GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Brak dźwięku !! !! !!

05.12.2010
09:56
smile
[1]

Juvenille [ Generaďż˝ ]

Brak dźwięku !! !! !!

Zainstalowałem sobie wczoraj SW : EAW: Forces of corruption
Wszystko pięknie ładnie śmiga , ale nie mam dźwięku.
Wygląda to tak jakby w ogóle opcja dźwieku była wyłączona (Zdjęcie > )
I nie mam pojęcia co robić. Sprawdzałem folder i wszystkie pliki są na swoim miejscu , szukałem w google folderu zamiennego ale nic znaleśc nie mogłem :(
Jakieś rady? :(

Ps. Podkreślam że gra oryginalna


Brak dźwięku !! !! !! - Juvenille
© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.