GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Przywracanie ustawień fabrycznych w Nokii (symbian)

05.12.2010
11:30
[1]

ksips [ Legend ]

Przywracanie ustawień fabrycznych w Nokii (symbian)

Kur... jaki to jest szatański sprzęt :/

Naciskam przywróć ustawienia fabryczne, a ten chce ode mnie jakiegoś kodu potwierdzającego :/ Dodam, że chcę to zrobić bez włożonej karty SIM (zresztą, z włożoną też nie działa) :/

Instrukcja milczy na ten temat - POMOCY! :D

05.12.2010
11:34
[2]

zoloman [ Legend ]

Może twardy reset zrób?

05.12.2010
11:36
[3]

cotton_eye_joe [ maniaq ]

probowales jakis 1234 albo 0000? albo puste zostawic?

05.12.2010
11:50
[4]

ksips [ Legend ]

1234 nie działa. Pustego się nie da zostawić

05.12.2010
11:54
[5]

QamilekQ [ RuNNer ]

dzisiaj chciałem sobie wyzerować licznik połączeń ale odemnie też chce jakiegoś kodu :/ Nokia 5530 XM

05.12.2010
11:57
[6]

siwy346 [ addicted to music ]

Spróbuj 12345.
Ewentualnie możesz też użyć tego, ale radzę przeczytać cały tekst, a nie tylko sam kod:P

05.12.2010
12:12
[7]

QamilekQ [ RuNNer ]

Mi poszło z 12345 :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.