Vania [ VL ][ Engineer ]
Kto mi łopatą wczoraj w łeb dał ???
No właśnie wczorajszego dnia w godzinach nocnych wybrałem się z kumplami na imperke. Mieliśmy ze sobą oczywiście żarcie no bo jak bez żarcia na impre, tyle że tylko płyny to były i to miniumum 70% roztwory chleba waszego powszedniego ;). I tak sobie idziemy i dotarliśmy na miejsce (gdzieś pod Krakowem - dokładnie nie wiem bo zabardzo mi żarło zasmakowało) i odbywał się tam mały sparingowy meczyk bokserski. Więc sobie s kumplami przysiedliśmy do skrzynki prowiantu i oglądaliśmy i wtem jak coś mnie nie jerdolnie w tył głowy. I budze sie nastepnego dnia (czyli dzisiaj) patrze a tu plaza koło Gdańska, łeb mnie niemiłosiernie nap***** kumpli nie ma łeb zakrwawiony, łopata leży obok też zakrwawiona, tyłek boli. I kurna nie wiem co sie stało.
Ale wiem jedno że to ktoś z was mi to zrobił tylko że jeszcze nie wiem kto, i prosiłbym o donos na tą osobę bo muszę się odwdzięczyć...
Z góry dziękuję za współpracę
wasz
Vania Kałasznikow
Annihilator [ ]
Grzesiek -> jak się urodziłes to tez usłyszałeś "w skali prowokacji bla bla bla"? Jak usłyszałeś od dziewczyny że cie kocha to też odpowiedziałeś "to prowokacja"?
Zdrastwujcie Towarzisz! Może 0,5 na dzień dobry?

Paszczak [ Oaza Spokoju ]
To ja ciebie uderzyłem łopatą! Gdy nadarzy się okazja zrobie to ponownie...

earthquake [ Konsul ]
Tylek cie bolal mowisz , nikt nie wie co napastnik z toba robil gdy byles "niedysponowany" ;-)
Vania [ VL ][ Engineer ]
Widać mało uważnymi czytelnikami forum jesteście ze tego nie wiecie :P
poszukajcie a się dowiecie, powiedzmy że niech będzie to prowokacja, jak tak bardzo lubicie to słowo :)
Anni --> Grzesiek już pewnie zrobił tak kilka razy :]
A za vode zamiast mleczka dziekuje, co wygrałem ??
LooZ^ [ be free like a bird ]
Anni ! Przeciez ty nie pijesz! :)
grzesiek16 [ Feluś ]
Annihilator ---> no comments :\

zmudix [ palnik ]
Paszczak ===> LOL popieram:))))))))))))
gofer [ ]
Anni - > lezeeeeeeee :)))) ten obrazek rządzi...
btw. ten tekst "prowokacja?" powinien dostać Oskara :))))
Vania [ VL ][ Engineer ]
Globus --> ziefff jest by massca, nawet ja to wiem choć jestem tu od kilku godzin :P
earthquake --> gdyby to było to co myślisz to bym zrobił wątek "czuje się zgwałcony" i dałbym kategorie +18

mayday7 [ Pretorianin ]
Vania -----> Ja wiem ja ................................. ale nie powiem :)))))))))))))
Vania [ VL ][ Engineer ]
No dobra wy tu gadu-gadu, a ja dalej mam problema bo nie wiem kto to był z tą łopatą
Paszczak --> zacienki jesteś żeby mnie tak łatwo łopatą powalić to musiał być ktoś większego kalibru

Allan2002 [ Konsul ]
Vania --> hehe a zaraz kto to do sedziego wczoraj szczelal i jego hostess co ??.... ta lapata to Ci sie nalezalo :)) hmm jesli to ten sam Vania co wczoraj :)
Vania [ VL ][ Engineer ]
mayday7 --> wiem ze wiesz :] bo byłeś przy tym :] więc jak inni się domyśla to morzesz powiedzieć
BDW. nie wiem czy wiesz ale wczoraj zostałeś pochowany i odbyła się twoja stypa

Cainoor [ Mów mi wuju ]
A ja wiem kto Cie zdzielił łopatą !!! Wczoraj tak koło 1 godziny w nocy bywało się to tu to tam :)) hehe, ale nie powiem bo mnie zastrzelisz ! :P

Paszczak [ Oaza Spokoju ]
Vania, dałaś się zapędzić w kozi róg! My tylko czekaliśmy aż napiszesz 5 postów i zostaniesz Legionistą! Soul mówił o nieprześladowywaniu rekrutów, ale o Legionistach nie wspominał...

