GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy uzywa ktos epapierosa?

05.12.2010
11:37
[1]

smokinnhobo [ czolgista ]

Czy uzywa ktos epapierosa?

Jak w tytule.
1. Jak tak to jakiego?
2. Czy to naprawde pomaga w nie paleniu zwyklych fajek?

Mam zamiar kupic takie cos, ale najpierw potrzebuje kilku opinii...

05.12.2010
11:39
[2]

wysiak [ Legend ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=10112546&N=1
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=9671736
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=10283843
i pare innych.

05.12.2010
11:48
[3]

jasonxxx [ Szeryf ]

Ja posiadam Pure od Milda. Jego największą zaletą jest to, że posiada kartomizer a nie atomizer i oddzielnie kartridże, dzięki czemu jest o wiele mniej problemowy w codziennym użytkowaniu. Ponadto daje naprawdę sporego kopa (strzał w płuco porównywalny z mocnymi analogami). Bateria starcza mi mniej więcej od godz. 8 do 16 przy dość intensywnym paleniu (jarałem ok. paczki dziennie). Zestaw kupisz za 225zł.



Produkt jest stale rozwijany, dopracowywany (właśnie pojawiły się nowe, ulepszone kartomizery XXL- jeden wkład za 7,50 starcza na 3 dni jarania, potem uzupełniasz liquidem nawet do parunastu razy), ponadto obsługa klienta w tej firmie stoi na wzorowym poziomie (dosłownie: wszystko załatwiają od ręki, milutko, do tego z prezentami, mistrzostwo i wzór do naśladowania dla innych).

Poczytaj fora, ja zrobiłem rozeznanie przed zakupem i dość zgodnie ludzie twierdzą, że jest to jeden z najlepszych e-fajków na rynku. Mam jeszcze porównanie do Colinssa i E-Kinga, ale zupełnie mi nie podeszły (brak kopa i smak starej szmaty).

Unikaj najtańszych badziewi, starczają na tydzień/miesiąc przy dużym szczęściu.

Tradycyjne fajki odstawiłem.


Czy uzywa ktos epapierosa? - jasonxxx
05.12.2010
11:57
[4]

smokinnhobo [ czolgista ]

Milutko, ale, ze jestem nie pracujacy, a potrzebuje 2 takie faje, to powiedzmy ze limit funduszy to 100-120 zł... Jezeli to za malo, to oczywiscie shitu kupował nie bede ;)

05.12.2010
12:14
[5]

K4B4N0s [ Filthy One ]

Gdzieś w sklepie widziałem keidyś paczkę jednorazowych epaperosów. Co prawda wychodziło ze 3-4 razy drożej niż za paczkę zwykłych szlugów, ale mimo to możesz spróbować.

05.12.2010
12:39
[6]

Imak [ Generaďż˝ ]

Ojciec rzucił palenie z e-fajkiem firmy Collins(albo mild?), kupił zestaw za stówę(w promocji chyba), dostał dwa fajki, i dwadzieścia(albo dwadzieścia pięć) wkładów, coraz słabszych, aż ostatnie były berz nikotyny i nie pali od wiosny, choć nie zaprzecza, że drażni go jak inni palą.

Do kupienia w każdym centrum handlowym w Gliwicach i w M1 w Zabrzu, gdzie indziej to nie wiem.

05.12.2010
12:56
[7]

Ogon. [ półtoraken fechten ]

Ja mam takie zasadnicze pytanie - z czego są te wkłady? Bo to jakiś płyn chyba jest, nie?

05.12.2010
13:10
[8]

Bibkowicz [ whore ]

Stary, dobrze trafiłeś - mam na sprzedanie E-papierosa firmy Mild, model M201 Pen classicLine Edition, w zestawie za 200zł były dwa szlugi ale jeden się przepalił (bateria albo ten żarownik (?)). Dodatkowo 6 wkładów jeszcze zapakowanych, dwa liquidy pełne do 3/4 (jeden Marlboro bez nikotyny a jeden Mocny), ładowarka USB + przejściówka na gniazdko... zgłoś się na gg to ustalimy cenę :)
gg - 8850160

05.12.2010
13:13
[9]

mineral [ Senator ]

Byłby to dobry prezent dla matki, która pali od kiedy się urodziłem? ;p
Jeżeli tak, to na co zwracać uwagę?

05.12.2010
13:20
[10]

Bibkowicz [ whore ]

mineral - jeśli pali dużo i chce rzucić a tobie przeszkadza smród to oczywiście :) Zależy od mocy papierosów jakie pali, są różne liquidy.
Wydatek jednorazowy jest duży - 200-250zł, później to po 20zł za liquidy (ten płyn :)) 10ml.

05.12.2010
13:37
[11]

m6a6t6i [ hate me! ]

Da się rzucić zwykłe używając epapierosów ale... trzeba uważać bo większość ludzi wpada w tryb - palę zwykłe kiedy mogę, a pomiędzy nimi palę epapierosy. Co powoduje, że jeszcze pogłebiają swój nałóg. Zaczynając z epapierosami trzeba od razu odstawiać zwykłe - jasne, oznacza to tydzień/dwa walki ze sobą ( z przyzwyczajeniem do normalnych ) - ale potem jest już lepiej.

05.12.2010
13:48
[12]

wolkov [ |Drummer| ]

Trzech kolegów z pracy "bawiło" się w to zeszłej zimy. Zaden nie wytrzymał dłużej niż 3 miesiące, a w międzyczasie i tak popalali zwykłe fajki.

05.12.2010
14:40
[13]

miczek2008 [ Generaďż˝ ]

Co to są te epapierosy?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.