**KnOpErS** [ Pretorianin ]
Fifa 11 Wirtualny klub
Siema. jak stworzyc ten klub wirtualny co tam gramy swoja wirtualna gwiazda ( z innymi gwiazdami ) plis szybka odp
**KnOpErS** [ Pretorianin ]
i jezeli dolaczylem sie do jakiegos klubu to jak od niego odejsc
**KnOpErS** [ Pretorianin ]
nikt ku*wa nie wie ?!?!
napster92 [ Why so serious?! ]
Wchodzisz w statystyki graczy, szukasz siebie -> klik -> "opuść klub"
**KnOpErS** [ Pretorianin ]
dziex a tego jak stworzyc to nie wiesz czasami ?