GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

plik commandline.txt

05.12.2010
11:15
smile
[1]

Weteran gracz [ Konsul ]

plik commandline.txt

siema ,jak utworzyć plik commandline do gta4 żeby płynnie działało i gdzie go wstawić?


THX

05.12.2010
11:16
[2]

BlackBolt [ Senator ]

Najlepiej notatnikiem.

05.12.2010
11:18
smile
[3]

Weteran gracz [ Konsul ]

napisze mi ktoś krok po kroku?

byłbym wdzięczny

05.12.2010
11:20
[4]

wysiak [ Legend ]

Prawy klik myszy -> Nowy -> Plik tekstowy -> Zmienic nazwe na commandline.txt


Plik mozesz wkleic gdziekolwiek zechcesz, a w jego tresci wpisz cos w stylu "Drogi Mikolaju, przynies mi prosze nowy komputer, bo na moim laptopie GTA4 sie tnie".

05.12.2010
11:33
smile
[5]

cotton_eye_joe [ maniaq ]

jeszcze wydrukuj i schowaj pod wycieraczke, albo daj mamie, bo na Twoim pulpicie Mikołaj moze go nie znalezc

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.