
waylo [ Junior ]
Problem z C&C GENERALS
mamy problen z grą poprostu jak gramy na lanie to po zbudowaniu jednego budynku wszystkim rozwala bazę, czytałem różne forum i tam pisało żeby każdy znas miał inny numer seryjny ale dlanas to dziwne było ponieważ na skirmich ro to samo a grasię tylko pojedyńczo
jeżeli ktoś zwas miał taki problem i się znim uporał to prosze o pomoc
pozdrawiam WAYLO
flame [ Generaďż˝ ]
Odinstaluj i zainstaluj od nowa gre z innym cd-keyem i będzie ok.Będziesz chciał numerki to na priva daj znać.

blood_x [ Skinhead oi! ]
mialem to samo tylko z dodatkiem do ra2 youri reveng i tez przeinstalowalem gre i poszlo