GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

witka

28.02.2003
11:11
smile
[1]

torgal13 [ Centurion ]

witka

siemka co dzieje sie ??

28.02.2003
11:14
[2]

flame [ Generaďż˝ ]

graba , nic dzieje sie

28.02.2003
11:16
[3]

Zdzisiek [ Generaďż˝ ]

torgal13----> nic sie nie dzieje....nudno :)

witam kolejnego na forum :)...jest tu cala paczka. Ja, Prezes_Krzychu, ~Łupieżca Umysłów~ :) moze kiedys ktos z nich zajrzy

28.02.2003
11:18
smile
[4]

Zajkos [ Generaďż˝ ]

siemka, na razie n ic, ale zaraz pewnie coś się zacznie

28.02.2003
11:23
[5]

hyba [ Pretorianin ]

witam :) ucałuj Kasie odemnie

28.02.2003
11:25
[6]

Funthom [ Always with Morith ]

Siema nie ?

28.02.2003
11:32
smile
[7]

Allan2002 [ Konsul ]

A czy przywitanie sie na forum to prowokacja ?... bez przesady ?. Jak ktos wam ze znajomych podaje reke normalnie to tez uwazacie za prowokacje :).

BTW witam... i nic sie nie dzieje... ale nie martw sie cos przeskrobies to sie zacznie dziac ;)
Pozdrawim...

28.02.2003
11:34
[8]

~Łupieżca~Umysłów~ [ sp. z o.o. ]

Siema Kamil :) Ucałuj stryja w lewe jajko :)

28.02.2003
11:35
[9]

Gilmar [ Easy Rider ]

Witaj, torgal13.
Chciałbym szanownych kolegów zabierających głos w tym watku przestrzec. Wczoraj Soul przedstawił propozycję nie do odrzucenia w sprawie takich watkow. Jezeli nie chcecie wystawic na szwank Swoich ksywek to ważcie slowa jakich używacie. Przeczytajcie podsumowanie skasowanych watkow.

28.02.2003
11:37
smile
[10]

Marcio [ Muchożerny Ścianołaz ]

Witak to ja mam kolege w klasie.. :)

28.02.2003
11:43
[11]

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]

Witka pana Witka?

28.02.2003
12:09
smile
[12]

thanatos [ ]

Gilmar-->będzie co ma być.Twoje ostrzeżenia za wiele nie dadzą.

torgal13--->witka??
jaka??
brzozowa??,a może jakaś inna.

ps.dzień dobry.ładną pogodę mamy.

28.02.2003
12:21
[13]

Arahno [ Senator ]

Dziwne rzeczy tu gadacie, ale chyba moge sie przywitac... witam:)

28.02.2003
13:28
[14]

SULIK [ olewam zasady ]

Witam i o zdrowie pytam

Zdzisiek --> a o mnie zapombiałeś.. bleee :PPPP

BDW.
Z cylku wycinek z FAQ:
"...."

kiedyś było o tych wątkch typu czaść i witaj, ale znikneło :(

28.02.2003
13:30
[15]

Zdzisiek [ Generaďż˝ ]

SULIK----> skoro tak mowisz to tak musi byc :)

28.02.2003
13:37
[16]

SULIK [ olewam zasady ]

[OFF TOPIC ON]

torgal13 --> wiesz że ta ksywke powinno się napisać przez TH, czyli by wyszło: thorgal13 ??? Tak tylko pytam z czystej ciekawości i zamiłowania do Polskich komików

[OFF TOPIC OFF]

28.02.2003
13:50
[17]

gofer [ ]

Witaj :)


mówił Ci już ktoś o Help/FAQ? :)

28.02.2003
13:51
[18]

SULIK [ olewam zasady ]

gofer --> spóźniłeś się :P już kilka razy :P tylko nie wiem czemu ten gość się już nie odezwał

28.02.2003
14:02
[19]

Adamss [ -betting addiction- ]

Witaj torgal13, jak widzisz jest jak jest i nic tego nie zmieni :).

SULIK --> tak go zafascynowała lektura FAQ, ze teraz nie może się oderwać :D.

