GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Konto STEAM

05.12.2010
00:34
[1]

lagol [ Pretorianin ]

Konto STEAM

Prawdopodobnie został zhackowany. Doczytałem się jakie są procedury. Muszę do nich napisać na steam support, tylko jak skoro gdy klikam na contact to każe mi się zalogować? Mam utworzyć w tym celu nowe konto czy jak?

05.12.2010
02:11
[2]

MavericKK [ Life is Brutal ]

Tak masz zrobic nowe konto. Przygotuj sobie
1.Translator xD
2.Klucz z byle jakiej gry
3.Zdjecie klucza z byle jakiej gry
4.Steam Ticket
5. Cierpliwość
6.Pawdziwy e-mail (mialo byc na poczatku ale co tam :D)

Powodzenia SKL

05.12.2010
13:32
[3]

lagol [ Pretorianin ]

Dobra już sobie poradziłem. Wszystko było opisane na stronie ale źle doczytałem :).

Czym jest Steam Ticket?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.