GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

PROMOCJA 4 gry EA w cenie jednej :)

23.02.2011
16:00
smile
[1]

adrio [ Junior ]

PROMOCJA 4 gry EA w cenie jednej :)

Witam, zapraszam do zakupu konta EADM z 4 grami:
- Battlefield Bad Company 2
- FIFA 11
- Medal of Honor 2010
- Need For Speed Hot Pursuit

Gwarantowane mnóstwo grania i duża oszczędność pieniędzy :)
Ja nie mam czasu już grać :)
Pozdrawiam.

23.02.2011
16:02
[2]

peterkarel [ DX ARMY ]

coś mi tu śmierdzi oszustwem !!
Zawsze jest czas na granie ! !

26.02.2011
20:45
[3]

adrio [ Junior ]

Nie zawsze, słyszałeś o maturze i studiach? :)
Cena ulega obniżeniu. To nie jest żaden wałek, wszystkie gry śmigają, po zakupie wysyłam login i hasło do przerejestrowanego na mail kupującego konta. Zmieniacie sobie login i hasło, pobieracie gry i gracie. Do każdej gry można założyć nowe subkonto i zbierać achievementy od nowa.
Pozdrawiam :)

26.02.2011
20:48
[4]

kjx [ Nelson Tethers ]

Małe info. Za regulaminem EA:
zabrania się sprzedaży, zakupu, wymiany handlowej lub przenoszenia w inny sposób, w tym za pośrednictwem internetowych serwisów aukcyjnych, konta EA użytkownika lub osobistego dostępu do Usług EA, zawartości lub uprawnień

Zakryj więc swój nick na zdjęciu z allegro, zanim ktoś Cię podpie**** :)

26.02.2011
21:02
[5]

adrio [ Junior ]

Dzięki :)

26.02.2011
21:05
smile
[6]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

Sprawdzala jakas instytucja czy jest zgodne z naszym prawem zabraniania sprzedazy rzeczy ktore kupilismy?

Bo regulamin regulaminem, ale z tego co sie orientuje to jak podpiszemy umowe ktora jest niezgodna z prawem to ona i tak jest niewazna w tych punktach ktore sa niezgodne.

Kto to wymyslil zeby kupic cos a potem nie mozna tego bylo sprzedaz, jakas chora paranoja producentow i wydawcow gier.

Ide kupic uzywke gry na allegro za kare :)

26.02.2011
21:11
[7]

kjx [ Nelson Tethers ]

Ale tutaj nie chodzi o odpowiedzialność karną. Po prostu jeśli Valve, EA czy inny dostawca otrzyma informację, że konto jest sprzedawane (zostało kupione), to je zwyczajnie blokuje. Koniec i kropka. Taki mają regulamin (sprzedaż/kupno jest jego naruszeniem) i polskie prawo nie ma tutaj nic do rzeczy. A Ty, rejestrując się w tych serwisach, DOBROWOLNIE akceptujesz ten regulamin i zobowiązujesz się go przestrzegać. I dlatego to nie jest "nielegalne", tylko złamaniem regulaminu. Analogiczna sytuacja jest, weźmy na przykład, telefon komórkowy. Zgodnie z regulaminem (czy tam umową), który zaakceptowałeś, musisz płacić abonament. Przestajesz płacić - blokują telefon (a Steam/EA blokuje konto). Teraz jasne?

26.02.2011
21:14
[8]

adrio [ Junior ]

Tu chodzi tylko o bana. Kupujcie, szkoda żeby takie gry "kurzyły" się na dysku :)

26.02.2011
21:44
[9]

snopek9 [ Futbolowy Fanatyk ]

kjx -> nie jasne. Zreszta staralem sie to wyjasnic.

To, ze maja regulamin taki a nie inny nie powoduje, ze moze on lamac Polskie prawo, ja nie wiem czy lamie, tylko sie pytam o to. Dzialaja na naszym rynku i powinni dostosowacregulamin do naszego rynku. Byc moze nie ma u nas przepisow ktore powoduja, ze mozna zabronic komus odsprzedania zakupionego towaru, ale kto wie, ja bym chcial zeby takie przepisy byly i zeby mially zastosowanie do gier.

Producenci pozwalaja sobie na zbyt wiele, a niestety jest ogromne przyzwolenie na takie praktyki a mi sie to nie podoba i tyle.

28.02.2011
20:05
[10]

adrio [ Junior ]

Ja tam nie widzę nic nagannego w sprzedawaniu czegoś co kupiłem dalej, kiedy ja nie mam czasu się tym bawić, na zachodzie powstają nawet second handy z grami, które z tego żyją.

28.02.2011
20:16
[11]

kjx [ Nelson Tethers ]

snopek, zrozum, możesz sobie sprzedawać konta. Nawet w ilościach hurtowych. To NIE JEST ani karalne, ani sprzeczne z prawem. Nikt Cię za to nie oskarży ani nie posadzi w więzieniu. Sprzedawanie JEST legalna. Ale jest to zarazem naruszenie regulaminu, który zgodziłeś się przestrzegać. Regulamin to nie jest prawo powszechnie obowiązujące. I za to naruszenie, możesz właśnie "zarobić bana".
Z takimi obostrzeniami spotykamy się wszędzie; coś jest dozwolone przez prawo, ale zabronione (w sensie: spotka Cię za to inna kara niż odpowiedzialność karna/cywilna) przez regulamin. I nic na to nie poradzisz.
Na obsługę samolotu też będziesz psioczył kiedy Cię wyproszą z samolotu bo naruszyłeś ich regulamin korzystając z telefonu na pokładzie? Przecież polskie prawo POZWALA na używanie telefonów komórkowych.
I powtarzam, polskie prawo nie ma tutaj nic do rzeczy, a regulamin Steama w żadnym swoim punkcie nie narusza tego prawa.

© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.