Globus [ Generaďż˝ ]
Vania -> zdejmij odciski palców z łopaty :)
massca wybacz ;) juz będę pamietał, kogo to tekst

mayday7 [ Pretorianin ]
Vania -----> Ale ktoś sie nie postarał i nie dopilnował spraw do końca i teraz tu jestem cały i zdrów :)
Vania [ VL ][ Engineer ]
Cainoor --> to TY.. odliczaj sekundy zycia które Ci pozostały :] już jedziemy do Ciebie z ekipą
Vania [ VL ][ Engineer ]
Paszczak --> no to się znęcaj, czeka na to... ale później nie mów ze boli jak będę Cię przypalał cygarem :]
mayday7 --> ja juz bym dopilnował, tylko że w tym czasie prawdopodobnie nad morze jechałem :(
Globus --> na łopacie nie było odcisków palców - wszystko przez ten piasek
Cainoor [ Mów mi wuju ]
Vania ---> To nie ja. Jednak byłem i widziałem, nie zareagowałem, więc możesz mnie uznać współwinnym ciosu w banie ! :))

Shakka [ Pogromca Chomików ]
Vania ----> A Ty już wrócił znad morza no no no :)))))))

SULIK [ olewam zasady ]
NIE KARMIĆ TROLLA

Paszczak [ Oaza Spokoju ]
Vania----->Nawet gdybyś bardzo chciał to by ci się nie udało...Moi ludzie już powinni stać pod twoim oknem, a w pokoju obok twoja matka dostarcza rozkoszy mojemu człowiekowi...Posłuchaj dobrze dźwięków dochodzących z drugiego pokoju...
Vania [ VL ][ Engineer ]
Paszczak --> My w tutaj w Rosji nie mamy drugich pokoi więc mojej matce się nic nie dzieje tym bardziej ze sprzedałem ją amerykanom na badania genetyczne i za to kupiłem sobie kompa z dostępem do internetu

Soulcatcher [ Prefekt ]
SULIK --> chyba coś k...a mówiłem na temat odpisywania nowym forumowiczom !
ALL --> czy to był pociąg Moskwa - Pietuszki ? :))
Paszczak [ Oaza Spokoju ]
Vania--->Skoro nie masz matki to będziesz musiał ją zastąpić...Mój człowiek tylko na to czeka :))
SULIK [ olewam zasady ]
Soul --> on już nie jest Rekrutem to raz a dwa to stary user
Annihilator [ ]
Sulik -> tym bardziej! Już na tym swiecie k...a starszych nie szanują... już mi dwadzieścia zdrowasiek!!!!
Vania [ VL ][ Engineer ]
Soul --> nie złość sie na Sulika to mi nie przeszkadza, już różnie mnie nazywano, a trol to najmilsze przezwisko jakie dostałem.
Paszczak --> jakoś nie widze tego twojego człowieka, czyba się zmył, jak wyczuł że od tygodnia tylko grochówke jem :)
kapral [ Konsul ]
Priwiet tawariszczi!
No dobra, przyznaje sie,
Nie było mniem tak długo na forum ponieważ polowałem na Vanie...
nie lubie ruskich, więc musiałem coś z tym zrobić...
A co do tej łopaty to bya tylko taka sciema, to wcale nie była łopata.
Zrobiłem to metodą Spec-Nazu, poczytaj księżkem o tymże tytule autorstwa Wiktora Suworowa.....:P
Vania [ VL ][ Engineer ]
To forum jest magiczne właśnie mi post Grześka zniknął - hmmmm... ciekawe ktoś tu czaruje... Soul magiku przyznaj się
Vania [ VL ][ Engineer ]
kapral --> to nie mogłeś być ja to wiem bo moi ludzie widzieli Cię gdzie indziej o tej samej poże i może lepij nie będę mówił co tam robiłeś i z kim

Annihilator [ ]
Soul to KGB... aaaaaaaaa panoooooowieeeeeee to był żaaaaaaaaaarrrrrrrttttttttttttttttttt #@fskjdf;lksjfiosjfu489utw8 elp!!!!jsfkjsfkjsdoifjoisfjs.......

