
ZAboPolo [ Junior ]
Kohan
Pewnie zapomniana gra ale mimo to może się niektórym graczom Kohan mi się osobiście nie podoba ale może zainteresuje innych tym postem to gra taka jak np. twierdza krzyżaków itp porównujemy ją właśnie do takich oczywiście jest tam troszkę głupia grafika ale to się da znieść no to na tyle myślę, że zainteresuje was mój post bo ta gra może kogoś zaciekawić POZDRO i NaRka !!!!!!!!!!