ZAboPolo [ Junior ]
God of war
Odsłona GOD OF WAR OLIMPUS była dla graczy takim oczkiem w głowie wszyscy chcieli ją mieć ponieważ uważano że ona jest cudowna jednak twórcy odsłonili także GOD OF WAR ,GOD OF WAR 2 i GOD OF WAR 3mam nadźeje że GOD of WAR 3 mają już wszyscy gracze ?????????? Jeżeli nie to polecam GOD OF WAR 3to bardzo fajna gra z dopracowaną grafiką niż 1 i z dopracowanym efektem czarów lub innych dodatków TAKŻE ZAPRASZAM ZAGRAĆ W GOD OF WARA -zobaczycie to kultowa fajna gierka porównujemy ją np. do Prince of Persji ,Wiedźmin itp Zapraszam NO TO na dziś Koniec NARKA
kokoju [ Magic Apple ]
Czemu nie napisałeś tego w wątku o God of War 3???