n2n [ Pielgrzym ]
potraktuj to z przymruzeniem oka :
" Nie wolno używać słów i określeń powszechnie uważanych za wulgarne. Słowa cenzurowane przez uczestników Forum, ale pisane z premedytacją do innych forumowiczów, uważane są też za wulgarne (np.: k***a). "
Vania [ VL ][ Engineer ]
n2n --> to tyczyło się wypowiedzi Soula.. prawda??
n2n [ Pielgrzym ]
Oczywiscie powyzszy post jest kierowany do Solucatcher'a
kapral [ Konsul ]
Wania!
ty tu nie konspiruj bo sam zostaniesz zdekonsirowany!
Satoru [ Child of the Damned ]
Vania, Ty sie nic nic martw, ja też mialam małą teleportacje na wycieczce, pamietam jak zasypialam u kolegow w pokoju, obudzilam sie rano w swoim i za cholere nie wiem jak:)))))))
żul_z_norwida [ teraz EXCALIBUR[ak] ]
Satoru----------------> nie chcesz wiedziec jak.
Vania [ VL ][ Engineer ]
Ja się martwie bo:
przez te teleportacje
Sulik i bumcykcyk dostali bana
Satoru [ Child of the Damned ]
żul----- po tym co mi grzyb opowiadał odnośnie momentów któych nie pamietam, to mnie już nic nie zdziwi, a już najmniej sposób teleportacji... bo cumwalka chyba nie strzeliłam:D
Vania [ VL ][ Engineer ]
Satoru --> krulik mówi: "w twoim wypadku cumwalk jest niemożliwy z oczywistych anatomicznych względów"
Satoru [ Child of the Damned ]
Vania - wiem, ze nie moglam, w związku z tym twierdze ze musialam sie dostac do siebie do pokoju w inny sposob:) albo mnie przeniesli albo sama jakos przeszlam ale film mi sie urwal kilka razy w czasie tego wieczora:D
Vania [ VL ][ Engineer ]
Sati --> jedno urwanie filmu wystarczy
SULIK [ olewam zasady ]
I jak tam... wiecie kto juz mu w łeb dał czy nie... mam dekonspirować czy wolicie jeszcze poszukać :]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Vania---->Sztachnąłeś się czymś. Moi kumple często po takich akcjach budza się w dziwnych miejscach:))
Co do łopaty, widocznie coś usiadło Ci na głowie, chciałeś się pozbyć natręta, a że stopień świadomości dość ograniczony... posłużyłeś się znalezioną naprędce łopatą:))
Vania [ VL ][ Engineer ]
Paudyn --> są na to dowody że to nie sam sobie to zrobiłem tylko ktoś inny... i nawet napewno ktoś z tego forum... a skąd wiem - nie pytaj bo puźniej będę musiał pozbawić Cie życia

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Vania---->Hmmm, czyżby trzecia osobowość??:D
Vania [ VL ][ Engineer ]
Paudyn -> hmmm.... niech policze :] sam już nie wiem bo prócz ników na tym forum mam jeszcze z 20 innych więc już sam nie wiem :]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Vania---->No teraz to żaden rekrut się nie kapnie:))
SULIK [ olewam zasady ]
Paudyn --> wiesz co: "NIE SĄDZE" bo mało kto moze wpaść na to że sam ze sobą bedę się kłucił, albo sam miał odnienne zdania na różne tematy :), a pozatym już przeprowadzałem testy na rekrutach ich domyślności i niestety wypadły negatywnie czyli nikt się niczego nie domyślił :]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Sulik---->Ufff, jak dobrze że nie jestem rekrutem i prezentuję się nieco bardziej domyślnie:))
SULIK [ olewam zasady ]
Paudyn --> A Sulik na to: nieeeemożliwe, bo nawet nie wiesz kiedy ze mną gadasz :] moze połowe forum to ja... nigdy nie możesz być wszystkiego pewien :) a dzięki trzem klawiaturą i trzem monitorą moge praktycznie być wszędziej naraz :]
VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
Może się nie dostosowałeś...?
Vania [ VL ][ Engineer ]
VinEze --> mało prawdopodobne... ale na przyszłość będe rozglądał się za takimi kartaki bo chociaż będzie czym podetrzeć :]
Adamss [ -betting addiction- ]
LOL - takiej żałosnej prowokacji to dawno nie było. "Ktoś mnie łopatą uderzył" - Buehehehe. Pozatym nie mogłabyś już żyć, skoro cię łopatą uderzył to wykrwawiłabyś się na śmierć.
Adamss [ -betting addiction- ]
Te niesądziłem, że Vania jest to męskie imię no ale cóż - teraz już nie poprawię moich błędów z poprzedniego posta :).
Vania [ VL ][ Engineer ]
Adamss -->
1. - to jest męskie Rosyjskie imie podobnie jak np. Sasha
2. - przeżyłem bo twary jestem i to nie był pierwszy raz łopatowanie mnie, jak się jest w mafii to dziwne żeczy z człowiekiem się dzieją
3. - ostatnio za słowo na p.... dostaje się tutaj bana, więc mudl się aby tego Soul nie zobczył :)
4. - to nie jest pr... - wiedział byś to gdybyś śledził forum... bo dostałem łopatą od jednego usera.... i było to przedwczoraj w nocy podobno poło 1:00....
to tyle
Kapitan KloSs [ Ramzes VII MiĆki ]
Ok to by łem ja i paszczak... :D
SULIK [ olewam zasady ]
Widze że coraz więcej osób bierze wine na siebie -> ale zapewniam was że to nie wy Ciebie Vanio też :]

