Krukuryku [ Junior ]
Jaki najlepsz karabin elektryczny na kulki?
Chce sobie sprawić karabin elektryczny w granicach do 800 złotych, nie wiem jaki mam kupić.
PrzemoDZ [ kebab w bulce ]
W tych pieniądzach zmieścisz się już z karabinkiem G&G w wersji ECO:
lub
To markowe repliki, a nie chińskie zabawki. Stanowią też dobrą bazę do tuningu.

Gallain [ MPO Squad Member ]
Wejdź na wmasg.pl i tam poczytaj. To jest forum o grach, a nie o airsofcie.

Api15 [ dziwny człowiek... ]
Gallain - Wpisujesz się do tematów które nie są o grach, a w tym przypadku skaczesz?
snailes1 [ Konsul ]
[2]Co to za lipa?
preDratronIX [ Generau ]
Gallain - forum jest multi tematyczne :)

Dycu [ zbanowany QQuel ]
Ale mimo wszystko więcej informacji dostanie na forum czysto tematycznym o ASG niż na forum o grach, na którym może z 10 osób spotkało się z ASG i może jedna ma coś sensownego do powiedzenia... O_o
PrzemoDZ [ kebab w bulce ]
[5] --> Sam jesteś lipa- miałeś kiedykolwiek podobny sprzęt w rękach?
Sam miałem okazję strzelać z replik zarówno takich firm jak chińskie CYMA, czy APS, jak i japońskie Marui czy Classic Army.
G&G to rozpoznawalna marka wśród społeczności ASG i znacznie jej bliżej właśnie do TM czy CA, a pod wieloma względami nawet te firmy wyprzedza. Wersje ECO nie różnią się niczym od swoich droższych wersji poza materiałem z którego wykonany jest korpus.
Wątpię by do 800zł znalazło się coś solidniejszego, chyba że autor zainteresuje się replikami używanymi, ale to już raczej będzie loteria.