20:26
smile
[1]

Dagger [ Legend ]

Moze rywal niezbyt wymagajacy ale nasi młodzi napastnicy robia konkurencje swoim starszym kolegom :)

J0lo [ Legendarny Culé ]

z nimi powinni wyzej wygrac... graja chaotycznie... ale maja szczescie w obronie

==>Weak
Moze jeszcze ci mam screeny z Tunera Tv wklejac ? ;)))))))))))

Nic sie nie dzieje specjalnego jak napisałem - z tym ze graja troche lepiej niz zwykle :)

2:0

Ale szmata dla Polski - kontra - znakomite podanie prostopadłe i zostaje 3-ech Polaków z ich bramkarzem

Rasiak strzela w niego ale jego poprawka znajduje juz droge do siatki :)

[11]

BTW Kto podawał przy kontrze - mowie o tym podaniu przełamujacym pułapke offsidowa ?

Macu [ Santiago Bernabeu ]

3:0 :))) Gdybyśmy w takim składzie grali z chorwacją, byśmy pewnie wygrali... :)

14.02.2003
20:41
smile
[16]

3:0

Znakomita wrzutka z rogu - Lasocki wbiega - swietna bramka - chociaz spusty komentatora przesadzone :PPP

Komentator oczywiscie powiedział ze gramy z Chorwatami :P

Dawno nie widziałem tyle prostopadłych podan w repr. - widze ze chyba bedzie kim Świerczewskiego zastapic :))))

14.02.2003
20:45
[21]

no skonczy sie prawdopodbnie na 4:0 bo raczej wartpie zeby bylo wiecej...

14.02.2003
20:45
[22]

Czas na 'króciutkie' podsumowanie I połowy...

Macedonia - Polska
0:1 - 27 min. - Niedzielan
0:2 - 38 min. - Rasiak
0:3 - 43 min. - Lasocki

Dośrodkowanie z rzutu rożnego Dawidowskiego idealnie trafia na głowę wbiegającego w pole karne Lasockiego, który wspaniałym strzałem głową pokonuje Nokolovskiego
42. min - GOOOL!! LASOCKI!!!
2:0 dla Polski! Doskonałe podanie Majewskiego do Rasiaka. Napastnik Groclinu w sytuacji sam na sam strzela na raty, ale ostatecznie jednak pokonuje bramkarza Macedonii.
38. min - GOOOL!!! RASIAK!!!
35. min - Dobra akcja Polaków w środku pola. Paweł Kaczorowski zbyt długo jednak czeka z podaniem do Niedzielana i napastnik Groclinu złapany został na spalonym.
32. min - Zrobiło się groźnie pod bramką Szamotulskiego. Arslani idealnie zagrywa w pole karne do Mitrevskiego, ale czołowy napastnik Macedonii oddaje z sześciu metrów bardzo niecelny strzał.
30. min - Rasiak podaje na lewą stronę do Kaczorowskiego. Pomocnik Lecha znów jednak za mocno dogrywa w pole karne i piłka opuscza plac gry.
1:0 dla Polski!! Paweł Kaczorowski przewracając się odgrywa pilkę do wychodzącego na czystą pozycję Niedzielana, który w sytuacji sam na sam pewnie pokonuje bramkarza Nikolovskiego.
27. min - GOOOOL!! NIEDZIELAN!!
24. min - Poprzeczka po strzale Rasiaka! Napastnik Groclinu wywalczył na przedpolu piłkę po wykopie Szamotulskiego. Rasiak ograł dwóch naciskających go rywali i mocno strzelił. Futbolówka wylądowała na poprzeczce bramki rywali.
21. min - Błyskawiczna kontra Polaków; Majewski odgrywa do Kaczorowskiego, któremu jednak odskakuje piłka i jego dośrodkowanie w pole karne blokują obrońcy zespołu Macedonii.
19. min - Mitrevski znakomicie zagrywa do wychodzącego na wolne pole Batkovskiego. Arbiter spotkania odgwizduje jednak pozycje spoloną rywala.
17. min - Atak pozycyjny Macedończyków, Polacy przejmują piłkę; długie podanie trafia pod nogi Dawidowskiego, który w czystej sytuacji trafia w nogi bramkarza Macedonii.
14. min - Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Maseva, Szamotulski źle obliczył lot piłki. Futbolówka trafia na głowę Cumbeva, ale ten na szczęście oddaje bardzo niecelny strzał.
12. min - Rzut wolny dla naszego zespołu. Piłka wędruje na lewą stronę do Kaczorowskiego, który niecelnie dośrodkowuje w pole karne
10. min - Rasiak zgrywa głową piłkę do Dawidowskiego, który jednak przegrywa walkę o futbolówkę z obrońcami rywali.
7. min - Kaczorowski źle przyjmuje piłkę na przedpolu bramki rywali i psuje w ten sposób nieźle zapowiadającą się akcję biało-czerwonych.
4. min - Adam Majewski przytrzymuje w środku pola za koszulkę Halimiego. Arbiter upomina pomocnika Legii żółtą kartką.
2. min - Marcin Wasilewski atakuje po prawej stronie boiska. Dośrodkowanie Dawidowskiego w pole karne nie dociera jednak do Niedzielana.
1. min - Chorwacki sędzia Edo Trivkovic rozpoczyna spotkanie w Splicie.
Paweł Janas w porównaniu z meczem z Chorwacją zdecydował się wypróbować kilku młodych piłkarzy.

[26]

Dagger ---> to raczej zalezy od Janasa czy wymieni atak :)))))

14.02.2003
20:53
[27]

LOL

Ale sie podniecaja ta 3-cia bramka - jakby Eurogoalsów nie ogladali :PPPPPPP

Rozumiem ze w Polsce taka bramke strzela sie raz na ruski rok ale bez przesady panowie

banan [ Leniwiec Pospolity ]

Dagger---> Daj sie nam popodniecac kiedy w protokole meczowym pod rubryka Polska - Liczba goli widnieje co innego niz 0, dobra?:))

14.02.2003
20:58
[31]

Grul [ Konsul ]

Mimo 3 bramek, mecz nie jest zbyt porywajacy - nie to co mecz Francja-Czechy :D . Słyszałem, że jakos w tym samym czasie Wisła miała rozegrać sparing z Olimpique Marsylia. Ten mecz mogli pokazac zamiast takich flaków z olejem ;)

14.02.2003
20:58
[32]

Atak niezmieniony - bedzie dobrze :PPPPPP

A mowiac o obronie Macedonii chodziło mi o to ze tak łatwo ich przełamac :)

14.02.2003
20:59
[33]

VeBiK [ Konsul ]

heh...3:0 to juz spory wynik raczej wygraja :)))

jak myslicie?

14.02.2003
20:59
smile
[34]

==>banan
Podniecac sie bedziesz jutro na meczu - oszczedzaj siły ;))))))))

14.02.2003
21:06
[35]

donzoolo [ Senator ]

No niezle. Podoba mi sie szczegolnie postawa Dawidowskiego. Stara sie chlopak. Atak tez calkiem, calkiem. Wpi***ic im powinni wiecej.

[38]

VeBiK --> po tych trzech bramkach, to już nawet przez myśl mi nie przeszło, żebyśmy przegrali... :)

14.02.2003
21:13
[39]

Mulder ---> heh...tylko by sprobowali :)