GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Fifa 11 Wirtualny klub

04.12.2010
23:43
[1]

**KnOpErS** [ Pretorianin ]

Fifa 11 Wirtualny klub

Siema. jak stworzyc ten klub wirtualny co tam gramy swoja wirtualna gwiazda ( z innymi gwiazdami ) plis szybka odp

04.12.2010
23:45
[2]

**KnOpErS** [ Pretorianin ]

i jezeli dolaczylem sie do jakiegos klubu to jak od niego odejsc

04.12.2010
23:54
[3]

**KnOpErS** [ Pretorianin ]

nikt ku*wa nie wie ?!?!

04.12.2010
23:57
[4]

napster92 [ Why so serious?! ]

Wchodzisz w statystyki graczy, szukasz siebie -> klik -> "opuść klub"

05.12.2010
00:09
[5]

**KnOpErS** [ Pretorianin ]

dziex a tego jak stworzyc to nie wiesz czasami ?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.