Darek21 [ gupek ]
Ja przyznaje sie...
Zbijesz mnie :((((
Nie lubie centaurionów,,,........
A tak na marginesie ile ci płacą za pisanie GŁUPICH POSTÓW????
Vania [ VL ][ Engineer ]
Darek21 --> oj płacą, płacą tylko nie od postów, a od wątków, najlepiej płatne zaczynają się już wtedy gdy w wątku znajdzie się powyżej 50 postów to wtedy wypłacają pi średnią krajową pensje za jeden taki wątek, a potem za każde następne 10 następną średnia krajową
wiec jak łatwo policzyc już wzbogaciłem się o podwójna krajową brutto :)
Vania [ VL ][ Engineer ]
Darek21 --> a jak uważasz ze wątek jest głupi to po jaką ch*** się w nim wpisujesz, bikt Cię do tego nie zmuszał ani nie prosił więc panu już podziekujemy
Luty Tur [ Generaďż˝ ]
Vania, gdzie polazł, podwurko niepozamiatane!!!
Vania [ VL ][ Engineer ]
Luty Tur --> Tatusiu już ide tylko skończe się z chłopakiami bawić i już ide pozamiatać podwórko :)
QbaX [ Baron Vladimir Harkonnen ]
uuu tylek boli to zly znak........
buahahaha
rzeczywiscie watek gupi i nieprawdziwy, ale historyjka fajna :)
thanatos [ ]
QbaX--->przyjacielu ,powiedz mi ,czytasz czasami cały wątek??
Vania--->fajny wątek.:))
Luty Tur [ Generaďż˝ ]
Vania, a gdzie ten samogon co wczoraj my przynieśli ???
Vania [ VL ][ Engineer ]
QbaX --> pewny jesteś że nie prawdziwa????
Dobra dal wszystkich którzy myślą, że coś takiego się nie zdażyło odsyłam do bezsennego wątku o numerze 30, a potem pogadamy :)
No cóż zdekonspirowałem się pzez to, ale no cóż :) miałem 2 ksywki potem 3 a wczoraj jedną straciłem więc spowrotem mam 2 :]
Vania [ VL ][ Engineer ]
Luty Tur --> pszepraszam, ale jak z kumplami się dowiedzieliśmy że nie będzie meczyku to żeśmy obalili
QbaX [ Baron Vladimir Harkonnen ]
czasem czytam ale nie z takiej serii, chociaz ten przeczytalem po odpisaniu
Vania --> "No cóż zdekonspirowałem się pzez to, ale no cóż :) miałem 2 ksywki potem 3 a wczoraj jedną straciłem więc spowrotem mam 2 :] "
niebardzo jest sie czym chwalic, chyba nie po to jest forum, ale twoja wola, mi wsio ryba...
bajki fajne piszesz
Luty Tur [ Generaďż˝ ]
Qbax-- to nie bajki, byłem z moim smykiem Vanią i sam terz wyłapałem w chahę łopatą, tylko coś dupsko mi nie boli
Vania [ VL ][ Engineer ]
Luty Tur --> a żeczywiście przypominam sobie, piliśmy sobie razem, a tu nagle jak nie rąbnie
thanatos [ ]
QbaX--->widać logiczne myślenie mnie zawodzi ,bo po:
[27.02.2003] 20:53
earthquake [AM I EVIL]
Tylek cie bolal mowisz , nikt nie wie co napastnik z toba robil gdy byles "niedysponowany" ;-)
[27.02.2003] 20:54
Vania [Centurion]
Globus --> ziefff jest by massca, nawet ja to wiem choć jestem tu od kilku godzin :P
earthquake --> gdyby to było to co myślisz to bym zrobił wątek "czuje się zgwałcony" i dałbym kategorie +18
i Twoim poście wyszło mi coś zgoła innego,ale jak napisałeś mi to wsio ryba.
ps.daleko od wschodniej granicy mieszkasz ??Ten tekts jest rzadko spotykany po zachodniej stronie Wisły.
Vania [ VL ][ Engineer ]
QbaX --> ee tam bajki, bajki to mi tatuś na dobranoc opowiada :)
Vania [ VL ][ Engineer ]
thanatos --> rozwiń to bo ja już zaxczynam nie kapować :) ale i tak to nie do mnie więc się już nie wtrącam

thanatos [ ]
Vania--->faktycznie mało czytalnie to wyszło.:)
Chodziło mi o pierwszy post QbaX'a z
[28.02.2003] 14:50
QbaX [Baron Vladymir Harkonen] Gadu-Gadu: 3412416 https://www.pdz.pl
uuu tylek boli to zly znak........
następnie była odpowiedź na mój post
[28.02.2003] 14:59
QbaX [Baron Vladymir Harkonen] Gadu-Gadu: 3412416 https://www.pdz.pl
czasem czytam ale nie z takiej serii, chociaz ten przeczytalem po odpisaniu
no i w końcu ten mój mało czytelny:)
SULIK [ olewam zasady ]
thantos --> a więc czyta nie czytająć skubaniec jeden :]

