GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

WoW (czy bedzie wow?)

16.02.2003
14:58
smile
[1]

[email protected] [ Legionista ]

WoW (czy bedzie wow?)

Witam Was
Chciałęm poruczyc temat gry World of Warcraft! Coraz głośniej jest o tej grze, choć tak daleko jest do premiery, ale chyba zawsze o grach Blizzarda dłuuugo przed premiera trombią o nich. Po moim zdaniem nieudanej grze Warcraft 3, jak na mozliwosci Blizzarda, czas na cos nowego, na gatunek gry jaki zachwyca nas od niedawna i jest do konca niedoceniony, chodzi tu rzecz jasna o Massive Multiplayer Online Role Playing Game. Niewiele jest gier z tego gatunku, i nie wszystkie sa dobre. WoW to wszystko zmieni. Zawsze sie zastanawialem nad powodzenie firmy Blizzard, przecież ta firma jak dobrze pojdzie wyda tylko jedna gre w roku, ale chyba dzieki temu wchodza gry dobre i dopracowane. World of Warcraft Zaskakuje niezwykle dopracowana grafika i muzyka, co mozemy sie przekonac. Ja jako zapalony zalorzyciel klanów gier Blizzarda, nie odpuszcze sobie WoW! Wersja beta juz bedzie gotowa w czerwcu, a dobiora sie do niej specjalisci, wybrani gracze i krytycy. O ile dobrze pamietam jak byla wersja beta Diablo 2 to nawet dało sie grac w to na Battle Necie. Lecz ja nie mam zamiaru sobie psóć zabawy grajac w jeszcze nidorobiona grę!! Jedna rzecz mnie martwi, jak w Diablo2 z zasiedzenia sie zginęły 2 osoby, to co bedzie z WoW (czyzby masakra). Mam pytanie do was, czy nie warto zaplacic około 40 zl miesiecznie za taka gre??

16.02.2003
15:13
[2]

Mastyl [ Legend ]

Nie będe mówił hop, zanim nie zobaczę triala albo solidnych recenzji. Gra typu MMORPG moze paść na kwestiach z pozoru tak błahych jak PK-ing (zabijanie innych graczy), handel, komunikacja czy wreszcie lagi. Zwlaszcza to ostatnie niepokoi- wiem jak straszne potrafią być lagi na BNet, i mam nadzieje ze kod sieciowy w WoW zostanie napisany od nowa.
Ale mimo wszystko na żadnego innego MMORPG tak nie czekam. Jesli spełni choć 50% moich nadziei, to myślę że warto płacić miesięczny abonament.

© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.