GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Forum CM: Skąd wziąć Combat Mission?

27.02.2003
19:33
[1]

Jakisinny [ Junior ]

Forum CM: Skąd wziąć Combat Mission?

Skąd wziąć Combat Mission? Może to głupie pytanie ale nie wiem. Naczytałem się o tej grze i nie wiem skąd ją ściągnąć. Może ktoś pomoże mi.

27.02.2003
19:53
[2]

Marcinek1648 [ Pretorianin ]

Podobno nie wolno tego robic wiec powiem ci ze na pewno nie z kazy...:-P

27.02.2003
19:58
[3]

Jakisinny [ Junior ]

Przepraszam ale nie rozumię. Więc jest taka możliwość?

27.02.2003
20:02
[4]

Marcinek1648 [ Pretorianin ]

NIe wolno mi mowic, wiec nie potwierdzam , nie zaprzeczam :-)

27.02.2003
20:15
[5]

Cichutki [ Centurion ]

Jekisinny--> Jeśli nie zrozumiałeś Marcinka, sugeruje żebyś ściągnął z Kazzaa-y (CM BO)

27.02.2003
20:28
[6]

merkav [ Aguś ]

Jak ktos chce to mu moge pomoc zalatwoc BO i BB Konatakt GG ale nie teraz :)

27.02.2003
21:31
[7]

von Izabelin [ Luftgangsta ]

Możesz z kazzy z e-mula z napalm ftp search jest dużo sposobów jest jeszcze giełda lub orginał w polskiej wersjii (ale nie radze)

27.02.2003
22:13
[8]

hitman47 [ Pretorianin ]

Hmmm.... moze ze ze sklepu ;-)

27.02.2003
22:16
[9]

ssjNaza [ Pretorianin ]

kup polską wersję (ma słabe tłumaczenie, ale da się ścierpieć)

28.02.2003
09:17
smile
[10]

coMUCH [ Pretorianin ]

Polska wersja jest slaba bo nie ma kolorowych obrazkow w instrukcji.

28.02.2003
09:39
smile
[11]

Pejotl [ Senator ]

Moze jeszcze zamiescicie pare ogloszen od piratow, co?

Dlaczego tak wam zalezy na tym ze by Soulcatcher zamknal nasze Forum?

02.03.2003
15:13
smile
[12]

soldat [ Konsul ]

LOL nie umiesz czytac? takich rzeczy sie tu nie podaje pisz na mail lub gg a nie na forum

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.