Shakka [ Pogromca Chomików ]
Vania ---> No popatrz watek osiagnal 80 postow i dalej nie wiemy kto Ciebie walnął tą łopatą (kto nie wie to nie wie) :))))))) A może wiedzą tylko sie boją powiedziec ??
Vania [ VL ][ Engineer ]
Shakka --> na pewno się boją :)
a co do tych 80 wątków, oznacza tylko jedno iż właśnie na moje konto płynie żywa gotówka :) no tak dalej trzymajcie to może milionerem zostane i zasponsoruje forum GOL'u

Gangsta Man [ Konsul ]
Ja wiem! Ja wiem kto to był! To był KAPUCYN! Tak to on! :DDD
QbaX [ Baron Vladimir Harkonnen ]
mieszkam we wroclawiu, dalej juz PRAWIE nie mozna, wiec widac jest
chociaz wakcje spedzam w Rosji :)) ale tekst znam od dziecka......
QbaX [ Baron Vladimir Harkonnen ]
thanatos --> szczerze mowic nic nie rozumiem z twoich postow poza pytaniem gdzie mieszkam..... wiec chyba nie tylko inni maja ten problem......
thanatos [ ]
QbaX--->a wiesz ,nie dziwię się.Sam czasami siebie nie rozumiem.
Nadajemy widać na innych częstotliwościach,...ale z postu Sulika wychodzi ,że zrozumiał o co mi biegało.
Może on Ci wytłumaczy (jeżeli mu się zechce).
ps.Wrocław-no tak ...czysto niemieckie miasto......pełne przesiedleńców zza Buga.
SULIK [ olewam zasady ]
Gangsta Man --> a wy dalej o Kapucynie :( go nie było, nie ma i nie będzie więc po co non stop wspominać ta ksywkę... Jak już Soul kiedyś wspomniał: świat jest pełen oszołomów, a czasami taki wpadnie na forum
ELWIS14 [ Konsul ]
POWIEM ZE CIEKAWĄ HISTORYJKE WYMYSLIŁES
ALE CHYBA NIKT NA TO SIE NABRAŁ??? ;) CZYŻBY??
PO PIERWSZE PROMO CZEMU CI KUMPLE NIE POMOGLI JKA KTOC CIE LAŁ PO ŁBIE ŁOPATA????
AD2.Z KRAKOWA DO GDAŃSKA JEST NAJKRÓTSZĄ DROGA OKOŁO 580KM A LICZACZ W DWIE STRONY 1160KM
CZYLI JAKIES 15 GODZIN JAZDY (KOMU BY SIE CHCIAŁO???) ILE TO KOSZTUJE ??? 6 LITRÓW BENZYNKI NA 100KM )
,NIE SPAŁ BYŚ 7GODZIN PO UDEZENIU ŁOPATĄ
AD.3 JEST LUTY A TY MÓWISZ ZEW OBUDZIŁES SIE W GDAŃSKU A DZISAJ W NOCY BYŁO DOŚĆ MROZNO ,CZYLI JESTEŚ JAKIMŚ MORSEM CO MOŻE SPAĆ GDZIE POPADNIE ,PEWNIE NA PLAZY> I W JAKIEJKOWLIEK TEMPERATÓRZE?? AHA ROZUMIEM :p ZAMARZŁ BYĆ
KTO BYŁ BY TAKI GŁUPI ZEBY TAKIE COŚ ZROBIĆ??
ALE HISTORYJKA ŁADNA NIE POWEIM TYLKO TROCHE NIEDOPRACOWANA
Vania [ VL ][ Engineer ]
ELWIS14 --> nie dopracowana powiadasz??
ok
1. bo byli pijani - piliśmy z nimi spirol
2. w Krakowie byłem na imprezie i nie wspominałem że wróciłem do Krakowa, tylko do domu, a mieszkam w obwodzie Kalingradzkim - gdzybyś dokładnie czytał to byś wiedział. Po takiej ilości alkocholu nie ma różnicy czy to była łopata czy cegła - a pozatym z Krakowa nad morze da się dojechać w około 4 godziny :) a stamtad to juz z górki do mnie
3. Nie dzisiejszej tylko przedwczorajszej :) a byłem napojony tak spirolem że nawet nic nie poczułem, a nie zamarzłem dlatego że zawsze w zieme z kumplami pijemy borygo
4. Kto - hmmm.... sam nie wiem, ktoś kto naprawdę mnie nie lubi

