
torgal13 [ Centurion ]
witka
siemka co dzieje sie ??
flame [ Generaďż˝ ]
graba , nic dzieje sie
Zdzisiek [ Generaďż˝ ]
torgal13----> nic sie nie dzieje....nudno :)
witam kolejnego na forum :)...jest tu cala paczka. Ja, Prezes_Krzychu, ~Łupieżca Umysłów~ :) moze kiedys ktos z nich zajrzy

Zajkos [ Generaďż˝ ]
siemka, na razie n ic, ale zaraz pewnie coś się zacznie
hyba [ Pretorianin ]
witam :) ucałuj Kasie odemnie
Funthom [ Always with Morith ]
Siema nie ?

Allan2002 [ Konsul ]
A czy przywitanie sie na forum to prowokacja ?... bez przesady ?. Jak ktos wam ze znajomych podaje reke normalnie to tez uwazacie za prowokacje :).
BTW witam... i nic sie nie dzieje... ale nie martw sie cos przeskrobies to sie zacznie dziac ;)
Pozdrawim...
~Łupieżca~Umysłów~ [ sp. z o.o. ]
Siema Kamil :) Ucałuj stryja w lewe jajko :)
Gilmar [ Easy Rider ]
Witaj, torgal13.
Chciałbym szanownych kolegów zabierających głos w tym watku przestrzec. Wczoraj Soul przedstawił propozycję nie do odrzucenia w sprawie takich watkow. Jezeli nie chcecie wystawic na szwank Swoich ksywek to ważcie slowa jakich używacie. Przeczytajcie podsumowanie skasowanych watkow.

Marcio [ Muchożerny Ścianołaz ]
Witak to ja mam kolege w klasie.. :)
Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]
Witka pana Witka?

thanatos [ ]
Gilmar-->będzie co ma być.Twoje ostrzeżenia za wiele nie dadzą.
torgal13--->witka??
jaka??
brzozowa??,a może jakaś inna.
ps.dzień dobry.ładną pogodę mamy.
Arahno [ Senator ]
Dziwne rzeczy tu gadacie, ale chyba moge sie przywitac... witam:)
SULIK [ olewam zasady ]
Witam i o zdrowie pytam
Zdzisiek --> a o mnie zapombiałeś.. bleee :PPPP
BDW.
Z cylku wycinek z FAQ:
"...."
kiedyś było o tych wątkch typu czaść i witaj, ale znikneło :(
Zdzisiek [ Generaďż˝ ]
SULIK----> skoro tak mowisz to tak musi byc :)
SULIK [ olewam zasady ]
[OFF TOPIC ON]
torgal13 --> wiesz że ta ksywke powinno się napisać przez TH, czyli by wyszło: thorgal13 ??? Tak tylko pytam z czystej ciekawości i zamiłowania do Polskich komików
[OFF TOPIC OFF]
gofer [ ]
Witaj :)
mówił Ci już ktoś o Help/FAQ? :)
SULIK [ olewam zasady ]
gofer --> spóźniłeś się :P już kilka razy :P tylko nie wiem czemu ten gość się już nie odezwał
Adamss [ -betting addiction- ]
Witaj torgal13, jak widzisz jest jak jest i nic tego nie zmieni :).
SULIK --> tak go zafascynowała lektura FAQ, ze teraz nie może się oderwać :D.
gofer [ ]
Sulik - > przypomnień nigdy za wiele...tak w ogóle to przy rejestracji powinien być test na znajomość Help/FAQ :)
Mr.Bungle [ Generaďż˝ ]
......O FAQ !!!!!
SULIK [ olewam zasady ]
Adamss --> oby :)
gofer --> no powinno, ale dało by sie oszukiwać to raz.... a dwa co by to zmieniło w postępowaniu "starych" forumowiczów

gofer [ ]
Sulik - > postępowanie starych Forumowiczów to już jest inna bajka...a zresztą 'reformy suck' :))))
sergi__ [ Underworld ]
FAQ

thanatos [ ]
gofer-->"tak w ogóle to przy rejestracji powinien być test na znajomość Help/FAQ :)"
no to nie byłoby gofra na forum:))
gofer [ ]
thanatos - > ja mam znajomości, tak łatwo się mnie nie pozbędziecie :))
SULIK [ olewam zasady ]
thabtos --> gofer by oszukiwał :P
gofer --> to się da zauważyć :P

Danley [ NiEuMaRłY SłUgA ZłA ]
siemka koles :D
torgal13 [ Centurion ]
SULIK ----> no wiec ta ksywa nie ma nic wspolnego z wikingiem z komiksow, po drugie nie odezwalem sie bo bylem w pracy, a w pracy jak to w pracy, kiedy moge to sciagam filmy, mp3, i inne takie, ale nie moge tak przez caly dzien, no i dzis w pewnym momencie mi sie skonczylo buszowanie po sieci i daltego sie nie odezwalem, a ze dotarlem do domu dopiero teraz wiec ............... ;)
SULIK [ olewam zasady ]
torgal13 --> więc sorrki, ale jak widzisz sam też wiesz o jaki komiks chodzi i moim zdaniem jest to dość trafne spostrzeżenie :)
BDW. jak byłeś w pracy to dlaczego koło nicka masz 13 - chyba nie jest to wiek :)

Kompoholik [ Designed by AI ]
A witaj, drogi Nowy Użytkowniku Forum Gry-OnLine (w skrócie - Rekrucie :)) !!!
Obyś się z nami dobrze bawił :)

Reborn [ Konsul ]
NO Siemka :)

następny [ Rekrut ]
Witam z rana kwaśny jak śmietana :)
sergi__ [ Underworld ]
Witaj na Forum...

Prezes_Krzychu [ PREZES ]
witamy witamy.....torgalku :).....
grzesiek16 [ Feluś ]
dzień dobry jestem z kobry, telewizor macie, to mnie znacie :)
z tym testem to nie jest taki zly pomysl ;PPP

torgal13 [ Centurion ]
SULIK ---> ano spostrzezenie jest OK ;))) no i ta 13 nie oznacza wieku... tylko dzien urodzenia ... (a czemu akurat dzien urodzenia to juz dluzsza historia) ;)
SULIK [ olewam zasady ]
torgal13 --> oj widze że nocny z ciebie marek, a 13 to jest szczęśliwa liczba :) dla wielu :)
a jak już tak nocą tu siedzisz to wpadłbyś czasami do wątku o bezsenności bo skupia on ludzi śpiących inaczej :)
no i jak widze w odruznieniu od wielu rekrutów umiesz dobrze posługiwać sie forum - aby odnaleźć interesujący Cię wątek i to Ci się chwali
torgal13 [ Centurion ]
SULIK ---> no czasami sie zdaza (ostatnio dosc czesto) duzo rzeczy do szkoly i takie tam no i poza tym jeszcz praca i inne sprawy (doba jest za krotka, stanowczo za krotka) ;)