GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dragon Ball Online

05.12.2010
00:12
[1]

Jikan [ Pretorianin ]

Dragon Ball Online

Witam!
Mam pytanie. Czy za tego mmorpg się płaci czy może jest tylko system mikropłatności bądź wgl jest darmowy?
Z góry dziękuję za pomoc.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.