o^scar^^ [ GRWD ]
Pytaj sie mnie a ja ciebie napewno ktos sie znajdzie kto ci powie tak (pare osob jush powiedziało)
ELWIS14 [ Konsul ]
no prawie sie wybroniłes
ale tak 4 godziny mówisz??? ciekawe czym??? i po polskich dorogach??
załozmy ze ten gosci był z krakowa to by musiał cie wanąć , przejechać 580km do gdańska wywalić cie na palzy i wrócić,
no niezle gosciwoi sie nudzi i na palwiko ma(ekonomicznie wychodzi coś koło 140zł> i na szybką bryke co w 4 godziny mówisz dojedzie do gdańska ,tylko skąd by cie znał??? bo chyba nie poluje tak na gosci z łopatą i wywozi na sybir??
2 rozwazanie gosc nie był z krakowa , to w takim razie przepatkowo zachaczył o kraków , jebnął jakiegoś goscia łopata ,wsadził na pake swojego sportowego autka i pojechał do gdańska i tam cie wywalił ?! tylko kto komu kto jest w krakowie przelotnie przyszło by takie coś do głowy??
co ty powiesz ?? o ile wiem wodka (alkochole) przyszpieszają proces zamarzania no nie??a ty piszesz ze ledwo po tym sprycie chodziłeś
moja odpooiwedz to taka ze albo twoji kumpe zrobili sobie z ciebie jaja (bo przeciż tylko ty lezałes na plazy ) albo to faktycznie ffajna historyjka
Vania [ VL ][ Engineer ]
ELWIS14
A kto powiedział, że gość wrócił po tym do Krakowa?? może znał mnie skądś (zna mnie bardzo dużo ludzi - a co onzacza że co drugi nie najlepiej mi życzy) i przypadkiem natrafił na mnie na tej imperzce....
jest to dość prawdopodobne bo jak widziałem na imperzce nie byli tylko Krakusi ale też różne luda z całej Polski....
co do tych 4 godzin to naprawde chyba nie wiesz jak można jeździć w nocy po Polskich drogach :)
co do kasy to za takie jaja jakie oni mi zrobili zdolny byłbym sam zapłacić dużo więcej :)
mógł być z Krakowa, a nie musiał....
załuźmy że był.. to czemu niby miał tam wracać?? moze miał jakieś sprawy do załatwienia w tamtych okolicach i pomyślał sobie że jak juz takie jajo z łotatą zrobił - to czemu nie np. wywieźdź go gdzieś... taki dodatkowy ubaw.
jak dobrze mi się wydaje w termometrach jest rtec albo alkochol z tego powodu że powoli zamarzają....
tak właściwie to z kumplami nie mam kontaktu od tamtego momętu i nawet nie wiem co sie z nimi stało...
jedynie to co to gadałem tutal z Lutym Turem - który pił ze mną, ale też nic nie pamięta bo też dostał łopatą - ale obudził się chyba w normalnym miejscu bo się nie skarżył
więc to nie jest zaden wymysł
to stało się NAPRAWDE
SULIK [ olewam zasady ]
Ej no ludzie co jest z wami nik już nie mam zamiaru pomuc biednemu Vani??

QbaX [ Baron Vladimir Harkonnen ]
na poczatku to moze i bylo zabawne, ale teraz dochodze do 1 wniosku :
szkoda ze zapomnieli cie zakopac........

SULIK [ olewam zasady ]
QbaX --> jak widze już wszystkich to zmęczyło
więc czas na wyjaśnienia całego zabiegu...
to sie serio wydażyło.... o czym była mowa w wątku o bezsenności:
http://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=1141505&N=1
a sprawcą całego zajścia byłem ja:
i zrobiłem to w poście: [27.02.2003] 00:47
w watku: bezsenność - czyli ktop jeszcze nie śpi cz.30
http://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=1141505&N=1
i gdyby choć połowa z was tak kiedy kolwiek zaglądała to byście sie nie dali podpuścić
a po drugie raz podopowiadałem gdzie można znaleźć odpowiedź :)
z całej paplaniny to może 4 osoby wiedziały o co dokładnie chodzi
a reszta , albo myślała że to następna....
albo że coś takiego się naprawde stało
albo że Vania coś zmyślił
Ale jak Vania mógł cokolwiek zmyślić jak sam jest zmyślony ??
echhh.... ale nic DZIĘKUJĘ wszystkim za ciekawą zabawę w kotka i myszkę z Vanią
jak dla mnie było bardzo zabawnie (czasami to aż padałem na podłoge i wyłem ze śmiechu)
gratuluje:
Annihilator --> za obrazek - świetnie pasował
Paszczak --> za robienie na początku lekkiej zadymy która przyciągła tu innych
earthquuahe --> za zboczone domysły
gofer --> za oskara :)
mayday7 --> za to ze wiedział i nie powiedział, zresztą w wątku z Bezsennością w tytule to myśmy go pochowali :)
Allan (bo nie lubi 2002 przy nicku :)) --> za to że wiedział i nie powiedział :) oraz za hostessy w Bezsenności :)
Cainoor --> za to że wiedział i nie powiedział :)
Soulcatcher --> a sam nie wiem za co - fajnie w Creditsach ta ksywka wygląda :)
kapral --> za próbe wmuwienia czegoś czego nie było :P
Grześek --> za post który zniknął :P
n2n --> za pouczanie Soula :P
Satoru --> za teleportacje :)
Paudyn --> za ciekawe spekulacje :) i za to że wiedział :)
VinEze --> za ciekawą graficzkę
Adamss --> za myślenie :P że jestem kobietą :P tak z imienia mu wyszło :P
Kapitan KloSs --> za próbe wmówienia mi że to on miał łopate razem z Paszczakiem
Darek21 --> za wyciągnięcie odemnie stawki jaką płacą mi za posty :)
Luty Tur --> za uczestnictow w imprezce i robienie za mojego starszego :) i podtrzymywanie wątku przed upadkiem w otchłań :)
QbaX --> za to traciłeś na ten wątek swój cenny czas :) i za to że lubi bajki :)
thanatos --> za to że jako jeden z niewielu napisał że to fajny wątek :D i próby zaprzeczenia QbaX'owi - z czego i tak mało co rozumiał - ale tzn. że post jak najbardziej na miejscu :)
Shakka --> za to że już jest od jakiegoś czasu odbanowany :)
ELWIS14 --> za bardzo ciekawe próby zdekonspirowania :), nawet prawie udane :) stary jesteś wielki :)
więc wszystki z góry dziękuję za mile (dla mnie) spędzony czas
i pamiętajcie: UŚMIECHNIJ SIĘ JESTEŚ W UKRYTEJ KAMERZE
:D

