
Juvenille [ Generaďż˝ ]
Brak dźwięku !! !! !!
Zainstalowałem sobie wczoraj SW : EAW: Forces of corruption
Wszystko pięknie ładnie śmiga , ale nie mam dźwięku.
Wygląda to tak jakby w ogóle opcja dźwieku była wyłączona (Zdjęcie > )
I nie mam pojęcia co robić. Sprawdzałem folder i wszystkie pliki są na swoim miejscu , szukałem w google folderu zamiennego ale nic znaleśc nie mogłem :(
Jakieś rady? :(
Ps. Podkreślam że gra oryginalna