
Satellite90 [ Legionista ]
Wycena komputera
Chcę sprzedać kompa i bylbym wdzięczny za pomoc w wycenie tegosz sprzętu... Ile mogłbym najwięcej krzyczeć za niego:
procek - intel core 2 duo 6600 2.40ghz
ram - patriot 4gb
karta graf - nvidia geforce 9500 gt
pl. glowna - asus p5n32E - SLI
dysk- seagate baracuda 250gb
zasilacz - topower 450W
no i tam do tego nagrywarka dvd ( chyba liteona ale nie jestem pewien plus odtwarzacz zwykly dvd )
a no i obudowa kompa to model soprano thermaltake. Z gory dzieki za pomoc.
kefirek09 [ Senator ]
800-1000zł, może na forum ktoś kupi.