GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mój kumpel dziewczyną??

20.02.2003
17:50
smile
[1]

Master Blaster Szmaster [ Legionista ]

Mój kumpel dziewczyną??

Tłumacze mojemu kumplowi ze jest --------->
Sami widzicie

20.02.2003
17:53
[2]

FPP MAN [ Pretorianin ]

całkiem spostrzegawczy jesteś

20.02.2003
17:54
[3]

sepuku [ Junior ]

potwierdzam. jest.

20.02.2003
17:54
[4]

bumcykcyk [ Centurion ]

No cóż - tranwestyci są poścród was :]

20.02.2003
17:56
[5]

sepuku [ Junior ]

Nie. Chodzilo o panstwo - Kube.

20.02.2003
17:56
smile
[6]

Hayabusa [ Niecnie Pełzająca Świnia ]

a może chodzi o to co w tle? Kuba, następnym razem Kostaryka na przykład....


( a tak poza tym: pewnie i to, i to).

20.02.2003
17:57
[7]

Master Blaster Szmaster [ Legionista ]

nie o państwo

20.02.2003
17:58
[8]

cronotrigger [ Rape Me ]

może o miasto (( na pewno takie jest.. gdzieś...))

20.02.2003
17:58
[9]

Master Blaster Szmaster [ Legionista ]

nie o państwo

20.02.2003
17:59
[10]

Master Blaster Szmaster [ Legionista ]

oni o miasto

20.02.2003
18:01
[11]

cronotrigger [ Rape Me ]

to może o rzekę?
górę?
nie..

No to niewiem...

20.02.2003
18:03
[12]

m4ster [ Chor��y ]

i co happy? a jak qwe ma program rozpoznawac.. plec.. wiadomo ze jak a na koncu to uzna jako zenska plec.. qwe.. jaki podjar.. z gg..

20.02.2003
18:19
[13]

VeBiK [ Konsul ]

ie rozumiesz.....jak sie konczy na a to bedzie pislalo dosteona a jak na jakas inna litere to dostepny!!!

20.02.2003
18:19
[14]

VeBiK [ Konsul ]

ie rozumiesz.....jak sie konczy na a to bedzie pislalo dosteona a jak na jakas inna litere to dostepny!!!

20.02.2003
18:19
[15]

VeBiK [ Konsul ]

ie rozumiesz.....jak sie konczy na a to bedzie pislalo dosteona a jak na jakas inna litere to dostepny!!!

20.02.2003
18:19
[16]

VeBiK [ Konsul ]

ie rozumiesz.....jak sie konczy na a to bedzie pislalo dosteona a jak na jakas inna litere to dostepny!!!

20.02.2003
18:21
[17]

bumcykcyk [ Centurion ]

VeBiK --> cyżby Ci łącze nawaliło ??? :]

20.02.2003
18:28
[18]

H3ZEKI4H [ Homo Homini Lupus ]

a może poprostu czegoś o nim... o niej niewiesz :)

20.02.2003
18:37
[19]

Kapitan KloSs [ Ramzes VII MiĆki ]

"kopernik była kobietą" "a kuba może też??" :D same fakty

20.02.2003
18:41
smile
[20]

VYKR_ [ Harvester Of Sorrow ]

ej co w tym dziwnego ja raz dostalem zlecenie od przyjaciółki żeby namierzyć pewnego delikwenta na GG. deklarował się jako 'Tomek' więc zmieniłem dane w katalogu GG na jakąś Monike hehehe. no i do niego zagaduje. ale byłam slodka ;)) aha i okazało się, że 'gosciem' był nie kto inny jak nasza wspólna znajoma. polewka.

20.02.2003
19:06
smile
[21]

K@mil [ Wirnik ]

Kuba to chyba facet :-)

02.03.2003
18:04
[22]

Dark Evil [ Legionista ]

Kuba hmm a moze sie kupa

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.