BIGos [ bigos?! ale głupie ]
Jeszcze tylko dodam że to moja czwarta ksywa, mam już 4:
SULIK
bumcykcyk
BIGos
Vania
no to jestem ujawniony :)
Natasha256 [ Chor��y ]
Ludzie wy serio macie tyle ksywek... oj to jak was rozpoznać ??

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Sepuku---->Ja też mam drugą ksywkę, ale używam jej tylko na specjalne okazje i nie będę jej zdradzał, bo byłaby niezła polewka:))
ELWIS14 [ Konsul ]
Vania <----- i tu sie niestety mylisz bo alkochol na bardz krótką mete rozgrzewa odranizm ale potem roższerza naczynia krwionośne <i sprawia ze organizm znacznie szybciej traci temperature i zamarza a ty mówisz ze ledwo stałes po sprycie :) hah i tu cie mam:P jedyna mozliwość to taka ze ktoś ciw wysadził tuż przed twoim przebudzieniem
2 to ci sie nie udało, to był by bardzo dziwy zbieg okoliczność jak by ktoś był akurat w krakowie i akurat sie znał i akurat tak dla jak przyjebał komuś łopatyną w łebola i przy okazji jechał w nocy do gdańska :PPPP
ELWIS14 [ Konsul ]
a i w termometrch jest rtęć i tylko rtęć :) ale dzięki SuLUK za słowa uznania

QbaX [ Baron Vladimir Harkonnen ]
po 1 sze nie wymagaj zebym czytal watki o bezssenosci.
po 2 gie to co robisz kluci sie ieco z ide forum, ale zuwazylem czeste pojawianie sie tego typu zachownan na roznych foraach zagranicznych, przez ostatnie kilka miesiacy pojawiaja sie setki prowokacji i tego typu watkow. Zjawisko nowe i dosc moim zdaniem nieciekawe. Zawsze bylem przekonany iz fora internetowe sluza dyskusji, a nie tego typu zabawom,
przeciez nikt z tych co nie wiedzieli nie uwziezyl w ta historyjke (pomijajac jej pochodzenie) i prowadziliscie bezsesowny spor.
btw. nie wiem gdzie sie tak usmailes.
Sulik czy jak tam inaczej cie nazywac, od twojego pojawienia sie na forum nie robisz nic innego poza sianiem zamieszania, kozystasz z tego iz jest ono ogromnym zbiorowiskiem ludzi i zawsze ktos sie nabierze.
Chwalisz sie kolejna udana prowokacja przy uzyciyu 4 nickow, nie zdajesz sobie sprawy ze takie osoby sa na forum niechciane... ???
posiadanie 4 nickow to zaden powod do dumy, osobiscie zbanowalbym ci wszystkie 4...
Zabawna w tym watku byla tylko historyjka z 1szego posta.
tak wiec zaniechuje odpowiedzi na jakiekolwiek twoje posty.... (jak to mawiaja na grupach "nie karmic trolla")
Nie Pozdrawiam QbaX
SULIK [ olewam zasady ]
ELWIS14 --> nie tylko rtęć, w np. lekarskich jest alkochol w laboratoryjnych jest alkochol... a co do zamarzania ciała człowieka to nie wiedziałem :P
QbaX --> mylisz się co do robienia tylko zamieszania, jaj zdaża się że na forum ma ktoś problem w którym moge pomuc to ide pomuc i i nie ma ze boli....
i to nie jeden raz, ale praktycznie zawsze staram się pomuc....
a po zatym skąd ty możesz wiedzieć od kiedy jest zamieszanie jak ty jesteś dopiejo od maja2002 a ja od sierpnia 2001 więc nie możesz wiedzieć co się działo podczas mojego pojawienia się :P No że chyba używasz też innych Nicków
co do jaj - to sobie robie - ale tylko w wybranych wątkach które do tego służą, a min. ten wątek służył pewnej rozrywce - ale nigdy nie sądziłem, że tyle osób się dopisze - myślałem że po tylu apelach moderatorów i prefektów wreszcie zmądrzejecie i przestaniecie odpowiadać na wszystko co waszym zdaniem jest głupie (wiariant 1) - ale widze że można się na was zawieść...
a co do 4 nicków to sobie nie myśl że BIGos jest jednym z nich bo to czyste oszczerstwo - w tym miejscu to dopiero dałeś sie zrobić na szaro... ale nawet mnie to zaskoczyło :)
A co do wielo nikowości to bardzo wiele osób ma wiele ników, np. z tego powodu żeby ich nie osądzać o statsiarstwo :).
Kończe bo dopiero co wstałem i czka mi się jeszcze kleją
A i tak pozdrawiam:)

