GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z laską.

01.02.2011
16:00
[1]

Siddhartha Gautama [ Centurion ]

Problem z laską.

Czy to normalne, że dziewczyna najpierw się do mnie przystawia, a później ignoruje?

01.02.2011
16:02
smile
[2]

bezio007[IsBack] [ Konsul ]

Następnym razem chowaj cukierki.

01.02.2011
16:03
smile
[3]

Chacara [ Legionista ]

Wiesz, miałem dokładnie tą samą sytuację z tym że podrywała mnie a później ja zaprosiłem ją na spacer na którym dała mi po prostu "kosza". Nie wiem czy jest to normalne i czy wszystkie dziewczyny tak mają...

01.02.2011
16:08
[4]

Babiczka [ Senator ]

edit

01.02.2011
16:16
[5]

Moshimo [ FullMetal ]

Ale gdzie tu jest problem? Olej taka.

01.02.2011
16:21
[6]

SwiXen [ Generaďż˝ ]

A może po prostu chce udawać niedostępną żebyś bardziej się nią zainteresował ?

01.02.2011
16:24
smile
[7]

kefirek09 [ Senator ]

Odpowiedź jest prosta. Podobała jej się twoja jedna brew, a gdy ją zgoliłeś to zainteresowanie minęło. Jak ja spotkasz, to powiedz jej:

- Hej, kotku, nie obrażaj się ona kiedyś w końcu odrośnie.

Czy tylko mnie lekko irytuje nazywanie dziewczyny, laska, dupa etc?

Tak

01.02.2011
16:35
[8]

paściak [ carpe diem ]

Zapytaj ja o czokoszoki

01.02.2011
16:36
[9]

s1ntex [ Senator ]

Czy tylko mnie lekko irytuje nazywanie dziewczyny, laska, dupa etc?

01.02.2011
16:39
[10]

Snakepit [ aka Hohner ]

Czy tylko mnie lekko irytuje nazywanie dziewczyny, laska, dupa etc?

nie

01.02.2011
16:43
[11]

Aen [ Anesthetize ]

A może po prostu chce udawać niedostępną żebyś bardziej się nią zainteresował ?

Ciekawy sposób. Na większość jednak działa tak, że wzruszają ramionami i zaczynają interesować się kimś bardziej przystępnym.

01.02.2011
16:53
[12]

Siddhartha Gautama [ Centurion ]

[8] jakie czokoszoki?

02.02.2011
00:06
[13]

paściak [ carpe diem ]

w Chocoszokach są wszystkie witaminy i składniki mineralne, sa takze najsmaczniejsze w swoim segmencie cenowym. Pozdrawiam.

02.02.2011
00:10
[14]

Bart2233 [ Peaceblaster ]

szokobonsy skuteczniejsze są

02.02.2011
01:04
[15]

Weź dwie [ Centurion ]

Czokoszoki rekomendowane są przez instytut matki i dziecka. Bomba witaminowa przewyższająca dzienne zapotrzebowanie a jednoczesnie najsmaczniejszy produkt w tym segmencie cenowym. Pozdrawiam.

02.02.2011
20:49
[16]

pikselówa [ Legionista ]

szczerze całkiem normalne :) teraz Twoja kolej żeby pokazać że Ci zależy jeśli Ci zależy oczywiście...

02.02.2011
20:53
[17]

Siddhartha Gautama [ Centurion ]

A, dieta Lysacka czy jakoś tak ;)

02.02.2011
20:55
smile
[18]

Dycu [ zbanowany QQuel ]


jakie czokoszoki?




w Chocoszokach są wszystkie witaminy i składniki mineralne, sa takze najsmaczniejsze w swoim segmencie cenowym. Pozdrawiam.

03.02.2011
13:25
smile
[19]

djakuba [ Palladyn ]

U kobiet to normalne...jeśli uważasz że je rozumiesz to tylko Ty tak uważasz :D

spoiler start

spoiler stop

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.