GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

God of war

05.12.2010
11:29
[1]

ZAboPolo [ Junior ]

God of war

Odsłona GOD OF WAR OLIMPUS była dla graczy takim oczkiem w głowie wszyscy chcieli ją mieć ponieważ uważano że ona jest cudowna jednak twórcy odsłonili także GOD OF WAR ,GOD OF WAR 2 i GOD OF WAR 3mam nadźeje że GOD of WAR 3 mają już wszyscy gracze ?????????? Jeżeli nie to polecam GOD OF WAR 3to bardzo fajna gra z dopracowaną grafiką niż 1 i z dopracowanym efektem czarów lub innych dodatków TAKŻE ZAPRASZAM ZAGRAĆ W GOD OF WARA -zobaczycie to kultowa fajna gierka porównujemy ją np. do Prince of Persji ,Wiedźmin itp Zapraszam NO TO na dziś Koniec NARKA

05.12.2010
11:31
[2]

kokoju [ Magic Apple ]

Czemu nie napisałeś tego w wątku o God of War 3???

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.