BIGos [ bigos?! ale głupie ]
SULIK - sam się dałeś zrobić na szaro, to jest moja stara ksywka, jestem tu troszeczke krócej niż ty, co mozesz sprawdzic patrząc na numer rejestracji.
nie pozdrawiam. Qbax
SULIK [ olewam zasady ]
BIGos --> nie rozumiem :(

QbaX [ Baron Vladimir Harkonnen ]
ano musze przyznac ze nei wiedzialem ze jestes na forum tak dlugo.... ale to chyba z powodu wielu nickow (ja zwaracam uwage na nicka Sulik), nie wymagaj zebym zgadywal jjakie masz inne .....
jestem od maja 2002 , nie uzywam innych nickow.
sam dopsze wiesz ze apele moderatorow nic nie pomoga, i jak pisalem wczesniej , forum jest tak duzym zgromadzeniem ze zawsze sie znajdzie ktos kto odpowie.
ja odpowiedzialem tylko dlatego ze historyjka z 1 szego posta wydala mi sie zabawna.
Co Digosa, to trudno zgadnac czy to twoj kolejny nick czy ktos inny, ale musze przyznac że nie lubie go od kiedy pamietam :P
W duzej czesci zwracam honor i jednak pozdrawiam (oczywiscie Bigosa nie :)
QbaX

SULIK [ olewam zasady ]
QbaX --> no i to mi się podoba
A co do BIGosa to przysięgam iż nie jest to mój nick
mój nick Sulik jest najdłużej reszte nie mam więcej niż miesiąc

Surkatka [ Centurion ]
Ból dupska przejdzie
SULIK [ olewam zasady ]
Surkatka --> przeszło by... doczytaj ten wątek pożadnie :)
SULIK [ olewam zasady ]
LuKi__ --> ojjjj.... jak mi przykro... jakby, gdyby .... nie spotkasz mnie... a nawet jeżeli to nic mi nie zrobisz bo mnie nie poznasz :P

BIGos [ bigos?! ale głupie ]
Qbax - a ja nie mam awersji do twojej osoby ;] Dobrze przynajmniej że jestem zauważany ;]
SULIK - heh, teraz przyanjmniej nikt nie wie czy jestem tobą, Qbaxem sobą czy jeszcze kim innym ;]
chaos!!! ;]
SULIK [ olewam zasady ]
BIGos --> z tobą zawsze był chaos odkąd pamiętam :]
ELWIS14 [ Konsul ]
ej co wy sie tak ludzi czepiacie??? dajcue gosciowi spokój
QbaX [ Baron Vladimir Harkonnen ]
Bigos --> milo slyszec ze nie masz awersji, jeszcze troche i moze zmienie zdanie..... (chociaz jak napisal sulik Bigos = chaos)
QbaX [ Baron Vladimir Harkonnen ]
Luki__ --> mam nadzieje ze juz cie zbanowali, ale pewnie nie raz stad te __.
Soilostanio sie chwalil ze sa bany po ip, a nusz masz stale....

KfIu [ Konsul ]
Hłopaki!!!!!!!!!!! Mam pytanko ma może któraś z fas sejwy do STunt gp ?? OCZYWIŚCIE Z WSZYSTKIMI SAMOPCHODAMI I PLANSZAMI PROSZE PISAĆ NA gg LUB MAILA [email protected] lub GG 2300911!
SULIK [ olewam zasady ]
KfIu -> że tak powiem... chyba Ci się wątki pomyliły