GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Java J2SDK 1.4.1

28.02.2003
11:41
[1]

torgal13 [ Centurion ]

Java J2SDK 1.4.1

czy ktos wie cos wiecej na ten temat ??

28.02.2003
11:46
[2]

Luty Tur [ Generaďż˝ ]

to jakis motor???

28.02.2003
12:04
smile
[3]

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]

torgal13 ----------> to to? (hardware & soft) :)

28.02.2003
12:05
smile
[4]

reik [ Pretorianin ]

tiaa.... motor.

dokladniej to maszyna wirtualna javy + narzędzia programistyczne.

Do ściągnięcia ze stron SUN'a lub z jakiegoś mirrora

https://java.sun.com

28.02.2003
12:06
[5]

torgal13 [ Centurion ]

to taki jezyk programowania obiektowego no i potrzebuje pewnej informacji .... odnosnie takiej tam klasy ....

28.02.2003
12:09
[6]

torgal13 [ Centurion ]

musze napisac program, w ten sposob zeby zaokraklal mi liczby do dwoch miejsc po przecinku, no i wiem ze sluzy do tego klasa java.math.BigDecmal tyle ze nie wiem jak ja mam wykorzystac (no chyba ze dorwe jakas ksiazke)

28.02.2003
12:16
[7]

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]

torgal13 -->To jednak nie ten cudowny motorower?A tak na poważnie o Javie wiem tylko tyle że mam w fonie,i że jak napisał -reik - te narzędzia programistyczne są dość drogie

28.02.2003
12:23
[8]

Luty Tur [ Generaďż˝ ]

szumi dokoła las
czy to java czy sen
co ci przypomina
co ci przypomina
widok znajomy ten

28.02.2003
13:41
smile
[9]

draczeek [ Konsul ]

A na: https://www.sun.com/java szukałeś ?

Mam nadzieję, że o to Ci chodziło. Link poniżej.
Jest jeszcze archiwumz dokładną dokumentacją, ale znaleźć nie mogłem.

A narzędzia programistyczne do javy niektóre są za free. JAVA Personal Builder Borlanda np. W przeostatnim nr PCKuriera na CD był.

28.02.2003
13:52
[10]

dudek101 [ Konsul ]

biddecimal sluzy jak sama nazwa mowi do operacji na duzych liczbach (sa one reprezentowane w podobny sposob jak przy typach zmiennoprzecinkowych - potega+wykladnik) wiec raczej w tej klasie nie znajdziesz funkcji do zaookraglania, zajrzyj do dokumentacji (w linku) i pogrzeb w okolicach 'Number' :) powodzenia

02.03.2003
01:36
[11]

torgal13 [ Centurion ]

dudek101 ---> NumberFormat ---> formator.setMaximumFractionDigits()
i to jest to .... dzieki za naprowadzenie ;)

02.03.2003
01:50
smile
[12]

tymczasowy131186 [ Junior ]

jave sie ma jak sie wcina dropsy - sld i takie tam

02.03.2003
01:57
[13]

torgal13 [ Centurion ]

Shallet ---> idz zrob qpe ;)))

02.03.2003
02:00
smile
[14]

tymczasowy131186 [ Junior ]

zrodnie z prosba :

cout << " kupa << endl ;

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.