GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

TV LG 32LD350 & Speakers Logitech Z506 5.1

05.12.2010
13:01
smile
[1]

ratman [ EVOIX ]

TV LG 32LD350 & Speakers Logitech Z506 5.1

czy da rade podłączyć te głośniczki do tego Tv ? mam jeszcze odtwarzacz DVD LG dvx582 może to pomoże proszę o rady bo nie wiem czy warto kupować głośniczki

05.12.2010
13:07
[2]

ratman [ EVOIX ]

może ktoś ma jakiś pomysł ?

05.12.2010
13:18
[3]

ratman [ EVOIX ]

prosze o pomoc

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.