GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

proste i bezpieczne zarabianie w internecie

02.03.2011
09:16
[1]

pseudonem [ Junior ]

proste i bezpieczne zarabianie w internecie

Ogólnie o stronie:

20dollars2surf.com to francuski surfbar płacący w dolarach za oglądanie banerów reklamowych, obecnie jest najlepszą i najbardziej korzystną ofertą dla Polaków. 20dollars2surf.com posiada aktualnie ponad 200 tysięcy zarejestrowanych użytkowników i wypłaconych 360 tysięcy dolarów na konta PayPal!!!

Budujemy piramidę na stronie, dołącz do nas i zdobywaj refów nie reklamując się na żadnej stronie! Jest już z nami ponad 500 osób i stale dochodzą nowe!

Zawsze aktualną piramidę możecie zobaczyć tutaj:

https://spreadsheets...=CNnR8tgN#gid=2 (na dole trzeba kliknąć PIRAMIDA - jeśli wtedy prosi Was o zalogowanie, a nie macie konta na gmailu to zapraszam na link poniżej)
https://spreadsheets...=pl&output=html (jeśli się nie wyświetla trzeba kliknąć u góry PIRAMIDA)

Wiecej informacji na:


Wypłacić pieniądze można na PAYPALA, a minimum do wypłaty to 20$.

Jeszcze takie podstawowe informacje:

STAWKA ZA 1000 PKT:
Aktualnie za 1000 pkt średnio otrzymujemy od $0.11 do $0.14. Dokładny przelicznik jest znany zawsze na początku każdego miesiąca, kiedy są wówczas przeliczane nasze punkty na prawdziwe pieniążki.

ZMIANA POŁOŻENIA SURFBARA:
Surfbara nie da się zminimalizować ale da się go przesunąć w dowolne miejsce ekranu. Wystarczy kliknąć i przytrzymać taką jakby pauzę (poziomą kreskę Dołączona grafika ) która znajduje się z lewej strony bajeru pod znakiem $ a nad krzyżykiem

© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.