.02.2003
12:30
smile
[5]

maciek_ssi [ pro evolutioned ]

Funthom -> szukaj po mirrorach sigames.com
ja trafilem po pieciu probach

28.02.2003
12:31
smile
[6]

Funthom [ Always with Morith ]

Ja juz wlasnie od rana szukam.Ale nie poddam sie :-)

28.02.2003
12:41
[7]

brzeszczot [ Generaďż˝ ]

Zobaczcie historie kariery Dudka - nacisnijcie na "Sokol"- zamiast Sokol Pniewy jest jakis Sokol Markovo a wszsycy gracze to jacys chorwaci, serbowie i inni na "-ić"

28.02.2003
13:04
smile
[8]

Mackay [ Red Devil ]

Tu jest linka do strony z mirrorami:

28.02.2003
13:29
[9]

krrett [ Centurion ]

75% ja juz finishuje zachwile mi sie dociagnie yeyey ;] jak demo tzn tak jak inne demowki cma ? Only liga angielska i tylko polowa sezonu?

28.02.2003
14:13
[10]

J0lo [ Legendarny Culé ]

"oficjalny" watek

03.03.2003
14:00
smile
[11]

neun [ Centurion ]

DA SIE W DEMKU ZMIENIC ROZDZIELCZOSC?

03.03.2003
14:21
[12]

pao13(grecja) [ Generaďż˝ ]

macje tu link sciaga bardzo szybko w 2 godz.(modem)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.