ksips [ Legend ]
Przywracanie ustawień fabrycznych w Nokii (symbian)
Kur... jaki to jest szatański sprzęt :/
Naciskam przywróć ustawienia fabryczne, a ten chce ode mnie jakiegoś kodu potwierdzającego :/ Dodam, że chcę to zrobić bez włożonej karty SIM (zresztą, z włożoną też nie działa) :/
Instrukcja milczy na ten temat - POMOCY! :D
zoloman [ Legend ]
Może twardy reset zrób?
cotton_eye_joe [ maniaq ]
probowales jakis 1234 albo 0000? albo puste zostawic?
ksips [ Legend ]
1234 nie działa. Pustego się nie da zostawić
QamilekQ [ RuNNer ]
dzisiaj chciałem sobie wyzerować licznik połączeń ale odemnie też chce jakiegoś kodu :/ Nokia 5530 XM
siwy346 [ addicted to music ]
Spróbuj 12345.
Ewentualnie możesz też użyć tego, ale radzę przeczytać cały tekst, a nie tylko sam kod:P
QamilekQ [ RuNNer ]
Mi poszło z 12345 :)