
Weteran gracz [ Konsul ]
plik commandline.txt
siema ,jak utworzyć plik commandline do gta4 żeby płynnie działało i gdzie go wstawić?
THX
BlackBolt [ Senator ]
Najlepiej notatnikiem.

Weteran gracz [ Konsul ]
napisze mi ktoś krok po kroku?
byłbym wdzięczny
wysiak [ Legend ]
Prawy klik myszy -> Nowy -> Plik tekstowy -> Zmienic nazwe na commandline.txt
Plik mozesz wkleic gdziekolwiek zechcesz, a w jego tresci wpisz cos w stylu "Drogi Mikolaju, przynies mi prosze nowy komputer, bo na moim laptopie GTA4 sie tnie".

cotton_eye_joe [ maniaq ]
jeszcze wydrukuj i schowaj pod wycieraczke, albo daj mamie, bo na Twoim pulpicie Mikołaj moze go nie znalezc