28.02.2003
14:04
[20]

gofer [ ]

Sulik - > przypomnień nigdy za wiele...tak w ogóle to przy rejestracji powinien być test na znajomość Help/FAQ :)

28.02.2003
14:05
[21]

Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]

......O FAQ !!!!!

28.02.2003
14:07
[22]

SULIK [ olewam zasady ]

Adamss --> oby :)
gofer --> no powinno, ale dało by sie oszukiwać to raz.... a dwa co by to zmieniło w postępowaniu "starych" forumowiczów

28.02.2003
14:09
smile
[23]

gofer [ ]

Sulik - > postępowanie starych Forumowiczów to już jest inna bajka...a zresztą 'reformy suck' :))))

28.02.2003
14:12
[24]

sergi__ [ Underworld ]

FAQ

28.02.2003
14:14
smile
[25]

thanatos [ ]

gofer-->"tak w ogóle to przy rejestracji powinien być test na znajomość Help/FAQ :)"

no to nie byłoby gofra na forum:))

28.02.2003
14:16
[26]

gofer [ ]

thanatos - > ja mam znajomości, tak łatwo się mnie nie pozbędziecie :))

28.02.2003
14:18
[27]

SULIK [ olewam zasady ]

thabtos --> gofer by oszukiwał :P
gofer --> to się da zauważyć :P

28.02.2003
14:21
smile
[28]

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]

siemka koles :D

01.03.2003
01:03
[29]

torgal13 [ Centurion ]

SULIK ----> no wiec ta ksywa nie ma nic wspolnego z wikingiem z komiksow, po drugie nie odezwalem sie bo bylem w pracy, a w pracy jak to w pracy, kiedy moge to sciagam filmy, mp3, i inne takie, ale nie moge tak przez caly dzien, no i dzis w pewnym momencie mi sie skonczylo buszowanie po sieci i daltego sie nie odezwalem, a ze dotarlem do domu dopiero teraz wiec ............... ;)

01.03.2003
01:10
[30]

SULIK [ olewam zasady ]

torgal13 --> więc sorrki, ale jak widzisz sam też wiesz o jaki komiks chodzi i moim zdaniem jest to dość trafne spostrzeżenie :)

BDW. jak byłeś w pracy to dlaczego koło nicka masz 13 - chyba nie jest to wiek :)

01.03.2003
08:11
smile
[31]

Kompoholik [ Designed by AI ]

A witaj, drogi Nowy Użytkowniku Forum Gry-OnLine (w skrócie - Rekrucie :)) !!!

Obyś się z nami dobrze bawił :)

01.03.2003
08:16
smile
[32]

Reborn [ Konsul ]

NO Siemka :)

01.03.2003
08:18
smile
[33]

następny [ Rekrut ]

Witam z rana kwaśny jak śmietana :)

01.03.2003
09:09
[34]

sergi__ [ Underworld ]

Witaj na Forum...

01.03.2003
14:51
smile
[35]

Prezes_Krzychu [ PREZES ]

witamy witamy.....torgalku :).....

01.03.2003
15:00
[36]

grzesiek16 [ Feluś ]

dzień dobry jestem z kobry, telewizor macie, to mnie znacie :)

z tym testem to nie jest taki zly pomysl ;PPP

02.03.2003
01:41
smile
[37]

torgal13 [ Centurion ]

SULIK ---> ano spostrzezenie jest OK ;))) no i ta 13 nie oznacza wieku... tylko dzien urodzenia ... (a czemu akurat dzien urodzenia to juz dluzsza historia) ;)

02.03.2003
01:46
[38]

SULIK [ olewam zasady ]

torgal13 --> oj widze że nocny z ciebie marek, a 13 to jest szczęśliwa liczba :) dla wielu :)

a jak już tak nocą tu siedzisz to wpadłbyś czasami do wątku o bezsenności bo skupia on ludzi śpiących inaczej :)

no i jak widze w odruznieniu od wielu rekrutów umiesz dobrze posługiwać sie forum - aby odnaleźć interesujący Cię wątek i to Ci się chwali

02.03.2003
13:17
[39]

torgal13 [ Centurion ]

SULIK ---> no czasami sie zdaza (ostatnio dosc czesto) duzo rzeczy do szkoly i takie tam no i poza tym jeszcz praca i inne sprawy (doba jest za krotka, stanowczo za krotka) ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.