GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Darksiders - jak się tam dostać?

05.12.2010
14:21
smile
[1]

Qverty™ [ Legend ]

Darksiders - jak się tam dostać?

Pogrywam sobie w Darksiders, jestem na etapie szukania więzienia Samaela i mam porblem.

------------------>

Jak przejść na drugą stronę tego mostka? Przeskoczyc tego nie mogę, żadnego przejścia ukrytego nie widze a po drugiej stronie jest artefakt. Kompletnie nie mam już pomysłu jak się tam dostać.


Darksiders - jak się tam dostać? - Qverty™
05.12.2010
14:22
[2]

Qverty™ [ Legend ]

I screen 2. Jak dostać się z kolei tam? Wiem że jest tam duża skrzynia z duszami ale też pojęcia nie mam jak się tam dostać. Intryguje mnie ten niebieski przedmiot wiszacy przy ścianie. Coś trzeba z nim zrobić?
W poradniku nie ma nic ani o jednej ani o drugiej sytuacji.

[3] LOl, serio? :D


Darksiders - jak się tam dostać? - Qverty™
05.12.2010
14:22
smile
[3]

Egzek [ Tits Lover ]

Samael da ci skrzydła i sobie przelecisz.

05.12.2010
14:31
[4]

Bajt [ Ariakan ]

Olej te miejsca na razie. W trakcie gry zobaczysz wiele rzeczy, z ktorymi nie bedziesz wiedzial co zrobic. Do sporej ilosci miejsc dostaniesz sie dopiero po zdobyciu odpowiedniej umiejetnosci.
Zawsze bedziesz sie mogl wrocic.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.