GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z mobilnymi przegladarkami java (Avila)

05.12.2010
05:53
[1]

Valem [ Makaron Shakaron ]

Problem z mobilnymi przegladarkami java (Avila)

Otoz mam opere i bolta, na poczatku dzialaja normalnie lecz po kilku dniach nie chca sie wlaczyc (pasek ladowania aplikacji sie zatrzymuje w tym samym momencie). Czym to jest spowodowane? Dodam ze inne aplikacje dzialaja normalnie

05.12.2010
14:29
[2]

Valem [ Makaron Shakaron ]

05.12.2010
14:48
smile
[3]

ProTyp [ For the Horde! ]

Miałem podobnie. Spróbuj pozmieniać profile transmisji danych (jak wejdziesz w "Gry i Aplikacje", wcisnij Więcej).

Nie wiem jaki profil trzeba ustawić, ale u mnie jest tak, że tylko na jednym działa Palringo, a na drugim Opera.

05.12.2010
15:04
[4]

Valem [ Makaron Shakaron ]

mam stworzony przez siebie (na potrzeby Navi Experta),

05.12.2010
15:28
[5]

Valem [ Makaron Shakaron ]

Nic to nie daje. Dodam ze wczesniej dzialalo wszystkona tym samym profilu. Zwykla przegladarka samsungowa mi dziala. Tylko opera i bolt po kilku dniach od zainstalowania nie chca sie wlaczyc, zatrzymuja sie przy ladowaniu. Moze mam cos z java? Ale skoro tak to dlaczego inne aplikacje mi dzialaja?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.