GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gry na gwiazdke

05.12.2010
15:09
[1]

kacpirek8 [ Pretorianin ]

Gry na gwiazdke

Witam.
Chcę sobie na gwiazdke zafundować grę na PC tylko nie wiem którą.
Zastanawiam się nad trzema:
- Need For Speed Shift
- Assassin's Creed Brotherhood
- Counter Strike
Wiem że to trzy zupełnie różniące się od siebie gry, ale ja jestem otwarty na wszystko.
Jeśli chodzi o wymagania to nie trzeba się martwić raczej wszystike 3 będą mi działać.
Poradźcie co najlepiej kupić ?
PS: Czy do Brotherhooda trzeba mieć internet ?

05.12.2010
15:11
[2]

Slasher11 [ Senator ]

Brotherhood ma wyjść w Q1 2011.

05.12.2010
15:11
[3]

charlie.scene [ Konsul ]

Brotherhood.

05.12.2010
15:14
[4]

kacpirek8 [ Pretorianin ]

Slasher11 > (facepalm) sorry nie wiedziałem.
W TV reklamują bo na PS3 już jest i dałem się nabrać że jest na PC.
Ale nawet jak jeszcze nie ma to kupie w 2011.

05.12.2010
15:15
[5]

SpawarczykJunior [ Centurion ]

AS: BH to właściwie to samo co podstawka, tylko że trochę więcej (1h grania...) i multi.

Polecam CS 1.6 i jakąś inną gre (L4D) bo cena tania, a radocha taka że szok;x Gram od 5 lat.
Co do NFS to raczej są lepsze podtytuły tej "jechaniny" ale jak chcesz bardzo, to czemu nie? Gra kosztuje niewiele.

Cenowo CS +L4D.
Multiplayer CS+L4D
Single AS:BH


Oczywiście to inne gatunki, ale jeśli chcesz sprawić komuś radoche, a ten "ktoś" woli strzelać to tak jak mówie : Counter Strike 1.6 + jakaś inna gra (np. HoMM5 :))

05.12.2010
15:17
smile
[6]

kacpirek8 [ Pretorianin ]

SpawarczykJunior > ten KTOŚ to ja...

05.12.2010
15:21
[7]

SpawarczykJunior [ Centurion ]

No to jak lubisz napierniczać w FPS to bierz CS'a :) Raptem 15zł i radocha na całe życie (serio). Kup sobie jeszcze jakiś dobry multi (znajdziesz niekiedy BC2 + CS konto steam za 35zł)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.