GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Battlefield 2 Multiplayer - problem

05.12.2010
12:00
smile
[1]

macko 18 [ Konsul ]

Battlefield 2 Multiplayer - problem

Kiedy gram w multiplayer i zdobywam doswiadczenie i odznaki i kiedy sie juz rozlaczam z gry one nie sa zapisane tzn. nie ma ich w moim profilu. czemu tak sie dzieje?

05.12.2010
12:48
[2]

McTire [ Mocin ]

A wychodzisz z gry w trakcie rundy czy po? bo jeśli w trakcie to oczywiste, że Ci się nie zapiszą postępy, a jeżeli po, to musisz poczekać. Czasami kilka dni trzeba, żeby konto się zaktualizowało.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.