GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problemy z Neverwinter Nights!

08.02.2003
22:42
smile
[1]

BoyLer [ tribunus plebis ]

Problemy z Neverwinter Nights!

Mam problem. Pożyczyłem od kumpla oryginalnego Neverwinter Nights, chciałęm zagrać przez neta, ale pisze, że cd-key jest nieprawidłowy. Jak to jest możliwe że oryginalny cd-key jest nieprawidłowy (aha, ten kumpel nie ma połączenia z netem!). Próbowałem nawet ściągac jakieść key-gen'y ale jaki nie użyje to sie nie da grać. Pomóżcie! Może wyślijcie jakiś cd-key działający na meila, albo cuś... I jak tu sie nie zdenerwować skoro na oryginale nie można nawet spokojnie pograć!
ps.
Jest jeszcze jeden problem. Ściągłem z oficjalnej strony patch 1.27 (45.5mb) I po zainstalowaniu okazuje sie, że jest to jednak nie najnowsza wersja patcha (moja to 1.27.6743, a najnowsza to 1.27.6749) po daniu automatycznej aktualizacji nie potrafi znaleźć odpowiedniego pliku, a ręcznie też nie potrafie znaleźć tego.
Aha może to będzie przydatna informacja, mam wersje angielską. I wersja która była po instalacji nie odpowiadała żadnemu patchowi dostępnemu na oficjalnej stronie (dlatego musiałem zainstalować tą 45,5 mb wersje)
Prosze pomóżcie!!! Bardzo mi zależy na pograniu na necie!!

ps2
jest to powielenie posta znajdującego sie w "Neverwinter nights PL część 22". Powieliłem to z myślą dotaracia do większej rzeszy graczy, może w ten sposób uda mi sie znaleść odpowiedź na moje problemy.

© 2000-2022 GRY-OnLine S.A.